Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.134
Cevap
78
Favori
117.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de bugün başladım . 2.Bölüm başındayım .

Penguen
    nasıl bir şey böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Ben de bugün başladım . 2.Bölüm başındayım .

Penguen
    nasıl bir şey böyle

çok öne çıktı cidden dizi şimdilik onun önderliğinde devam ediyor bakalım ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pissacore

Kafama takılan soru:

Şimdi bu bölüm bilindiği üzere Barbara evi terk edip gitti ama o ev Barbara'nın değil miydi? Kendi evini nasıl terk ediyor, o evi bizim adama mı verdi?

ona benim de kafam takildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu bölüm fena değildi.Alfred'in tavrı bayağı hoştui, ayrıca yavaş yavaş Bruce'u da eğitmeye başlayacak.Ayrıca Barbara konusunda bende herkesle hemfikirim, gerçekten itici ve gereksiz bi karakter.Mesai saatinde arayıp triplere girmeler, sonrasında terketmeler falan

• Penguen ve Nygma çok ilgi çekici karakterler. Barbaradan kurtulmuşuzdur umarım. Bruce sonunda evden çıktı. Alfred kral adam. Dizi oturmaya başladı gibi güzel devam ediyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pissacore kullanıcısına yanıt

Klasik kadın taktikleri işte. O ev benim nasıl olsa gelip bana yalvarıcak vs

• Diziye oyuncu olarak bir Alfred yakışmamış diyordum, o da toparlıyor yavaş yavaş.Gayet iyiydi son bölümde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknbyz

Diziye oyuncu olarak bir Alfred yakışmamış diyordum, o da toparlıyor yavaş yavaş.Gayet iyiydi son bölümde.

ben hala alfred tiplemesini beğenmedim.bir bölüm ağır başlı bilge gibi oluyor diğer bölüm atarlı zıpır biri.

• diziyi bencede tartışmasız penguen götürüyor, diğerleri yan karakter gibi kalmış, arkham asylum yazısını görmek bile heyacanlandırıyor
  • Penguen karakteri çok sağlam gerçekten. Diziyi götürüyor
  • Dizi yeni diziler arasında en iyisi bence . Penguen gibi 2-3 karakter daha eklenince uçar dizi iyice . Batman'in dünyası çok sağlam gerçekten , yan karakterlerle bile sağlam dizi çıkabiliyor . Başka hangi kahramanda böyle bir dünya var ki ? İronman,Hulk ,Superman,Spiderman gibi kahramanların dünyasından ne kadar iyi dizi çıkabilir ki
  • Hemen finali gelse de Batman'i görsek.

• dizi naısl arkadaşlar ?? Polisiyeymiş sanırım her bölüm ayrı bir mevzumu yoksa bütünlük ve kurgu varmı ? Sürükleyiciliği nasıl bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

dizi naısl arkadaşlar ?? Polisiyeymiş sanırım her bölüm ayrı bir mevzumu yoksa bütünlük ve kurgu varmı ? Sürükleyiciliği nasıl bu konuda

Genelde her bölüm ayrı olaydı fakat 6.bölümün bittiği yerde 7.bölüm başladı mesela . Evet polisiye dizisi fakat fantastif öğeler bolca var . Yani realiter bir 24 dizisi gibi değil , polisiye /fantastik içeren bi' dizi . Başlamanını öneririm zira bu dizi ileride çok daha iyi olacak .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tenno Heika Banzai

Dizi yeni diziler arasında en iyisi bence . Penguen gibi 2-3 karakter daha eklenince uçar dizi iyice . Batman'in dünyası çok sağlam gerçekten , yan karakterlerle bile sağlam dizi çıkabiliyor . Başka hangi kahramanda böyle bir dünya var ki ? İronman,Hulk ,Superman,Spiderman gibi kahramanların dünyasından ne kadar iyi dizi çıkabilir ki

Superman, spiderman evreninden de çok sağlam dizi çıkar ama baya bi bütçe lazım.çektikletinde de zararlı çıkarlar bu işten.Allah tan polisiye dizinin çekilmesi pek zor değil.

• 2. bölümü bitirdim az önce gayet güzel gidiyor sürükleyici

ayrıca kedi 13 yaşındaymış dizide
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evdeki Sinek

2. bölümü bitirdim az önce gayet güzel gidiyor sürükleyici

Gerçek hayatta 15 yaşındaymış.

Şu lanet barbara evi terk etti sorunda. Gitsin gelmesin daha. Bu nedir çektiğimiz yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlayerPIN0

quote:

Orijinalden alıntı: Evdeki Sinek

2. bölümü bitirdim az önce gayet güzel gidiyor sürükleyici

Gerçek hayatta 15 yaşındaymış.

Şu lanet barbara evi terk etti sorunda. Gitsin gelmesin daha. Bu nedir çektiğimiz yahu.

Göstermiyor alakası bile yok

• Ben de 5. Bolume geçtim .

Penguen nedir ya

Dizide don corleone eksik

• Beyler nasıl dizi çerezlik mi yoksa umut vaat ediyor mu ?

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.