Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.134
Cevap
78
Favori
117.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -b0Ni

bugün çeviri gelmeyecek heralde daha başlamamış bile, çeviren arkadaşta twitter'ini kapatmış

Hocam hep takip ettiğim dizilerin konularinda karsilasiyorum seninle
  • Online dizi izleme kanallarında altyazılı çıkmış. Gayette kaliteli.

4. bölümden sonra dizi kendini toparlamaya başladı. İzlettiriyor kendini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

quote:

bugün çeviri gelmeyecek heralde daha başlamamış bile, çeviren arkadaşta twitter'ini kapatmış

sen ne arıyon burda onurcum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ronon Dex

quote:

quote:

Oo bizim bölümü toplamışız kadir abi

• Arkadaşlar altyazı tam olarak ne zaman gelir bilgisi olan var mı?
  • Gotham.S01E04.720p.HDTV.X264-DIMENSION

Türkçe altyazısı gelmiş, yumulun.
  • Oswald'ı oynayan adam efsane oynuyor.Robin Lord Taylor'mış adı.Gerçekten efsane.

Altyazı çıktı yarısına geldim fazla olay yok.Tamam tamam.

Sonu harika bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlotte McKinney -- 14 Ekim 2014; 20:28:45 >
  • Ss4Gogeta kullanıcısına yanıt
    çok dizi izliyorum normal
  • Penguin yine konuşturdu kendini. İyi bir bölümdü. Öbür bölüm çok daha iyi olacak gibi.
  • Penguin karekteri'ni canlandıran kişi çok başarılı insan sırf onu izlemek için bile izliyebilir bu arada gotham dizisi sanki beware the batman animasyonun öncesini anlatıyor gibi ,(2.sezonuna da bu yıl girecek animasyon) animasyonda da alfred sert bi karekterdeydi ayrıca bruce'u alfred eğitiyordu bakalım görüceğiz aynısı olacak mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teddy Death 1 -- 14 Ekim 2014; 21:02:20 >
  • Sadece Beware the Batman'de değil bir çok çizgi romanda Bruce'u Alfred eğitir zaten.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ronon Dex

quote:

quote:

Oo bizim bölümü toplamışız kadir abi

liig of ligınds heryerde

• bölümün ortalarına doğru biraz salıvermeye başlamışlar dedim, ki hala biraz diyorum, ama sonunda işi toparladılar. Çitaları hala yüksek tutmayı bildiler
    (yalnız o iki kızın dövüşünü (yine duşa soktun kardeş) ve penguenin o soygunu planladığını ilgili sahnelerinin en başından anladım, mesela kendini dolaba kapatması çok belli etmiş yani patronun gözüne girmek için yaptığını).
    Bu tarz hatadan ziyade özensizlik olsa da bölümün senaryosunda mekanlar kesinlikle çok güzel, hele
    arkham asylum
    , olağanüstü. Ve orayı görüp de hakkında yapılan tartışmaları uyunca açıkçası alttaki spoilerı düşünmedim değil:

Batman: Arkham Asylum oyunu hakkında spoiler, oyunu bitirmeye yaklaşanlar baksın:
    dizide arkhamın tekrardan iyileştirilmesi ve dünya çapında bir yer olması dendi ya; müdür Quincy Sharp da ilk bölümlerde koridorlarda gezerken reklam televizyonlarında aynı şeyleri söylüyordu. Bundan başka oyundaki arkhamın da kapalı olup bir süre önce açılması (tamam süre uzundu ama) ve ikisi arasındaki bariz görsel benzerlik açıkçası bu iki evreni bağlamasalar bile destekler nitelikte düşünüyor olabilir. Sonuçta ikisi de direk DC girişimi gibi ve DC de parasına bakar, biri tutarsa ötekini de sürükler
    Ama açıkçası bu fikrimi de origins bozuyor

• Dizinin geleceği parlak batman öncesini anlatarak sonraki sezonlarda batman falan da eklenirse tadından yenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Sadece Beware the Batman'de değil bir çok çizgi romanda Bruce'u Alfred eğitir zaten.

hocam pek çizgi roman okuyan birisi değilim k.bakmayın ama çoğu şeyi benziyor animasyona özellikle bruce hem animasyonda hemde dizide korkularının üzerine gitmeye çalışıyor hep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teddy Death 1 -- 14 Ekim 2014; 21:24:04 >

• Penguin, diziyi alıp götürüyor resmen. Adam resmen yapıştı rol üstüne, çok iyi gidiyor.

Kızların dövüşü hemen bitti. Köpeğin enik boğduğu gibi boğdu Liza. Birde Fish Money'in beni cezbet dediğinde, birinin gidip omuzlarını sıkması ve diğerinin dudaktan öpmesine istemsizce güldüm :D

Bölümler fena değil sıkmıyor fakat, olayları birbirine bağlama konusunda çok sıkıntı var. Belki benim dikkatimi çekmiştir sadece ama gerçekten can sıkıcı bir durum. Mesela POI,Hannibal,Arrow izlerken bu dizilerde bu bahsettiğim olaylar yok neredeyse.

Falcone ve Maroni düşmanlığı üzerine biraz daha düşseler çok iyi olur.

• Yahu o Penguen nedir ya, bir karakter anca bu kadar iyi oynanır.
  • Az önce ilk bölümünü izledim çok beğendim keşke daha fazla bölümü olsaydı.
  • Dizi umduğumdan da güzel gidiyor Herkesin dediği gibi penguen şahane oynuyor ve edward nigmayı biraz daha ön plana çıkarsalar çok daha güzel olur diye düşünüyorum.
  • Yağmur neydi öyle. Resmen hortum tutmuşlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.