Şimdi Ara

Retina Ekranlı İpad Mini Ana Konu / Kullanıcı Kulübü (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.783
Cevap
32
Favori
60.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mini Retina almak istiyorum anneme ancak şöyle bir sorum var facebook taki oyunları oynayabilir mi?
  • Ekleyin arkadaşlar alet imzamda yazılı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HayaliEjderha

Mini Retina almak istiyorum anneme ancak şöyle bir sorum var facebook taki oyunları oynayabilir mi?

Sadece uygulama cikarmis facebook oyunlarini oynayabilir.

Ornegin candy crush-tavla plus gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErenA. -- 4 Temmuz 2014; 13:19:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErenA.

quote:

Mini Retina almak istiyorum anneme ancak şöyle bir sorum var facebook taki oyunları oynayabilir mi?

Birine daha sordum flash destekli browserlar da oynanabilir dedi?
  • iPad mini retina satan var mı arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Oynanabilir fakat normaldeki gibi akici olmaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Oynanabilir fakat normaldeki gibi akici olmaz.

Anladım hocam çok teşekkürler

• Beyler 10 Mayısta iPad Mini Retina 3G aldım. Ancak cihaz normalden fazla ısınıyor gibime geldi. Safari kullanırken bile karnımın üstünde değdirince rahatsız ediyor. iPhone 4s'im 3G açık Order&Chaos oynarken sarja takılı halde bu kadar olmuyordu. Servise yollayıp kontrol ettirme imkanım var mı? İş çıkar mı? Bir de nasıl yollayabilirim? İstanbuldayım Zorlu Apple'a mı götürüp teslim etmem gerek yoksa kargo vs ile oluyor mu veya başka yerden.
  • Ipad mini retina 16gb wifi-cellular yaklasik 2ay once Teknosa'dan aldim. Avea'dan da 5gb internet paketi aldim, hatta o sirada 12 senelik Trcell hattimi da Avea'ya tasidim. Son zamanlarda yaptigim en ise yarar alisveris ve en iyi karar olmus. Cok memnunum. Orjinal smartcase cok pahaliydi, sonra arastirinca n11'den 40Tl'ye Cooler Master Ipad Mini Kilif aldim. Sitede mini retina ile tam uyumlu degildir yazsa da bundan daha iyi nasil olur bilmiyorum. On arka koruma ve katlanma ozellikleri ile harika bence. Herkese hem Ipad Mini Retina'yi hem Avea'yi (Ankara ve Istanbul'da merkezi yerlerde kullandim) hem de kilifi oneririm.

• hocam normal o ısı
  • Arkadaşlar bu 3 g li modeli almak bize çok artı katar mi arada fiyat farkı var da kesin almak lazım mi

• Yok bence akilli telefonun varsa tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: barakli87

Arkadaşlar bu 3 g li modeli almak bize çok artı katar mi arada fiyat farkı var da kesin almak lazım mi

Ben 3Gsiz karar vermistim iphonedan baglanirim diye ama son anda 3g li aldim iyikide oyle almisim diyorum . Butce yetiyorsa bence 3Gli

• Safari de reklam engelleyiniz var mı ipad için

• kanoute K kullanıcısına yanıt
    jailbreakli ipadleri için **** var, safaride de çalışıyor, ancak marketten yüklenmemiş crackli uygulamaları da gizliyor, kullanamıyorsun. O yüzden kurmadım ben. Ama senin öyle bir derdin yoksa dene cydia'da **** diye arat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirohingi

jailbreakli ipadleri için **** var, safaride de çalışıyor, ancak marketten yüklenmemiş crackli uygulamaları da gizliyor, kullanamıyorsun. O yüzden kurmadım ben. Ama senin öyle bir derdin yoksa dene cydia'da **** diye arat.

ben jailbreak kullanmıuyorum. bir de yazdıklarınız yıldız olarak çıktı anlayamadım

jailbreaksiz cihaz için cydia da **** diye arat demişsiniz

cydia nedir?
  • kanoute K kullanıcısına yanıt
    Jailbreak olmayan cihazda reklam engelleme bilmiyorum. Ekşi sözlükte cydia, jailbreak diye aratın. Ya da google da bakın tanımlarına. Yıldız olan yerlerde a--d--b--l--o--c--k yazıyor.

• Fanlı stand almak lazım yanıyor tablet sıcaklar çok feci :) eyvah eyvah

• 360 döner kılıf pert oldu. Düzgün, memnun olduğunuz bir kılıf önerisinde bulunurmusunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barakli87

Arkadaşlar bu 3 g li modeli almak bize çok artı katar mi arada fiyat farkı var da kesin almak lazım mi

iPad 2 mi Wifi aldığım için çile çekmiştim. Telefon ile internet paylaştırma işini unutun çünkü telefonunun şarjını emiyor resmen.
    Ayrıca navigasyon olarak kullanılamıyor Wifi modeller, sadece haritada yerinizi gösterir ama anlık olarak arabada giderken takip yapmıyor modülü olmadığı için.
    Bizde ailece 2 tane var iPad mini retina ve iPad Air olmak üzere. Turkcell den eş kart aldım. Birisi açık iken diğeri kullanılamıyor. 5 GB 35 TL ile 2 cihazda internet kullanıyoruz ekonomik de oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.