Şimdi Ara

ASUS FONEPAD 2. (Telefon Özellikli tablet). [ANA KONU] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.133
Cevap
9
Favori
61.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fondip45

Son güncellemede hatamı var.
    1 = Sizi arayan numaranın üzerinde parmağınızı tutunca kaydet çıkmıyor.
    2 = 2G yok.

Bu bendede var sizlerde yokmu Son güncelleme ile oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TwDead kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.. me372cg modelini alacağım sanırım..
  • meryduransu M kullanıcısına yanıt
    Evet 2g yok. Canlandirma ise yaramiyor ram surekli şiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konunun sahibi olarak hala kullanıcıları eklemedim nedense

Burdan kullabıcıları alayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2g kullan secenegi yok şebeke calisma seklinden secim yaparak 2g secebiliyoruz

• Hepsiburadadan 1 adet asus fonepad me372 modelini alarak araniza katildim.insaallah agiz tadiyla kullanmak nasip olur.. Yorumlarinizi tuyolarinizi ilk yapmam gerekenleri sizlerden bekliyorum.. Su an urun yurtici kargoda yolda..699 tl ye sinirli stok varken aldim. Yanina da 16 gb lexar class 10 microsd kart 19 tl verdim..

• Bende geçen salı servise göndermiştim bugün geldi telefon sorunu düzelmiş ama 27 mb lik güncelleme gelmiş yükleyeyimmi sorunlumu yoksa buda yüklemeyeyimmi.

• Bugün sabah Tüketici Hakem Heyeti'ne tek dilekçe ile başvurumu yaptım. Hakem heyetinin uzmanlık alanı olmadığından direkt bilirkişiye yönlendirildi dosya. Eve posta ile bilirkişinin adresi ve telefonu gönderilecekmiş. Ben de elden ya da posta yardımı ile telefonu bilirkişiye ulaştıracağım. Ne yazık ki yoğunluk sebebiyle 6 ayı bulabilirmiş başvurunun sonuçlanması. Bu arada ürünü hepsiburada'dan aldığım için muhattap hepsiburada.com oluyormuş bu durumda. Bekleyeceğiz bakalım sonuçlanmasını. Eski telefonu kullanmaya devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: woundedknee

Bugün sabah Tüketici Hakem Heyeti'ne tek dilekçe ile başvurumu yaptım. Hakem heyetinin uzmanlık alanı olmadığından direkt bilirkişiye yönlendirildi dosya. Eve posta ile bilirkişinin adresi ve telefonu gönderilecekmiş. Ben de elden ya da posta yardımı ile telefonu bilirkişiye ulaştıracağım. Ne yazık ki yoğunluk sebebiyle 6 ayı bulabilirmiş başvurunun sonuçlanması. Bu arada ürünü hepsiburada'dan aldığım için muhattap hepsiburada.com oluyormuş bu durumda. Bekleyeceğiz bakalım sonuçlanmasını. Eski telefonu kullanmaya devam.

quote:

Orijinalden alıntı: woundedknee

Bugün sabah Tüketici Hakem Heyeti'ne tek dilekçe ile başvurumu yaptım. Hakem heyetinin uzmanlık alanı olmadığından direkt bilirkişiye yönlendirildi dosya. Eve posta ile bilirkişinin adresi ve telefonu gönderilecekmiş. Ben de elden ya da posta yardımı ile telefonu bilirkişiye ulaştıracağım. Ne yazık ki yoğunluk sebebiyle 6 ayı bulabilirmiş başvurunun sonuçlanması. Bu arada ürünü hepsiburada'dan aldığım için muhattap hepsiburada.com oluyormuş bu durumda. Bekleyeceğiz bakalım sonuçlanmasını. Eski telefonu kullanmaya devam.

Kardeşim umarım sorunun tez zamanda çözülür... Daha önce yazmıştım benim önceki telefondan dolayı verdiğim dosya 7 ayı geçti halen sonuç yok.. THHH de hakikatten çok dosya var, bilir kişiye gitmesi belki daha çabuk çözümlenmesine de neden olabilir... İnşallah da öyle olur... O zaman bana THHH'ne gitmemi teknik servis müdürü söylemişti çünkü onalar bile artık çözüm üretemiyordu.. Dediğine göre de para iadesi çıkarsa onlar vereceklerdi... Ben tüm fatura ve servis kayıtlarıyla teknik servisi şikayet etmiştim... Bakalım sonuç ne olacak, beklemedeyim..

Bu arada forumdaki arkadaşlara bir şey sormak istiyorum... Asus'un yeni piyasaya sürdüğü Zenfone serisi telefonlarda fabrika çıkışı FM radyo gelmiyormuş (cihaz özelliği olduğu halde vergiler, bandrol vs yüzünden olabilir) ancak sonradan bir applikasyon yüklenerek FM radyo özelliği geliyormuş (Bunu da facebookta bir kullanıcı grubu sayfasında okudum)... Bizim fonepad7'ler içinde böyle bir durum söz konusu mu, bilen var mı?

• General mobile discovery de aynı şekilde piyasaya sürüldü FM radyo apk yüklenerek aktif edildi. Bizim cihazlarda FM alıcı yok. net üzerinden çalışan program kullanabilirsin tunein gibi.

• realraven kullanıcısına yanıt
    Evet fm verici yok diyebiliyorum ama diğer cihazlardada olduğu ğibi ülkeye göre değişebilir adamlarda biliyor parasız olduğumuzu her ürün kırpılmış olarak geliyor ama nedense dikkat edin diğer ülkelerden daha pahalıya alıyoruz 27 mb lik güncellemeyi kurdum mazaya giremedim fabrika ayarlarına döndürünce düzeldi denildiği gibi başka sorunyok tabi cihazı doldurup bazı özellikleri açınca batarya fazla dayanmıyar ama cihaz sanki eskisinden daha akıcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taekwon32 -- 4 Ekim 2014; 2:03:19 >
  • Son gelen guncellemeyi yukleyecekmiyiz bilen var mi ???

• quote:

Orijinalden alıntı: gfbmy

Son gelen guncellemeyi yukleyecekmiyiz bilen var mi ???

Ne zaman geldi.?

• B.H.R.17 B kullanıcısına yanıt
    Cihazında sorun yoksa bence gerekyok bu güncelleme arama özelliklerini kaybedenler için verilmiş ben yükledim servisten yeni geldiği gibi oldu[simage][/simage]

• quote:

Orijinalden alıntı: taekwon32

Cihazında sorun yoksa bence gerekyok bu güncelleme arama özelliklerini kaybedenler için verilmiş ben yükledim servisten yeni geldiği gibi oldu[simage][/simage]

Ben Asus u arayarak yükledim harika olmuş.

• meraba herkese, hayırlı bayramlar.. me372cg modeli benimkisi.. 3g görüntülü var biliyordum, fakat bulamadım veya göremedim.. yardımcı olursanız sevinirim.. saygılar
  • Teşekkürler arkadaşlar, FM alıcı olmadığı kötü olmuş, ben severim FM radyo dinlemeyi, Tunein kullanıyorum ama o da veri download sonuçta :) FM olaydı iyiydi... :D

quote:

Orijinalden alıntı: bestnewyorker

meraba herkese, hayırlı bayramlar.. me372cg modeli benimkisi.. 3g görüntülü var biliyordum, fakat bulamadım veya göremedim.. yardımcı olursanız sevinirim.. saygılar

Cihazda ön kamera var ama benim bildiğim 3g görüntülü konuşma yok.. Görüntülü konuşma işini Skype vb. programlar ile halledebilirsiniz...

Peki arkadaşlar bir şey daha... Facebooktaki bir kullanıcı grubunda 6.5.0 güncellemesinin geldiğini yazmış bir kullanıcı.. var mı yükleyen ya da bilgisi olan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknshngl -- 7 Ekim 2014; 13:00:54 >
  • şuan itibariyle yükledim 6.5.0 sorun çıkmadı bende...
  • Arkadaşlar 6.50 yükledim telefon da sorun yok arama yapılıyor güvenle yükleyebilirsiniz.
    Asus'u seviyorum. :)

• Teşekkürler arkadaşlar mesajlarınızdan sonra bende yükledim... şimdilik bir sorun görünmüyor

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.