Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.133
Cevap
78
Favori
117.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eski ajan alfred

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Alfred'ın british aksanına hayranım ya dizideki en iyi sese sahip oyuncu bence, sabaha kadar ingilizce konuşsun dinlerim.

-Yes..! Master Bruce.

Alfredın sesi büyük ihtimal efekt.

• Bölüm genel anlamda güzeldi. Ana konuyu işlerken her bölüme bir aksiyon, başka bir olay koyup aksiyonu da bozmamaları iyi oluyor.

Bildiğim kadarıyla ihanet eden yalnızca Barbara değil. Year One'da da Gordon'dan bir ihanet görüyoruz, hem de Barbara hamile iken.

Gotham (2014 - 2019)
    Gotham (2014 - 2019)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerueger -- 19 Kasım 2014; 9:17:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: deadmau5.

quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Şu barbara keşke ölse

Acaba bu Barbara Gordon'a yardım etmesi koşuluyla mı bu kadınla yatıyor,belki de bu yüzden evi terketmiştir diye bi komplo yazdım.
    Cat'ın gelmesiyle Bruce çocuk olduğunu hatırladı la koca adam gibiydi eve neşe geldi
    Birde Penguen bişeyler çeviriyor yine,muhbiri kendi yönüne çekmesindeki amaç sanırım Falco'nun yerinde onunda gözü var o yüzden sessizce izlicek muhbirin ne yapabileceğini

@Merc With a Mouth

Tanıdık geliyor diyorum biyerden gözüm kesiyor bu herifi,şu devrimcilerde ki liderdi değil mi

Bak bu mantıklı bir teori olabilir çünkü Barbara her zaman Gordon'un eşi olmuyor muydu çizgi romanda veya filmlerde Belki bu ihaneti Gordon öğrenmiyordur fakat uyuz oldum kesinlikle

Falcone bir yerden sonra kan kaybediyor zaten Penguen'in yükselişini bununla bağlantılı kıldılar sanırım, Maroni kayıplardaydı görseydik keşke

Edit: @farti Dizide eski komando olarak geçtiği için öyle çizgi romanada sadık işleniyor bence çünkü şöyle bir durumda var

Gotham (2014 - 2019)

Bu çizgi romanda Alfredın ne işi var Koca Supermanımi dövüyor orda?

• quote:

Orijinalden alıntı: farti

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Şu barbara keşke ölse

Acaba bu Barbara Gordon'a yardım etmesi koşuluyla mı bu kadınla yatıyor,belki de bu yüzden evi terketmiştir diye bi komplo yazdım.
    Cat'ın gelmesiyle Bruce çocuk olduğunu hatırladı la koca adam gibiydi eve neşe geldi
    Birde Penguen bişeyler çeviriyor yine,muhbiri kendi yönüne çekmesindeki amaç sanırım Falco'nun yerinde onunda gözü var o yüzden sessizce izlicek muhbirin ne yapabileceğini

@Merc With a Mouth

Tanıdık geliyor diyorum biyerden gözüm kesiyor bu herifi,şu devrimcilerde ki liderdi değil mi

Bak bu mantıklı bir teori olabilir çünkü Barbara her zaman Gordon'un eşi olmuyor muydu çizgi romanda veya filmlerde Belki bu ihaneti Gordon öğrenmiyordur fakat uyuz oldum kesinlikle

Falcone bir yerden sonra kan kaybediyor zaten Penguen'in yükselişini bununla bağlantılı kıldılar sanırım, Maroni kayıplardaydı görseydik keşke

Edit: @farti Dizide eski komando olarak geçtiği için öyle çizgi romanada sadık işleniyor bence çünkü şöyle bir durumda var

Gotham (2014 - 2019)

Bu çizgi romanda Alfredın ne işi var Koca Supermanımi dövüyor orda?

Injustice: Gods Among Us'ta oluyor bu olay, şuan 2. Yıl'ını okumaktayım.Alfred Superman'in süper-güçlü haplarından aldığı için dağıtıyo Superman'in ağzını burnunu

• Pissacore kullanıcısına yanıt
    Nope... Kendi sesi.

• Barbara'nın oturduğu daire Batman'de Vicki'nin oturduğu daireye benziyor.
  • Alfred Wayne lerin hizmetine girmeden önce m16 da çalışmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Orijinalden alıntı: naruto_iso
    10. bölüm fena spoiler dikkat:

Bruce ölmüyor

oldu mu güzel kardeşim

@Bilal0daha önce nerede duydun ki Ra's'ın sesini

Psikolojiği o anlamda kast etmedim, yani o tarz bir ses gelince, sonuçta Batman'in çocukluğunun dizisi bölümde de assassin gibi kelimeler geçti sanırım. Direk o geldi aklımda.

• quote:

9. bölümü şimdi izledim güzel gitti bi solukta bitti yine Harvey Dent müthiş bir giriş yaptı bence fakat bölüm olarak erken girdi diye düşünüyorum Adama bağırış sahnesindeki kişilik bozukluğunu net bir biçimde gördük ve dizinin bize yapmış olduğu ufak bir numara var

Harvey Two-Face
    Gotham (2014 - 2019)

Cat-Bat ilişkisinin bu denli başlayacağını tahmin etmiştimde birbirlerine çörek fırlatıcakları aklıma gelmemişti Bruce, Batman olma yolunda ilerliyor ama bu şekilde nasıl olacağını merak ediyorum

Bölümün son sahnesinde bu tepkiyi verdim ayrıca

/>

Aynı tepkiyi bende verdim

• Arkadaşlar fall finale olayı ne oluyor ? 10.Bölüm için promo da öyle yazıyor.TWD 8.bölümden sonraki ara gibi mi oluyor yoksa tarihi belli olmayan bir ara mı? Cevaplayabilirseniz sevinirim :)
  • Cat ile Bat denilince aklıma gelen sahne bu oluyor. çalan müzik(face to face), selina'nın bruce'a inanılmaz yürüyüşü ve ökseotu sözleri.

dizide her şey çok erken başladı gibi geliyor ama güzel gidiyor. sürükleyiciliği var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delton -- 21 Kasım 2014; 20:11:48 >

• benim için şuan açık ara en iyi dizi, ama şuan
    penguen, nygma derken şimdi harvey dent de geldi tam oldu, bence çok güzel ilerliyo
  • Sağda solda bi yerde Joker çıkarmalarından ağır korkuyorum. Şu an bile
    Selina ve Bruce'un tanışması
    kopardı çizgi romandan diziyi. Dizi harika ilerliyor, her şey çok güzel, şu an Sons of Anarchy'den sonra tad aldığım tek dizi ancak yinede biraz Çizgi Roman'a bağlı kalsın istiyorum.

• Barbara'yı daha çok görelim.
  • 1x09
    O son sahne neydi ya

Aldatmanın da böylesi...
  • Penguen'e herkes önceden hayran olmuştu ama ben son iki bölümde hayran oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRealScout

Barbara'yı daha çok görelim.

Gotham (2014 - 2019)

• Diziye şimdi başlıyorum, 2 güne güncel bölüme geçerim herhalde

• Dizi sağlam ilerliyor bu bölüm Penguen pek ortalıkta yoktu diğer bölümlere göre, Fish çok fena dibe vuracak anlaşılan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 21 Kasım 2014; 0:26:36 >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.