Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.134
Cevap
78
Favori
117.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

quote:

Orijinalden alıntı: Batman

quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

quote:

Orijinalden alıntı: Blue Dragon Ready

DC'in zaten dizilerle bir evren oturtmaya çalıştığı belli. Ben bu işin Gotham ile biteceğinide sanmıyorum. Gotham bitince yetişkin Batman'i anlatan bir dizi gelecektir.

Batman dizisi çekerek riske gireceklerini zannetmiyorum. Gotham'la bitmeyecek zaten. Supergirl ve Titans geliyor. Hali hazırda Arrow , Gotham , Constantine ve Flash var. Değme keyfimize.

Bana göre çekilecebilecek en kolay dizi Batman dizisi. Çünkü herhangi bir süper güç yok, Arrow gibi bir dizi olup çok güzel olabilir.

Ben WB'de yapımcı olsam Jim Caviezel'ı alır bi 10 bölümlük Batman dizisi çekerim.

Bilemiyorum ya. CW'ye vermesinlerde. Aşk üçgeni bulunan bi Batman dizisi izlemek istemem. Şöyle HBO , AMC falan çekse keşke.

Batman - Catwoman - Talia al Ghul üçgeni gayet güzel olabilir bence.

AMC'de yayınlanmasını isterdim açıkcası. "Previously on AMC's The Batman"

• batman dizisi çekmek öyle kolay değil, çekilecekse çok iyi olmalı.dc nin en büyük 2 karakterinden birine uyduruk dizi çekmekten baya bi çekinirler bence
    büyük uğraş gerek bence çok riske atmıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentGuardianTr

batman dizisi çekmek öyle kolay değil, çekilecekse çok iyi olmalı.dc nin en büyük 2 karakterinden birine uyduruk dizi çekmekten baya bi çekinirler bence
    büyük uğraş gerek bence çok riske atmıyorlar.

sadece dc değil ki , bütün çizgi roman dünyasında superman ve batman en köklü ve tanınmış 2 karakter .

Marvel 1939 yılında kurulurken, batman 1943 yılında beyazperdede yayınlanıyor Columbia Pictures tarafından mesela .

Gel gelelim ikisinin de berbat filmleri var.

• Bende Batman kolay bir dizi olur diye düşünüyorum. Çünkü G Arrow ve Batman birbirlerine benzeyen karakterler.

Smallville gibi bir dizi bile çekilebiliyorsa, Batman neden olmasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue Dragon Ready -- 9 Ekim 2014; 0:32:10 >
  • Diziyi izlemeye başladım ve beğendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Dragon Ready

Bende Batman kolay bir dizi olur diye düşünüyorum. Çünkü G Arrow ve Batman birbirlerine benzeyen karakterler.

Smallville gibi bir dizi bile çekilebiliyorsa, Batman neden olmasın?

Batman'ın kullandığı bi dünya teknolojik alet ,araç var +villian karakterleri çok sağlam . Kaliteli bir batman dizisi isteniyorsa Arrow'dan çok daha fazlası gerekli bütçe bakımından zira Batman'ın dünyası çok daha geniş Arrow'dan ;fakat ortalama bir batman dizisi beklenecekse dediğin gibi olabilir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil Türk Kanı -- 9 Ekim 2014; 0:42:46 >
  • Mini dizi mi acaba bu? Eğer öyleyse izlemeye devam edeceğim sırf finali görmek için
  • Dizi şuana kadar gayet iyi gidiyor.
  • İlerliyen her bölüm de dizi daha da güzel olmaya başladı
  • 3. bölümün sonu çok iyi bitti
  • 1.bölümden giriş yaptım diziyi tabiki beğendim:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi güzel ilerliyor. Son bölümde güzeldi.
  • Güzel bir bölümdü. Dizi, çizgisini bozmamış.

Balloonman Teğmen'i balonla bağladıktan sonra Ben Joker'ın gülme sesine benzer bir ses duydum arka fonda başka duyan var mı arkadaşlar? En sonuna bir anlam veremedim ama şöyle olabilir; Oswald Gordon'ı da diğer polisler gibi kirli sanıyordur, zaten onu da kurtardı Jim, yardım falan isteyecek olabilir gittiği yolda. Maroni'nin de dahil olması çok güzel oldu diziye. Arkham muhabbeti dönüyor herkesde ama ben anlamadım, büyük bir düşman falan çıkacak olmasın Arkham'dan?
  • Bilal0 kullanıcısına yanıt

Dizide Arkham Asylum kapatıldı felan diyordu ama hala muhabbeti dönüyor. Bende anlamadım
  • dizi cok iyi gidiyor isin icine joker ve batman de girdi mi tadindan yenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloo.

dizi cok iyi gidiyor isin icine joker ve batman de girdi mi tadindan yenmez

Batman'in girmesi zor.
  • son bolumde
    wayne haberleri izlerken gothamin yeni koruyucusu kim olucak dedi muhabir orda bir an sezdirdi sanki
    uzun bir surec olsa da bir ara mutlaka girer diye dusunuyorum
  • Bloo. kullanıcısına yanıt
    Tabiki sezdirecek ama Bruce daha 10-12 yaşlarında. Batman olması için en az 15 yıl var.
  • Tabii ki zaten hemen ilk sezonda beklemiyorum bunu suan jim gordon, penguin, fish mooney gibi cok saglam karakterler var onlarla da cok iyi devam eder dizi
  • Arkadaşlar izlemeye deger mi ? Joker var mı ya da girecek mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.