Şimdi Ara

Creative Airwave & Airwave HD Kablosuz Hoparlör Video İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu videomuzda ses çözümleri konusunda uzman firmalardan Creative'in taşınabilir kablosuz hoparlörleri Airwave ve Airwave HD modellerini inceliyoruz.

• Bence fiyat olarak da, tasarım olarak da, kalite olarak da. Uygun bir cihaz... Lütfen bu cihaza da kulp takmayın.

• Creative ismi yeter 2+1 5+1 ses sistemlerinden tutun ses kartına kadar hakkını veriyorlar.

• Bu markadanda bu kalite beklenir.bence basarili.

• Videoda NFC bağlantısı yapmak için Kullandığınız Note 3'de farklı bir rom mu vardı? Yoksa launcher mı kullanıyorsunuz?

Şimdiden Teşekkür Eder,

İyi Günler Dilerim.

• Bu cihaz aynı zamanda telefonu şarj etmek için de kullanılabiliyorsa çok güzel olur
  • Bütün video boyunca Erdi'nin dizine odaklandım. :)

• Bu oturuş bana Wc ki halimi hatırlattı.Yani bu salon formatı 1 e 1 gibi bir biriyle konuşan, sohbet ortamı şeklinde işleyen video da sanki 1 köşede de biz oturmuşuz gibi içerisine alıyor. Fakat aynı salon, ürün tanıtımı için kullanılan küçücük sehpayı kadraj da daha çok yer kaplasın diye sizi koltuklarınızda Wc oturur gibi bir konuma sokuyorsa bu yanlış bir formattır bence. Ayrıca tanıtımı, incelemesi yapılan cihazların durduğu seviye sizinde tam "bel altı" denilen bölgenizle aynı hizada olması da hiç hoş değil !!!

• Şu an forum ölüyor ve benim netimle alakalı değil sorun serverlerinize bir el atın.

• abi odyofilin ne işi var öyle hoparlörle :D adamların kurduğu sistemler o hoparlörden 100 tane alır :D

• çok şık görünüyorlar bence farklı renkleri de olmalı

• irwiyw ve irwiyw heyçdi

• braz da müzik çalalım , braz da demo yapalım

• Donanim haber bu isi gittikce daha profesyonel yapmaya basladi, adamlar 128mb flas diski 10 dakika anlatsalar acip izleyecegim :)

• telefon görüşmesi de yapacaktınız onu göremedim?

• Creative yine kalitesini konuşturmuş. Creative ürünleri çok ucuz olmuyor, bunlarında çok ucuz olmasını beklemiyorum ama normal fiyatın biraz daha altında olursa bulunmaz fırsat olabilir. Fiyatı için ortalama bir şey söyleseydiniz keşke.
    Ülkemizde kablosuz hoparlör kullanımı ve rekabet artığı sürece fiyatlar daha düşer. Ama şu anlık böyle ürünlerin fiyatları pek aşağıda olmuyor.
    Videoda bile HD adlı ürünün kalitesi belli oluyor. Gerçekte bu fark daha fazla belli olur. Hem HD adlı ürünün biraz daha zarif.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HectorBarbossa -- 8 Aralık 2013; 17:07:03 >
  • Airwave fiyatı hem daha uygun hem de pil ömrü çok daha uzun. İki kişi bağlanıcak diye 5 saatlik pil ömrünü feda etmek mantıklı değil.

Ürünü incelemek yerine adamların üstünü başını inceleyenler alemsiniz.

• Amazon'un almanya sitesinde ürün zaten satılıyormuş:http://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss_2/275-1906270-4268960?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&url=search-alias%3Daps&field-keywords=creative%20Airwave%20

Fiyatın avrupadan da ucuz olacağı düşünülürse 150 TL falan olur heralde düz modeli.

HD ise 200 lira civarı birşey olur. Ayrıca farklı renkleri de varmış ürünün.

• Kabloludan devam durum düzelince kablosuza bakarız.
  • 10 saat müzik süresi kulağa hoş geliyor ses kaliteside gayet iyidir heralde sağlam bir markanın ürünü sonuçta denemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 9 Aralık 2013; 2:19:58 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.