Şimdi Ara

Marvel's Daredevil (2015-2018) | İptal Edildi (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.413
Cevap
64
Favori
76.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Son zamanlardaki yoğunluğumdan ötürü anca finalini yapabildim. Cidden efsane sezon finali oldu. Beklentilerimi fazlasıyla karşıladı diyebilirim
  • Bu dizi yüzünden Flash ve Arrow'u izleyesim gelmiyor artık.
  • Şundan iyi bir klip izlemedim henüz,şiddetle tavsiye ederim.Hele ki ''take your shot'' göndermesini şu an ayıktım.

• İlk 3 bölümü izledim sonra bi türlü devam edemedim ama buradaki yorumlara göre etmeliyim sanırım
  • İkinci sezonda Bullseye'ın "You're pretty good, but me? I'm magic!" muhabbetini görmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metroid -- 21 Mayıs 2015; 20:23:21 >
  • Ramuli kullanıcısına yanıt
    devam et hocam bir sey kaybetmezsin zamanin yoksa izleme tabi ama gercekten saglam dizi sonlara dogru iyice guzellesicek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramuli

İlk 3 bölümü izledim sonra bi türlü devam edemedim ama buradaki yorumlara göre etmeliyim sanırım

Hayatının hatasını yaparsın hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimd bitirdim diziyi.Gerçekten müthiş bir dizi olmuş.Konuların işlenişi olsun,dövüşlerin gerçekçiliği olsun,duyguların yansıtılması olsun.10 numara beş yıldız bir dizi olmuş.Herkese tavsiye ederim
  • Tamamdır dostlar bitiricem 1. sezonu
  • Çok sağlam bir dizi. Güzel finaldi. Marvel'ın bu karakterine 1 filmde her şeyi bitirtip bir daha devam filmi çekmemişlerdi bildiğim kadarıyla yazık etmişlerdi.

Yalnız diziyle ilgili bir şey dikkatimi çekti sonlara doğru, niyeyse murdock hislerini pek iyi kullanamaz ve en tırt saldırılarda bile güzel sopa yemeye başladı. Özellikle son 2-3 bölümde gördüm bunu ve yaralı olmasına verdim aslında ama umarım bozmazlar.

Arrow ve The Flash'tan sonra bu dizi bomba gibi oldu. Özellikle Arrow çocuk dizisi gibi kaldı artık bunun yanında. En azından düzgün dövüş sahnesi görüyoruz ya 2 tokatta ölen düşmandan ziyade.
  • Wesley
    ölmemeliydi, dizide üzüldüğüm tek ölüm onunki oldu..

Özel efeklerle bel bağlamadanda güzel diziler çekilebildiğinin kanıtı..Dövüş sahneleri, ilerleyiş ve karakterleriyle son zamanların en iyi çizgi roman dizilerinden..Kingpin ve murdock'ı canlandıran oyunculara ilk bir kaç bölüm ısınamasamda (Filmin etikisinden..) sonradan kendilerini eze eze kabul ettiriyorlar..Baştan sona bağımlılık yapan ender dizilerden, kesinlikle izleyin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: furlaka

Wesley

Özel efeklerle bel bağlamadanda güzel diziler çekilebildiğinin kanıtı..Dövüş sahneleri, ilerleyiş ve karakterleriyle son zamanların en iyi çizgi roman dizilerinden..Kingpin ve murdock'ı canlandıran oyunculara ilk bir kaç bölüm ısınamasamda (Filmin etikisinden..) sonradan kendilerini eze eze kabul ettiriyorlar..Baştan sona bağımlılık yapan ender dizilerden, kesinlikle izleyin..

Dizinin daha ilk sezonunda çoğu kilit oyuncuyu öldürdüler 2.sezon bir sürü yeni karakter olacak gibi geliyor ama onların da ömrü 1 sezon olur herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

quote:

Wesley

Dizinin daha ilk sezonunda çoğu kilit oyuncuyu öldürdüler 2.sezon bir sürü yeni karakter olacak gibi geliyor ama onların da ömrü 1 sezon olur herhalde

Marvelda adammı yok, öldür öldür sonunu getiremezler..

Bu arada dizideki ortam tam Punisher'a göreydi..

• Çizgi Roman ile ilgili bilgi içermektedir.

Wesley ölmeseydi iyiydi be sakat kalıyordu Çr de öyle olsaydı keşke. Karen sıkmadık yer bırakmadı şerefsiz karı ya sinir ediyor beni.2 Sezon Bullseye gelsede Karen'i öldürse.
  • Kaç kişi öldü onun yüzünden. Nasıl kıydı Wesley'e bir sarjor boşalttı, insan bacağına filan sıkar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

quote:

Wesley

Marvelda adammı yok, öldür öldür sonunu getiremezler..

Bu arada dizideki ortam tam Punisher'a göreydi..

Punisher için umudum var 2. sezonda en azından bir gönderme bekliyorum Punisher adına. Zaten oyuncuların da bu yönde yorumları vardı,görmek istediklerini belirtmişlerdi.

• Şuan 8. bölümdeyim.Dizi gayet güzel gidiyor.Dövüş sahneleri gerçekten harika.Bakalım diğer bölümlerde nolacak çok merak ediyorum
  • Gotham daha iyi bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sartikan kullanıcısına yanıt

Wesley'i öldürmese kendisi ölecekti. O anki korkuyla Allah ne verdiyse sıktı
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.