Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.133
Cevap
78
Favori
117.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Hocam tam öyle değil aslında. Jerome, Galavan, Freeze zaten hep kötüyduler. Stangre yüzünden kötü olmadılar. Strange sadece onlara hikaye veriyor gibi.

Ama belli bir amaçları vardı hepsinin :)
    Şimdi görev adamı, suikastçi tipler oldular ki Galavan artık yok :D
  • beyler bayanlar ben bu batman serisinde sadece 3 seriyi izledim 3 seriideki karakterleri ve özelliklerini biliyorum dizide öğreniyorum herşeyi fakat bu yeni çıkacak karakterleri izleyip öğrenebileceğim bi video falan tarzı şeyler varmı çizgi filmi dışında
  • Son kısım neydi öyle ya penguen reis adamsın adamın dibisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

Sezon finalinde jerome gelir mi acaba ? Bu arada bölüm yine mükemmeldi PENGUİN BABAĞĞĞĞĞ . Yalnız dizi 2015 yılının en iyi çıkış yakalayan dizisi açık ara.

Arrow'un ilk 2 sezonunu çok severek izledim Flash ilk sezon 15.bölümden sonra çağ atladı ama Gotham bambaşka bi yere doğru gidiyor harika dizi be

• Penguen EF-SA-NE

2 bölümdür boş boş kurşun sıkıyolar adama, geldi bi bazukayla çözdü işi.
    Selina oaradan nasıl kurtulacak acaba
    Ayrıca sahte Azrael öldüğüne göre(Galavan), belki gerçeğini görürüz ileriki bölümlerde. "Kim lan adımı lekeleyen" diyip çıkabilir ortaya, nede olsa ölümsüzmüş

• Keşke Azrael biraz daha ciddi olsaydı, bir türlü ortaçağdan şovalye gibi olmadı ama sanırım zaten istedikleri de böyle karışık, olmamış bir karakter olmasıydı, öyleyse iyi başardılar

Penguen ise o takımını giyerken dedim ki bu adam her filmde ve dizide Penguin'i oynamalı. Abi yok böylesi ya, adam sana resmen karakteri yaşatıyor
    Butch'la bazuka getirdiklerindeki tepkim de aynen şu:

Bir de böyle elektrolar koymuşlar falan

Dizi hakikaten üstüne koyarak ilerliyor, inşallah bu çizgisini bozmaz. Ve Killer Croc o kadar hoş gözüktü ki gözüme keşke Suicide Squad'da da öyle betimleselermiş dedim

• 19-20 peş peşe izledim. Adaletin tıkanmasının vurgulanması ve "bu şehirde neler oluyor" gibi sözler çok hoştu. Ayrıca artık Bruce'a bakarken Batman'i görüyorum resmen

Ayrıca Penguin

• bu dizide headshot sorunu var nedense, çok uzatıyorlar şu olayları. tabi penguen'in bazuka sahnesi için uzattılarsa varsın uzasın çok iyi oldu
  • Flash ve arrow da bir dünya ilişki hikayesi izliyoruz. Ana konu + tamamlayıcı saçma olaylar anlatılıyor. Gotham da salt senaryo var. Senaryo o kadar dolu doluki film vari. 2. sezonda sanırım sonlara yaklaşıyordur. Umarım 3. sezonuda bu kadar iyi olur umarım.
  • Dizide yeni güncele geldim dizi efsane harbiden daredevil ile ikisi süper kahraman dizilerinin en iyileri. Keşke arrow ve flash'ı da fox yapsaydın

Neyse 21. Bölümü heyecanla bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin tek üzüldüğüm tarafı Jerome manyağının olmaması.dizi zaten 10 numara,jerome da olsa 10x10 olacak.herkes geri dönüyor,Jerome reyiz nerede?
    Gülüşünü özledik,üşüyoruz reyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gümüş_süvari -- 13 Mayıs 2016; 16:39:49 >

• Jerome'de 10 numara Joker tiplemesi vardı.Belki döner ilerki bölümlerde.

• Galavan artık dönemez herhalde
    Yalnız hem komiserin hem Tabitha'nın ölmemesi saçmaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 14 Mayıs 2016; 13:07:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi bir yerde zaman atlaması yapacak bence çünkü dizinin finalinde
    Bruce Batman suitini giyecek.
    diye bir şey okumuştum.

• Icefyre kullanıcısına yanıt
    Hocam çok erken değil mi daha ya. Bruce daha ne biliyor ki :)

• Umarım dizi Gordon reyiz üzerinden devam eder, bu haliyle mükemmel ilerliyor. Batman olacağını sanmıyorum Bruce'nin tutmama gibi büyük bir risk var güzel giden bir dizinin çöküşü bile olabilir. Ayrıca bu dizi neden 8.0 gibi komik bir puanda ?
  • sufistike kullanıcısına yanıt
    Bence birçok kişi dizinin ilk bölümlerini ilgi çekici bulmadığı için düşük not verip izlemeyi bıraktı. Benzer şekilde 4-5 bölüm izleyip bırakan bir arkadaşım vardı benim ısrarımla tekrar başladı ve şimdi en çok sevdiği dizilerden birisi.
    Bu arada aslında rating 8.2 ama niyeyse 8 görünüyor sayfada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darklord Sauron

Bence birçok kişi dizinin ilk bölümlerini ilgi çekici bulmadığı için düşük not verip izlemeyi bıraktı. Benzer şekilde 4-5 bölüm izleyip bırakan bir arkadaşım vardı benim ısrarımla tekrar başladı ve şimdi en çok sevdiği dizilerden birisi.
    Bu arada aslında rating 8.2 ama niyeyse 8 görünüyor sayfada.

Hocam kimin hangi oyu attığı kısım nerede? Batman v Superman' i merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darklord Sauron

http://www.imdb.com/title/tt2975590/ratings?ref_=tt_ov_rt

Yazık valla %4 gibi bir dil 1 oy atmış
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.