Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.134
Cevap
78
Favori
117.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cidden hoş bir bölüm oldu. Ve Black Mask dediğimden erken geldi Onun dışında
    Barbara atma şu gereksiz tripleri işte. Ne güzel ciddi bir ilişkiniz var, birbirinizi seviyorsunuz. Değer miyidi seninle ilgilenemedi diye. Bak o çocuğun da içi gidiyor ki aradı seni. Belki de aramayı sevmediği halde arıyordu, sırf sesini duymak için. Hatalardan dönüş olur be Barbara, yazık etmeyin işte kendinize
  • Beklediğimden iyi çıktı dizi.

Penguen Oswald sırtlıyor diziyi yalnız, o olmasa sıradan bir polisiye olacak dizi birde sadece kimyager karakter iyiydi.
  • pelerinli kullanıcısına yanıt
    Aga önemli bir şeydir diye spoylırı açtım bu nedir allasen ? aşk acısı mı çekiyorsun ? Aşkı Memnu mu la bu ne biçim yorumdur bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilal0

Ben bölümü pek beğenmedim.

Gordon biraz abartılmış bir karakter, ki her bölüm biraz daha abartılıyor. Dizinin baş karakteri olsa da o kılıç manevralarından kaçışlar falan bunlar bir polisin yapabileceği şeyler değil diye düşünüyorum. Bu arada Sionis; Black Mask değil miydi ya? Roman Sionis'di sanırım o neyse. Sanırım bir tek ben beğenmiyorum şu Alfred ile Bruce'lu sahneleri. Hala Alfred'in ağırbaşlı bir karakter olması tarafındayım ben. Fiziksel olarak değilde fikir yönünden eğitse Bruce'u harika olur diye düşünüyorum. Her bölüm kısa da olsa kaliteli diyaloglar görsek keşke. Ama Penguin ve Edward'lı sahneler harika özellikle Ed'li sahneler.
    Falcone'un harcanacağını düşünmüyorum ben. Bu sezonun sonlarında Penguin Fish'ı çıkarır aradan, gelecek sezonda da Maroni'yi, sezonun sonlarında da Falcone ile Penguin rekabeti görürüz tahminimce, en azından ben öyle olmasını diliyorum. Umarım Cat'i daha çok görürüz ileriki bölümlerde.

Öbür bölüm Harvey geliyor, elinde bozuk parasıyla. Öbür bölümden çok umutluyum.

Adam eski asker, bence gayet normal bu şekilde dövüşebilmesi, manevralar vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Aga önemli bir şeydir diye spoylırı açtım bu nedir allasen ? aşk acısı mı çekiyorsun ? Aşkı Memnu mu la bu ne biçim yorumdur bu ?

simdi esim dostum beni pastayim saniyor, yattayim ama kimse bilmiyor

• ya barbara sen nasıl bir kezbansın,orda canımızı ortaya koyuyoruz her gün:D telefonda sözü kesildi diye tribe girdi direk dinlemeden

güzel bölümdü,haftaya harvey dent'te katılıyor

• Barbara iyisin güzelsin ama Jim de senin tribini çekemez. Zaten geçen bölüm bütün işi bozdun bu bölüm de çekip gidiyorsun. Adam git deyince kalıyorsun telefonu kapadı diye gidiyorsun
    Alfred de neymiş öyle. Filmlerdeki babacan, ağırbaşlı adamın yerinde sanki Batman var
    Cat de çıktı sonunda, 1-2 bölüm tekrardan Vayne cinayetine dönerler.

• Barbara kezbana bağladı,uğraşılmaz bunla Jim reiz.Hem omuzlarındaki yükü istiyorum diye zırlıyordu bu seferde atarlanıp adamı terketti.Ne aptal kadın çıktı bu.Mesai arkadaşını arar gibi iş ortasında adamı arıyor

• Beyler kimse bahsetmemiş ama bu bölümde hush ortaya çıktı gerçek ismi thomas elliot olarak(bruce'un kavga ettiği çocuk) varmıdır bilen kimdir neyin nesidir sırf merakımdan üye oldum. Bu arada arkadaş dizide herkes var ve bu dizi de en az 3 sezon sürecek konu da var penguen mi dersin catwomen riddler mi dersin viktor zsasz falan filanda var karakter bakımından çok yönlü iyi bir dizi oldu

Gotham (2014 - 2019)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 12 Kasım 2014; 0:03:56 >
  • two face in tipini beğenmedim
  • two face in tipini beğenmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

two face in tipini beğenmedim

black mask o.
  • fragmandakini diyorum
  • Bende başlamayı düşünüyorum da bilemedim

• quote:

fragmandakini diyorum

Daha sert mizaçlı biri olabilirdi.

Ayrıca Jim sionisin yanına gittiğinde tanışırken richard sionis dedi, black mask ramon sionis değilmiydi

Diziyi güncel takip edenler spoileri cevaplayabilir mi? Aklım karıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drago -- 12 Kasım 2014; 1:02:30 >
  • Dizi beklenenin gerçekten çok çok daha iyisini sunuyor. Muazzam bir iş var ortada. Çizgi roman takip etmiyorum, konu ve karakterler ne derece yansıtılıyor çok bir fikrim yok ama, bir TV dizisinde bu denli başarılı oyuncular görmek, hele ki böylesine bir atmosfere sahip dizide şam'da kayısı oluyor. Başlamamış olanlar hiç düşünmesin.

Önceki sayfalarda arrow ile falan karşılaştırılmış, bu dizinin yanında arrowun esamesi okunmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 12 Kasım 2014; 1:57:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drago

quote:

fragmandakini diyorum

Ayrıca Jim sionisin yanına gittiğinde tanışırken richard sionis dedi, black mask ramon sionis değilmiydi

Black Mask değildi ki o.Muhtemelen babasıydı. Black Mask'ın öyle bir maskesi olmaz zaten. Adı üstünde tamamen siyah maske takıyor. Bruce ile aralarında fazla yaş farkı da yok.Ancak çocuk halini gösterebilirler şimdilik.
    Bu arada yavaş yavaş Batman geliyor.Umarım ilerleyen yıllarda Batman dizisi de gelir.
  • Önceki hafta için herkes efsane bölüm demişti ama bu bölüm daha çok hoşuma gitti, ruh halimden herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

Orijinalden alıntı: Drago

quote:

fragmandakini diyorum

Black Mask değildi ki o.Muhtemelen babasıydı. Black Mask'ın öyle bir maskesi olmaz zaten. Adı üstünde tamamen siyah maske takıyor. Bruce ile aralarında fazla yaş farkı da yok.Ancak çocuk halini gösterebilirler şimdilik.
    Bu arada yavaş yavaş Batman geliyor.Umarım ilerleyen yıllarda Batman dizisi de gelir.

Ona deli gibi bütçe gider.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bruce yavaş yavaş kendisini ısındırıyor alfred bakalım ona öğreticek kendisini koruması gerektiğini. Bolum iyiydi penguen bu gidişle oğrencek fish mooneynin kızını

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.