Şimdi Ara

Civic sedan kış lastiği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aracım 2011 model civic premium ve istanbulda yaşıyorum. hangi marka kış lastiği önerirsiniz??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parezer -- 15 Aralık 2013; 15:17:08 >

• Kesinlikle taktır. Kış mevsimi - lastik - İstanbul üçlüsü riske atılacak cinsten değil.
    Çin mallarından uzak dur, bilindik bir marka taktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kış lastiği deyince testlerde 1 numara fiyatıda fena degıl
    good year ultra grıp 8 tavsiye ederim bizzat kullandım
    yada contınantal tabiki ama good year fiyat olarak daha uygun desenleri aynı sayılır fazla vermeye gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustalli

kış lastiği deyince testlerde 1 numara fiyatıda fena degıl
    good year ultra grıp 8 tavsiye ederim bizzat kullandım
    yada contınantal tabiki ama good year fiyat olarak daha uygun desenleri aynı sayılır fazla vermeye gerek yok

hocam sonucta uc ay kullancaz fiyatta onemli elbet. ben bi goodyear bakayım o zaman. tesekkurler
  • mustalli kullanıcısına yanıt
    hocam bir de nokıan ı tavsiye eden cok oldu. sizce nokıan mı goodyear mı. fiyat farkından dolayı continental i şimdilik eledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: parezer

hocam bir de nokıan ı tavsiye eden cok oldu. sizce nokıan mı goodyear mı. fiyat farkından dolayı continental i şimdilik eledim

İkisi de çok iyi markalardır. Ben Nokian bulamadığım için Goodyear Ultragrip Performance2 aldım. 3 sezondur kullanıyorum, son derece memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nrglife kullanıcısına yanıt
    hocam internetten biraz araştırdım fiyattan dolayı galiba bende goodyear alacam
  • kesinlikle good year
    dikkat ederseniz mıchelin ve continantalda aynı lastık desenını kullanıyo ama fiyatları abartılı
  • Fiyat performans arıyorsanız lassa snoway e bakın derim 2 sezondur kullanıyoruz fiyatına göre mükemmel bi lastik

• parezer kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Bridgestone Blizzak kullanıyorum, konforlu ve sessiz. memnunum, tavsiye ederim.

güvenli sürüşler.
  • Michelin alpine oneririm biraz sesli ama ozellikle kar performansi super

• Bende Bridgestone Blizzak LM32 91H kullanıyorum. Tavsiye ederim. Lastik özelliklerinden db değerlerine bakınız. Çünkü kış lastiklerinde en rahatsızlık verici şey içeriye verdiği sestir. Zaten bilindik marka alacağınızdan tutuş özelliği iyi olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OcEloTT

Bende Bridgestone Blizzak LM32 91H kullanıyorum. Tavsiye ederim. Lastik özelliklerinden db değerlerine bakınız. Çünkü kış lastiklerinde en rahatsızlık verici şey içeriye verdiği sestir. Zaten bilindik marka alacağınızdan tutuş özelliği iyi olacaktır.

Bridgestone Blizzak LM32 tanesi 300 tl bence enayilikten başka bişey değil
    good year ug8 tanesi 225 ve testlerde hep birinci Bridgestone dan daha sessiz niye daha fazla verelim ki

http://www.passatturkiye.com/lastik-jant-yay/4884-adac-205-55-r16-h-kislik-lastik-testi.html

cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim istanbulda kar yağdı lastik arayışına girdim sonra havalar düzelince unuttum lastik işini. Bu kadar teferruatla uğraşacağıma karlı havalarda ticari taksiye binmeye karar verdim. Zaten istanbulda az kar yağar
    Tanesi piyasada 240 TL. Ben 200 TL'ye taktırdım. 300TL'ye taktırırsanız dediğiniz doğru.
  • Bende dün aldım goodyear ug8 kliksa.comda 200 tl , 75 tl chip para da var.181 tl ye geliyor tanesi. Üretim tarihi 2013..

• quote:

Orijinalden alıntı: OcEloTT

Tanesi piyasada 240 TL. Ben 200 TL'ye taktırdım. 300TL'ye taktırırsanız dediğiniz doğru.

Bridgestone Blizzak. kredi kartına teneşir vade taksitle + sökme takma + lastik oteli = tanesi 200 TL.

üçyüz küsura almak bence de enayilik olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _poyraz -- 25 Aralık 2013; 16:04:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: parezer

cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim istanbulda kar yağdı lastik arayışına girdim sonra havalar düzelince unuttum lastik işini. Bu kadar teferruatla uğraşacağıma karlı havalarda ticari taksiye binmeye karar verdim. Zaten istanbulda az kar yağar

Kar da neymiş?
    Sabah saat sekizde, hava sıfıra yakın, hele sis de varsa, işte o asfaltta tadından yenmez kış lastiği.

güvenli sürüşler.
  • Arkadaşlar çok şükür temiz bi civic bulduk:)) ve aynı dert başa geldi kışlık lastik bakıyorum Good year ug 8 taktıranlar kaça taktırdınız?
    hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip eder inşallah. Hocam istanbul a kar yağınca konuyu ben açtım ama sonra havalar düzelince kar lastiğini unuttuk almadık ne yazıkki
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.