Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.134
Cevap
78
Favori
117.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sezon finaline 2 bölüm kala iyice mükemmel oldu dizi. Süper bir bölüm olmuş yine.
  • Aradan sonra ki en iyi bölümdü.Sonunda diziye hareket geldi.

Mafya savaşları başlasın
  • Harika bölümdü ya.

Penguen gülüşüne kurban. Barbaradan cidden sıkıldım kadın 2 bölüm gözüktü yine sinir oldum bu bölüm yine Fish yoktu ve harikaydı ayrıca en büyük sürpriz Lucius Fox oldu.

• Nygma tam psikopat ya Fox'u görmemiz çok güzel oldu. Penguen'e de helal olsun dedim valla müthiş zeki bir karakter, oynayan adam da çok başarılı cidden.

Harvey geneleve gittiğinde orda ne gördü de rozetini çıkardı tam anlayamadım o sahneyi?
  • Gotham (2014 - 2019)

İyi bölümdü.

Diziyi ayakta tutan bu adamlardı, taşıyanlar da yine bu adamlar

Fish Mooney yok ve dizinin nasıl akıp gittiğini anlamıyor insan. Son 2 bölümdür sırf bu yüzden ayrı bir zevk veriyor dizi
    Jim Gordon fazla iddialı bir karakter oldu. Tamam dizisinin ilerlemesi için Gordon üzerinden yürümeliler fakat bu kadar da abartılmamalı. Doğruluktan vazgeçmeyen bir adam Gordon tamam da çok havalı ve egoist bir karaktere büründü. Dizi gayet güzel ilerliyor bunların dışında

• En iyi bölümlerden biriydi. Umarım mafya savaşları sırasında Fish bir kaza kurşununa ölür.
  • Güzel bölümdü
    Fish'in yokluğunu Barbara hissettirmedi. Fifty shades of Gotham artık sıkmaya başlamıştı yerinde bitirilmesi iyi oldu.
    Penguin ve Nygma dizinin başından beri öne çıkan karakterlerdi zaten geçen bölüm ve bu bölümde resmen zirveye yerleştiler.
    Bruce Wayne'in babasının resmini duvara astığı yer güzeldi. Babam bile olsa farketmez diyordu resmen.
    Lucius Fox 2 saniye gözüktü ama şimdiden yeterince ilgi topladı.
    Çete savaşları başladı haftaya ortalık karışacak. Penguin zirveye geçmeyi planlıyor ama Fish'in sağı solu da belli olmaz.

• Penguin inanılmaz bir karakter ve dizinin yıldızı kesinlikle
  • Son bölüm gerçekten güzeldi. Aklıma takılan bir şey var ama.

Herkesin sırları var, baban stoacı diyordu Lucius Fox. Acaba Thomas Wayne'de Batman gibi bir şey mi? Düşünsenize sezon finalinde mağarayı buluyor bir sürü eşya kostüm fena olur
  • Hala altyazı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Hala altyazı yok

http://altyazi.org/sub/s/360721/Gotham.html

• Fishin olmaması iyi oldu. Penguen mafya savaşlarını resmen başlattı yalnız bu savaşta seyirci kalmaz kesin oda içine girecek gibi. Barbarada iyice psikopata bağladı adam gözünün önünde ailesini deşti oda seyirci kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Hala altyazı yok

http://altyazi.org/sub/s/360721/Gotham.html

Buraya bakmamıştım,teşekkürler

• güzel bölümdü, penguin aktı yine

bu barbara'ya noldu ya şoka falan mı girdi fish nerde ya, gelsin artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 28 Nisan 2015; 23:13:15 >

• Barbara'nın boğaz kesilince aha dedim kurtulduk meğer çizikmiş penguen yeter bu diziye.Lucius Fox'ta gözüktü ama nedense morgan freeman'i aradı gözlerim
  • dizi bence sağlam çizgi roman takipçilerinin beğeneceği tarz da bence o yüzden her kesime hitap etmiyor açıkçası diziyi sürükleyici bulmayan adamada hak veririm çünkü jim gordon profilini o kadar bayağı ve egoist yapmışlar ki dizi onun üzerinden gidince baya sıkıcı ve heyecansız olabiliyor bnede fantastik film ve dizileri sevdiğim için bakayım dedim ve fena bulmadım fakat dizi şimdilik fena ilerlemiyor yalnız fish in dizi ile anlaşmasıyla ilgili şöyle bir durum var

evet fish çizgi romanda yok fakat bir duyum aldım belkide spoiler olabilir isteyen bakabilir fish hakkında

dizi ile anlaşması 1 yıllık bir anlaşmaymış umarım ölmez çünkü dizide en sevdiğim karakter fish evet birde nygma var ama fish in aurası bile farklı kadın müthiş oynamış açıkçası fish siz gotham eşittir yağsız yemek diyorum açıkçası beni ekrana bağlayan bişey olmaz açıkçası ki en ana karakterlerde önemli bir rol oynuyor fish

• Mükemmel bölümdü,sezon finaline doğru aksiyon dozunu arttırıyolar

Adamı vurduklarında Barbara'da öldü heralde diye sevinmiştim yine kurtulamadık Fish'siz güzel bir bölümdü.Penguen büyük oynuyor bir kişiyi temizliceğine ikisini birbirine düşürüp kendisi aradan yükselecek heralde

• ilk 4 bölümü izlemiştim sonra fırsat olmadı izlemeye devam etsem mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

güzel bölümdü, penguin aktı yine

bu barbara'ya noldu ya şoka falan mı girdi fish nerde ya, gelsin artık

fish 3 haftadır helikopterle gotham ı bulamadı herhalde :D

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.