Şimdi Ara

Retina Ekranlı İpad Mini Ana Konu / Kullanıcı Kulübü (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.784
Cevap
32
Favori
60.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Betümüren

Arkadaslar suan mini retinalar ikinci elleri ne kadar 16gb lerin

Kullanım sürelerine ve kozmetik durumuna göre 600-650 lira civarı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vlc playera Wi-Fi üzerinden çok rahat film atılıyor.

• selamlar.

anneme hediye olarak ipad mini 3 alacaktım ama sadece parmak izi okuyucu farkı oldugu için mini retina aldım.

bütün mesajlara bakamadım. kullanmakta oldugunuz veya önerebilceğiniz çok pahalı olmayan bir kılıf var mı acaba?

indirimde var şu kılıfı beğendim ama kullanan var mı aranızda?http://www.hepsiburada.com/samsonite-tabzone-color-frame-7-9-siyah-kirmizi-ipad-mini-3-tablet-kilifi-38u-29-019-p-BS51872
  • quote:

Orijinalden alıntı: yarkan88

selamlar.

anneme hediye olarak ipad mini 3 alacaktım ama sadece parmak izi okuyucu farkı oldugu için mini retina aldım.

bütün mesajlara bakamadım. kullanmakta oldugunuz veya önerebilceğiniz çok pahalı olmayan bir kılıf var mı acaba?

indirimde var şu kılıfı beğendim ama kullanan var mı aranızda?http://www.hepsiburada.com/samsonite-tabzone-color-frame-7-9-siyah-kirmizi-ipad-mini-3-tablet-kilifi-38u-29-019-p-BS51872

Kılf için aceleniz yok ise aliexpressten getirtebilirsiniz. Bir ayı buluyor bazen.
    Aceleniz varsa n11 den bakabilirsiniz. Fiyatlar çok daha ugun.

• quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

quote:

selamlar.

Kılf için aceleniz yok ise aliexpressten getirtebilirsiniz. Bir ayı buluyor bazen.

hocam çok kılıf var ama hani kullanıcı deneyimleri önemli benim için. çok güzel görünen kılıflar var ama kullanımı kötü oluyor.

bu verdiğim linkteki nasıl acaba?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

quote:

selamlar.

hocam çok kılıf var ama hani kullanıcı deneyimleri önemli benim için. çok güzel görünen kılıflar var ama kullanımı kötü oluyor.

bu verdiğim linkteki nasıl acaba?

vallaha hocam kusuruma bakma affına sığınarak yazıyorum ben o tarz kılıfları cihazı çok kabalaştırdığı için sevmiyorum.
    ben Smart Cover ve taşıma çantası aldım onlarla kullanıyorum.
    ikisi bana 25-40 lira civarına geldi ama senin linkteki daha iyi korur gibi duruyor
    ben aynı tarz kılıfları daha uygun fiyata bulabilmen için diğer siteleri önerdim

• dun ic ekrani kirik iPad im icin randevu aldim ve gittim sagolsun genius beyler sifiriyla degistirdi memnunum su an

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kılıftan başka bir sorum daha var.

rusya'dan alınmış bi tane mini retina var elimde. 7 yaşında yeğenim kullanıyor. düşürmüş yere kırılmış içten sanırım. sallayınca içi komple sallanıyor aletin. garantisi de bitmiş olabilir geçen sene alınmıştı. store da ücret karşılığı değiştirirler mi acaba aleti?
  • retina ekranlı ipad mini 128gb 1100 tl ye iyi mi sizce ?
  • Arkadaşlar ben de 7.0.3 yüklü. 8.4.1 e geçeceğim galiba. Bazı programlar 7.1 altını kabul etmiyor. 8.4.1 de ciddi bir sorun var mı? Memnun musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Arkadaşlar ben de 7.0.3 yüklü. 8.4.1 e geçeceğim galiba. Bazı programlar 7.1 altını kabul etmiyor. 8.4.1 de ciddi bir sorun var mı? Memnun musunuz?

Ben de uzun süre tereddüt'de kaldıktan sonra, iki saat kadar evvel iPad mini retina'yı ios 7.0.4'den ios 8.4.1'e güncelledim sonunda.. Bakalım batarya kullanım süresi kaça düşecek? Eskiden 10-11 saat rahat kullanıyordum, şimdi azami 9 saat kullanabilsem yeter..

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

Arkadaşlar ben de 7.0.3 yüklü. 8.4.1 e geçeceğim galiba. Bazı programlar 7.1 altını kabul etmiyor. 8.4.1 de ciddi bir sorun var mı? Memnun musunuz?

Ben de uzun süre tereddüt'de kaldıktan sonra, iki saat kadar evvel iPad mini retina'yı ios 7.0.4'den ios 8.4.1'e güncelledim sonunda.. Bakalım batarya kullanım süresi kaça düşecek? Eskiden 10-11 saat rahat kullanıyordum, şimdi azami 9 saat kullanabilsem yeter..

Yorumuna göre yükleyeceğim. Bu arada seninle iriver konusunda mı bir yerlerde bayağı paslaşmıştık diye hatırlıyorum ama yaşlandım demek ki tam çıkaramadım. Eski kullanıcı adım hasankeyfli idi. Sen hatırlayacakmısın bakalım.

• Bütün uygulamalarda eski sürüme izin veriyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

Yorumuna göre yükleyeceğim. Bu arada seninle iriver konusunda mı bir yerlerde bayağı paslaşmıştık diye hatırlıyorum ama yaşlandım demek ki tam çıkaramadım. Eski kullanıcı adım hasankeyfli idi. Sen hatırlayacakmısın bakalım.

Evet eskiden iriver mp3 player kullanırken konuya yazıyorduk, bayağı sene geçmiş..
    Ben iPad mini 2'yi ios 8.4.1'e biraz tereddüt ederek, dfu moduna alarak güncelledim ve sonra yedekten uygulamaları ve ayarlarımı geri yükledim. Batarya kullanım süresi en çok 1 saat kadar belki düşmüştür. Eskiden de 10-11 saat aralığında gidiyordu.. ios 8.4.1 de biraz daha hızlandı gibi, oldukça memnun kaldım.
    Eski iPad mini de ise halâ ios 6.1.3 yüklü ama onun ram ve işlemci ios 8.4.1'de biraz kasabilir diye yüklemiyeceğim..
    iPad mini 2 de ios 8.4.1 ile, batarya kullanım süresi 9 saat 48 dakika ve ekran ışığı seviyesi (%40) olarak kullandım.
    Güncellemek isteyenler ios 8.4.1'e gönül rahatlığı ile güncelleyebilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 4 Eylül 2015; 13:31:10 >

• http://www.vatanbilgisayar.com/ipad-mini-ret-16gb-wifi-gumus-79-led-bluetooth-10-saate-kadar-pil-omru-331-gr.html

Beyler alsam üzermi beni bide vatanda diğer firmalardan daha ucuz nedenini bilen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkantrhn96

http://www.vatanbilgisayar.com/ipad-mini-ret-16gb-wifi-gumus-79-led-bluetooth-10-saate-kadar-pil-omru-331-gr.html

Beyler alsam üzermi beni bide vatanda diğer firmalardan daha ucuz nedenini bilen varmı ?

Fiyatı normal ucuz degil bir ay once mini 3 u 899 a aldım gold tan 16 gb wifi.
    Kullanım amacınıda yazarsan ihtiyacini karşılayıp karşılamayacagını soyler ustalar.

• 16gb ipad alinmaz pisman olursunuz icine 2 3 dizi bolumu atsan hafiza biter 64 kampanyalarini kollayin.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Peki Memnun musun

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkantrhn96

Peki Memnun musun

memnunum ben sıkıntı yok cihazda
    kullanımından kastım zaten bir öçnceki mesajda arkadaşta söylemiş kapasite yetmeye bilir kullanım alışkanlıklarınıza bağlı yoksa cihazda bir sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLind

16gb ipad alinmaz pisman olursunuz icine 2 3 dizi bolumu atsan hafiza biter 64 kampanyalarini kollayin.

Bende 64 kampanyası araştırdım uzun süre. Ancak kampanyaya rastlamadığım için ikinci el almaya karar verdim. İos 9'da bile mini 2 iyi çalışır diye düşünüyorum. Siz cihazdan stabilite anlamında halen memnunmusunus?

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.