Şimdi Ara

HP 950/951 Çipli Kartuşları yardım???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Yakın zamanda denk geldi ve HP Officejet Pro 8600 Plus almıştım, ürünün destekledği kartuşlar 950/951-XL. Ürünü bayadır kullanıyorum bir problem yok.

Geçen hafta kartuş 951 Sarı az uyarısı verdi önemsemedim, birkaç gün sonra yüklü bir siyah çıktı almam gerekiyordu yazıcıyı açtım 951 Sarı bitti yazdırmaya devam edilemez dedi.

Nette araştırdım BitmeyenKartuş bu modele uyumlu değilmiş. Sonrasında KolayDolan kartuşu gördüm o da kargo kredi kartı geç olur acelem var diye gittim orjinal 951xl Sarı aldım geldim.

Onu taktım haydeeeeeee, 951 Cyan/Mavi kartuş bitti yazdırmaya devam edilemez diyor ulan zaten siyah yazdırcam deli oldum bu işin bir çözümü varmı?

Sonrasında Photoink mürekkeple kartuşları doldurayım diye düşündüm ama üzerindeki çip bunu engelliyor doldursan bile yazdırmıyor.Yani siyah çıktı alcam ama Sarı kartuş yok diye Siyah çıktıda alamıyorum.

Bugün çıktıları bitirmeliyim, Ne yapmam lazım? Bu çipleri sıfırlayabilirmiyim? Ya da kartuş boş uyarısından. Nasıl kurtulurum???

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bende bu yazıcıdan almayı düşünüyorum. sorununuzu nasıl çözdünüz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isoslx0

Arkadaşlar Yakın zamanda denk geldi ve HP Officejet Pro 8600 Plus almıştım, ürünün destekledği kartuşlar 950/951-XL. Ürünü bayadır kullanıyorum bir problem yok.

Geçen hafta kartuş 951 Sarı az uyarısı verdi önemsemedim, birkaç gün sonra yüklü bir siyah çıktı almam gerekiyordu yazıcıyı açtım 951 Sarı bitti yazdırmaya devam edilemez dedi.

Nette araştırdım BitmeyenKartuş bu modele uyumlu değilmiş. Sonrasında KolayDolan kartuşu gördüm o da kargo kredi kartı geç olur acelem var diye gittim orjinal 951xl Sarı aldım geldim.

Onu taktım haydeeeeeee, 951 Cyan/Mavi kartuş bitti yazdırmaya devam edilemez diyor ulan zaten siyah yazdırcam deli oldum bu işin bir çözümü varmı?

Sonrasında Photoink mürekkeple kartuşları doldurayım diye düşündüm ama üzerindeki çip bunu engelliyor doldursan bile yazdırmıyor.Yani siyah çıktı alcam ama Sarı kartuş yok diye Siyah çıktıda alamıyorum.

Bugün çıktıları bitirmeliyim, Ne yapmam lazım? Bu çipleri sıfırlayabilirmiyim? Ya da kartuş boş uyarısından. Nasıl kurtulurum???

0505 237 20 10 kartusbankasi birol rustem işlem biraz uzun olduğu için yazmak istemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: keremx

bende bu yazıcıdan almayı düşünüyorum. sorununuzu nasıl çözdünüz acaba?

Sorunu cozemedim, acikcasi yazicidan da pek memnun kalmadim, cok hantal ve karisik bir yazici, seni dinlemiyor kafasina gore hareket ediyor.

Ve o kadar sacma ki, dusun 200 sayfalik SIYAH cikti alacaksin, tam isin yarisina gelmissin, sacmaligin daniskasi Mavi kartus bitti degistir diye yazdirmyai iptal ediyor ve sen mavi kartus takana kadar yazdirtmiyor.

Senin butun isin birbirine giriyor karisiyor, yani yarina yetistirmen gerken onemli bi is var, saat gece 23 pat mavi kartus bitti tak diyor.

Sen sadece siyah cikti aliyorsun, ve siyah kartusu yeni almissin, makina mavi kartusun dalgasinda

Oldu beyim oldu, bizde fabrikayiz ya her dk yedek kartus bekleticez.

-
    Ha birde cihazi artik kullanamiyorum, anakart ve power karti voltaj dalgalanmalarindan yanmis. Tamiri 600 tl sifiri 350 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.