Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 ROM Macera [IMEI ÇÖZÜMÜ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şu Cyanogenmod nasıl birşeydir çok merak ettim kurayı dedim 11 alpha kurdum 4.4 kitkat sürümü yani. Neyse 1 gün telefon o şekilde gezdim, ne kadar hızlı ne kadar özgür olursa olsun Touchwiz'i özledim. Sammobile'dan 4.3 TUR indireyim dedim hotfile'in kapanacağı zamanda tam bana den geldi neyse başka bi kaynaktan 4.2.2 buldum rom attım. Bir baktım şebeke yok. Okumuştum IMEI uçtu falan filan diye IMEI sorgulaması yaptım, 0049 ile başlıyor, dedim bunda bitti. Hemen CynogenMod tekrar kurdum yine gelmedi benden terler akıyor falan, en son 4.3 RUS Stock Roman torrent buldum modem dosyaları birbirine uyuyorum Türkiye romuyla romladim dualarla birlikte telefon açıldı ve mutlu son IMEI düzeldi. Tövbe ettim bu telefonda rom root denemesi yaparsam bir daha en kisa zamanda degistirmek istiyorum. Kısaca IMEI olayının çözümünü de anlatmış oldum :))

Sorusu olan varsa PM atabilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByPhatgit -- 8 Aralık 2013; 19:08:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Torrent linkini verir misiniz Bende imei normal gözüküyor ama ağda kayıtlı değil diye hata geliyor
  • merhaba rom için bir adres alabilir miyiz ben kendi adıma bulamadım da. Şimdiden teşekkürler.
  • Telefonun imei si kacak degildi degilmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.