Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.134
Cevap
78
Favori
117.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Batman'ın yokluğunu şimdilik Cat dolduruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Güzel bölümdü.

Penguin'i oynayan adam harika. Alfred'i oynayan adamda olmamış kesinlikle. Babacan Alfred görmek istiyoruz. Atarlı değil. Catwoman'da çok tatlı.

Kesinlikle bana göre de rolünün hakkını en iyi veren adam Penguin'i oynayan adam tabii ileride joker felan onlardan çok büyük beklentim var umarım karşılarlar bu beklentimi

• quote:

Orijinalden alıntı: kralYD

quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Güzel bölümdü.

Penguin'i oynayan adam harika. Alfred'i oynayan adamda olmamış kesinlikle. Babacan Alfred görmek istiyoruz. Atarlı değil. Catwoman'da çok tatlı.

Kesinlikle bana göre de rolünün hakkını en iyi veren adam Penguin'i oynayan adam tabii ileride joker felan onlardan çok büyük beklentim var umarım karşılarlar bu beklentimi

riddler i unutmamak lazım o da ayrı piskopat

• Evet, bana göre ilk bölümden daha iyi bir bölüm izledik.

Penguin çok harika bir karakter olmuş kesinlikle, annesini görmek falan da güzeldi. Kendisine Penguin denince neden çıldırıyor biri aydınlatırsa sevinirim. Riddler da (kısacık da olsa) rolünün hakkını veriyor. Hatta ben Penguin'den daha çok görmek isterim kendisini. Ben bu bölümdeki düşmanın Sewer King olduğunu sandım ancak Dollmaker imiş. Kimdir nedir birisi aydınlatırsa çok güzel olur. Alfred berbat ötesi bir karakter kesinlikle böyle yürümez. Neden böyle bir karakter oluşturmuşlar anlamak güç. İlk bölümde olsumsuz olarak yorum yazmıştım ancak Bruce'un yetişkin biri gibi davranması da diziye ayrı bir hava katıyor. Selina da çok tatlı. Umarım dizi bu yönde devam eder.

• ben diziyi çok beğendim alfred olmamış hiç bana görede bu arada riddler hangisi ben göremedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gilardo

ben diziyi çok beğendim alfred olmamış hiç bana görede bu arada riddler hangisi ben göremedim.

Gotham (2014 - 2019)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

quote:

Orijinalden alıntı: gilardo

ben diziyi çok beğendim alfred olmamış hiç bana görede bu arada riddler hangisi ben göremedim.

Gotham (2014 - 2019)

Eyvallah saol hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• güzel dizi tuttum
  • bu cat gerçekte de 13 yaşında mı lan.
    sübyancı mı oluyoruz bu saatten sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

bu cat gerçekte de 13 yaşında mı lan.
    sübyancı mı oluyoruz bu saatten sonra.

Born May 22, 1999 (age 15)
  • İlk bölümü izledim hoşuma gitti, ikinci bölüme giriş yapayım.
  • fish mooney'e hayran kaldim
  • İlk 2 bölüm film kalitesinde olmuş, baya baya iyi olmuş resmen
    Catwoman ı oynayana 13 yaşında olmasına rağmen aşık oldum resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çizgi dizi olarak takip etmesem de Batman serisini ve Arrow dizisini takip eden birisi olarak bu diziye başladım, şimdilik bana göre güzel ilerliyor gibi. Dizinin genel kapsamı ne olacak, Batman film serisindeki zamanlara kadar devam edecek mi yoksa sadece Bruce Wayne'in çocukluğu odaklı diğer karakterlerin gelişimini mi anlatacak?
  • 2. bölüm çıkmış haberim yok hemen izliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Çizgi dizi olarak takip etmesem de Batman serisini ve Arrow dizisini takip eden birisi olarak bu diziye başladım, şimdilik bana göre güzel ilerliyor gibi. Dizinin genel kapsamı ne olacak, Batman film serisindeki zamanlara kadar devam edecek mi yoksa sadece Bruce Wayne'in çocukluğu odaklı diğer karakterlerin gelişimini mi anlatacak?

bizim komiser kemalin uzerinden gotham ve gecmisteki kisilerin batmane hazirlanir hallerini anlatacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölümü izledim giriş iyiydi.
  • penguini oynayan aktör çok iyi yansıtmış çok beğendim kendisini.onun dışında alfred biraz tutarsız olmuş.bir sahnede ağır abi gibi sessiz sakin diğer sahnede atarlı biri oluyor,herkesin kafasında benimsediği sakin huylu ama prensipleri olan bir tipleme yapsalardı daha iyi olurdu.

ekleme > fishmoney karakterini dizi için yapmışlar anladığım kadarıyla.arkadaş yeter artık her dizide illa bir tane zenci,asyalı vs oyuncu olmasımı gerekiyor.buradaki fish money olsun,thor'daki heimdall olsun vs dizi/film içerisinde bir sürü örnek var.yırtık lastik gibi her yerden fırlıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Holy Templar -- 3 Ekim 2014; 0:51:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

penguini oynayan aktör çok iyi yansıtmış çok beğendim kendisini.onun dışında alfred biraz tutarsız olmuş.bir sahnede ağır abi gibi sessiz sakin diğer sahnede atarlı biri oluyor,herkesin kafasında benimsediği sakin huylu ama prensipleri olan bir tipleme yapsalardı daha iyi olurdu.

ekleme > fishmoney karakterini dizi için yapmışlar anladığım kadarıyla.arkadaş yeter artık her dizide illa bir tane zenci,asyalı vs oyuncu olmasımı gerekiyor.buradaki fish money olsun,thor'daki heimdall olsun vs dizi/film içerisinde bir sürü örnek var.yırtık lastik gibi her yerden fırlıyorlar

No to racisizm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nicholas D’Agosto
    Harvey Dent
    rolüyle kadroya katılmış.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.