Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.133
Cevap
78
Favori
117.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok iyi bölümdü penguen galavanı döverken gaza geldim jimden hiç beklemiyordum öldürmesini tutuklar diye düşünüyordum şaşırttı beni

• Bi Fish gördüm sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Engineer -- 1 Aralık 2015; 22:52:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • harbi ha,ben kaçırmışım orayı diğer tüpteki kim ki
  • mükemmel bir bölümle araya girdi dizi

Galavan sonunda piyasadan silindi yavşak herif ağzına şemsiye soktular Alfred'in etkisiz hale getirişili komikti Strange galiba Wayne şirketi için çalışıyor.Mr Freeze de geldi ama büyük ihtimal asıl Mr. Freeze değildir Firefly gibi.
  • Nepennthe kullanıcısına yanıt

hocam bildigimiz buz atti adam bence Freeze

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya şu herkesin topluca yürüdüğü Galavan'ları basmaya giden tayfanın net bir fotoğrafı var mı ? Ben Screenshot alıyorum diziden ama bulanık çıkıyor

Aynı karede; Cat, Harvey, Jim, Alfred ve Penguin var o sahneyi bir daha asla görmeyeceğiz :D
  • Daha önce gördüğümüz birine benzetemedim.

@delpieroalk

• 2x11

Bölüm çok iyiydi, sonunda Galavan'dan kurtuldular, Penguen ne hırs yapmış, adam öldü zaten şemsiyeye ne gerek var
    Fox'un Nygma'nın bulmacasını çözmesi güzeldi.
  • delpieroalk kullanıcısına yanıt

Bu arada, söylemeyeni dövüyorlar, süper bölümdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackh4wk

EFFFFSSSSAAAANNNEEEEE....

+1

10/10 bölüm.Şimdi 1 Mart'a kadar zaman geçmez
  • efsane bölümdü

Jim

Strange i duymak bile yetti dizi müthiş gidiyor. Bruce da akıllanmaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 2 Aralık 2015; 1:20:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu sahne çok iyiydi. O değilde galavandan ne yapcaklar merak ediyorum açıkcası. Freeze geldi yavaş yavaş fantastiğe kayıyor gibi.
  • Caner-Medley kullanıcısına yanıt

Mr.freeze diyebiliriz ama Dr .Victor değildir bence

• Alfred'in sırtına saplanan fırlatılan bıçak bir anda mucizevi bir şekilde kaybolmuş bu bölümde.
  • sanırım martian manhunter göndermesine kimse dikkat etmemiş ya da ben öyle anladım

selina alfred'e ya da bullock'a söyledi tam hatırlayamadım ama senin de takım elbise giymiş bir marslı olduğunu bilemem tarzı bir şey söyledi

• Jim/Nygma/Penguin/Alfred/Harvey/Lucius/Selina çok güzel bölümdü. Sonda tankın içindeki Fish'ti galiba, solda gösterdikleri de Jerome olabilir kolsuz eleman kim acaba ve ne yapıyorlar orada. Yeni bölümlerde Fox'u daha çok görürüz umarım. Ve Mr. Freeze'i gördük.
  • Şu walking dead adlı balon diziden sonra ilaç gibi geliyor cidden.

2. sezonun her bölümü efsane ,çizgiyi böyle devam ettirirlerse efsane diziler arasına girer .
  • Hala Gotham izlemeyen arkadaslarim var..

• Dizi harika

Göndermeler boldu, Bruce istediğimiz gibi bir hal aldı. Jim için işler çok değişir bundan sonra. Şuan takip ettiğim diziler arasında açık ara en iyisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.