Şimdi Ara

GOOGLE NEXUS 7 2013 32 GB SIFIR SATILIK (SATILDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Tablet Marka #Diğer Markalar Kapasite #32 GB #WIFI
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sıfır, kutusu açılmamış, faturalı, 1 yıl Asus Türkiye garantili Google Nexus 7 2013 32 GB Wi-Fi Tablet satılıktır. Ürün Amerika'dan alınmış olup, 15-20 gün içerisinde Türkiye'ye getirilecektir.

İstediğim fiyat 750 TL'dir. Önceliğim İzmir içi elden teslim şeklinde satış yapmaktır.

İl dışından isteyen olursa, ancak önce para havalesi sonra kargo şeklinde gönderirim.

Temsili Resim:
     GOOGLE NEXUS 7 2013 32 GB SIFIR SATILIK (SATILDI)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
    Nexus 7 (2013) Teknik Özellikleri

Ekran
    7,02 inç 1920x1200 HD ekran (323 ppi)
    1080p HD IPS
    Çizilmeye karşı dayanıklı Corning® cam
    Boyut 114 x 200 x 8,65 mm
    Ağırlık 290 g
    Kamera
    1,2 MP öne bakan, sabit odaklı
    5 MP arkaya bakan, otomatik odaklı
    Ses
    Stereo hoparlörler
    Fraunhofer Cingo™ sanal surround ses*
    3,5 mm ses konnektörü
    Kablosuz
    Kablosuz 802.11 a/b/g/n
    NFC (Android Beam)
    Bluetooth 4.0
    Bellek
    32 GB dahili depolama (biçimlendirilmiş gerçek kapasite daha az olacaktır)
    2 GB RAM
    Bağlantı Noktaları
    Mikro USB
    SlimPort™
    Pil
    3950 mAh
    9 saate kadar etkin kullanım
    Dahili kablosuz şarj özelliği (Qi uyumlu)
    OS Android 4.3
    İşlemci
    CPU: Qualcomm Snapdragon™ S4 Pro, 1,5 GHz
    GPU: Adreno 320, 400 MHz
    Sensörler
    İvme ölçer
    GPS
    Ortam Işığı
    Pusula
    Jiroskop
    *Fraunhofer Cingo™ mobil ses teknolojisi. Daha fazla bilgi içinwww.fraunhofer-cingo.com adresini ziyaret edin.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 19 Aralık 2013; 18:35:07 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• İB 700 tl ye satıyor üstelik grantili senin garantin bir senelik olur en çok oda uğraşırsan, seni kimse tanımaz etmez ayrıca ticareti bilmiyorsun :)
  • fsh77 kullanıcısına yanıt
    İstanbulbilişim 32 GB'lık modeli 800 TL'ye satıyor. Senin dediğin 16'lık model. İyice araştırmadan yorum yapmışsın.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/google-nexus-7-2-full-hd-32-gb-tablet-pc-fiyati,68549.html

Ayrıca tüccar değilim. Elime fazladan geçti, ihtiyacım olmadığı için satıyorum.

Son fiyat da demedim, gerçek alıcılırla pazarlık ederim. Sen gidip İstanbulbilişim ile pazarlık et belki daha ucuza satarlar sana. Mezarcılara yok pahasına satacak da değilim.

Güven konusuna gelirsek son derece saygın bir resmi kurumda kamu görevlisi olarak çalışmaktayım. Ürünü de İzmir içi elden satmak istiyorum. Ciddi alıcı olan varsa zaten gelip dairemde beni bulur. İl dışına da ancak illa isteyen olursa yukarıda belirttiğim şekilde gönderirim.

Alıcıysan pazarlığa varım. Yok değilsen parazit yapma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 17 Aralık 2013; 15:21:57 >

• Senin garantin uluslar arası olucak bir senelik 50 tl farka var zaten film kılıf alınır onunla :) Parazitlik degil bu burdaki insanları bilinclendirme...
    Her satıcının bir alıcısı vardır hem zaten.
  • fsh77 kullanıcısına yanıt
    Sen bilinçlendirme değil dezenformasyon yapıyorsun. İstanbulbilişim'de 700 TL diye yalan söyledin. Sevsinler senin bilinçlendirmeni. :) Havale ile en ucuz 775 TL'ye satılıyor orada.
    Kaldı ki bizde Pazarlık payı var dedik. İstanbulbilişim ile pazarlık edebilecek misin.

Son olarak dediğin gibi isteyen istediği yerden alır. Satmak için can da atmıyorum, alan olmazsa kendim kullanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 17 Aralık 2013; 15:59:08 >

• Merhabalar ...

America dan getirtme ihtimalim var ancak o şekilde 2-3 ay süreceği için çokta beklemeden alabilmek istiyorum size bir teklifim olacak bu yüzden ve bu dediğim sebeplerden de ötürü size teklifim 600 TL eğer sizin içinde olumlu olursa almak isterim. İyi günler .iyi alışveriş Ler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.