Şimdi Ara

Sleeping Dogs'un Devam Oyunundan İlk Görsel

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      Square Enix ve United Front Games'in Sleeping Dogs ile büyük başarı yakaladıkları bir gerçek. Şimdiden oyunun çok sayıda hayranı oluştu. Bu ikili şu sıralar Sleeping Dogs'un devam oyunu Triad Wars üzerinde çalışıyorlar.

United Front Games, Noel öncesinde Twitter hesabından yayınladığı bir görselle Triad Wars üzerinde çalışmaların sürdüğünü gösterdi. Geliştiricilere bu görsel "Sleeping Dogs'un PS4 sürümünden mi" sorusu yöneltildi, geliştiriciler ise "Triad Wars!" yanıtını verdi.

Triad Wars'un hangi platformlara çıkacağı henüz açıklanmadı, ama oyun muhtemelen PC ve yeni nesil konsollar için piyasaya çıkacak. Oyunun buğulu da olsa ilk görselini aşağıda bulabilirsiniz. Bu görseli önemli kılan geliştiricinin sorunsuzca çalışmalarına devam etmesinin kanıtı olması.

• daha geniş bir harita ve uçak olursa güzel olur

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bence devam oyunu falan değil. yılbaşında ek paket çıkarabilirler

• hiç ilgimi çekmiyor gta 5 ten sonra...
  • quote:

Orijinalden alıntı: thekingmobile

bence devam oyunu falan değil. yılbaşında ek paket çıkarabilirler

bu oyun gta değil uzak doğu oyunu, uçaktan çok dövüş mekanikleri üzerinde dururlar. doğru olan da budur onlar için

• Sanırım ps4 yukardaki kamera ps4 e benziyor

• türünün örneklerine göre oynanabilirliği çok kazmaydı ama yinede iy oyundu sleeping dogs
  • sleeping dogs oyun tavsiyesi isteyenlere önerilir gercekten güzel oyundu

• Pcciler gta5 oynuyomuscasina oynarlar. ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dingo egret!

türünün örneklerine göre oynanabilirliği çok kazmaydı ama yinede iy oyundu sleeping dogs

bence de oynanış çok sorunluydu. araç sürüşü de öyle ama atmosfer çok iyiydi. oynayıp bitiren biri olarak söylüyorum bunları. yanlış anlaşılmasın. umarım yeni nesilde daha güzel bir oyun gelir. beklentimiz tabiki de var.

• Güzel bir oyundu zevkle oynamıştım fakat yeni bir oyundan daha çok DLC haberi gelecek gibi ama hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gursoyf

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: dingo egret!<br><br>türünün örneklerine göre oynanabilirliği çok kazmaydı ama yinede iy oyundu sleeping dogs</blockquote><br><br>bence de oynanış çok sorunluydu. araç sürüşü de öyle ama atmosfer çok iyiydi. oynayıp bitiren biri olarak söylüyorum bunları. yanlış anlaşılmasın. umarım yeni nesilde daha güzel bir oyun gelir. beklentimiz tabiki de var.

Oyun updateler sonrası adama benzemişti sürüşlerdeki o kamera sallanma olayını kaldırmışlardı kamera değişmişti

• ılk oyun bekledıgımın ustunde cıktı bu kadarını beklemıyordum
    ılk oyunun ustune bırseyler koyup daha ıyı bır oyun cıkartırlarsa gercekten cok sevınıcem
  • Oyunu ben daha yeni aldim bitirmek nasip olmadi fakat suan için oyun oldukça güzel tabi bir gta değil ama güzel :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafafj

quote:

Orijinalden alıntı: thekingmobile

bence devam oyunu falan değil. yılbaşında ek paket çıkarabilirler

bu oyun gta değil uzak doğu oyunu, uçaktan çok dövüş mekanikleri üzerinde dururlar. doğru olan da budur onlar için

Yanlış yorumu alıntılamışsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.