Şimdi Ara

Retina Ekranlı İpad Mini Ana Konu / Kullanıcı Kulübü (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.784
Cevap
32
Favori
60.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaan0101

hayırlı olsun güle güle kullan dostum

Teşekkürler dostum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: n1ghtfall

quote:

Orijinalden alıntı: ErenA.

Retina'da cok mutluyum.sadece bir sorun var ve cok rahatsiz ediyor gercekten.Film,dizi izlerken alt ve ustteki siyah yerden isik dalgalari geliyor surekli.Alta da videosunu koyuyorum.Sizce degisimlik bir sey mi ve bunu yasayan var mi aramizda? :(

http://youtu.be/r31db9Wr-Oc

Bende almayı düşünüyorum, konuyu takip ediyorum. Böyle bir sorundan bahsediliyordu sanırım. Otomatik parlaklık açık mı? Açıksa kapatarak tekrar deneyin bence.

Sorun onla alakali degilmis hocam

• ErenA. kullanıcısına yanıt
    Led tvlerde de gözüken ışık sızdırmasına pek benzemiyor. Ben olsam değiştirmezdim ama siz bilirsiniz. Forumda bu sebeple değiştiren var sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirohingi

Led tvlerde de gözüken ışık sızdırmasına pek benzemiyor. Ben olsam değiştirmezdim ama siz bilirsiniz. Forumda bu sebeple değiştiren var sanırım.

Hocam ben de degistirmeyi dusunuyorum ama,20 gun serviste bekleyeceginden ve yeni cihazin daha sorunlu olmasindan korkuyorum.

• İos sürümünden dolayı cihazda bazı sorunlar varmış galiba, bunlar 7.1 ile düzeltilir mi sizce? Düzeltilirse alacağım artık :D
  • Aliexpressden aldigim smart cover uyumlu sert kapak geldi.Urun guzel fakat satici ilgisiz,fiyat ise cok uygun.Isteyene linki verebilirim.

Valla elektronik şans işi. Forumda 7 kez cihaz değiştiren de var, benim gibi kafaya takmadan kullanan da. Tercih sizin, rahatsız oluyorsanız değiştirin gitsin.

• Klasik cihaz sorunlarında yeniden bir bekleme durumu (20 iş günü) var mı peki hocam,biliyormusunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErenA. -- 7 Mart 2014; 11:06:49 >
    Valla tamir ya da değişimde ne kadar bekleniyor haberim yok, çünkü hiç başvurmadım. Forumda yapanlara sorun, eski sayfalarda vardı bu yola başvuranlar.
  • quote:

quote:

quote:

Retina'da cok mutluyum.sadece bir sorun var ve cok rahatsiz ediyor gercekten.Film,dizi izlerken alt ve ustteki siyah yerden isik dalgalari geliyor surekli.Alta da videosunu koyuyorum.Sizce degisimlik bir sey mi ve bunu yasayan var mi aramizda? :(

Bende almayı düşünüyorum, konuyu takip ediyorum. Böyle bir sorundan bahsediliyordu sanırım. Otomatik parlaklık açık mı? Açıksa kapatarak tekrar deneyin bence.

Hmm kötüymüş. Acaba yazılımsal bir sorun mu yoksa donanımsal mı... Bende almaktan vazgeçeceğim galiba, zaten şunun şurasında yenisinin çıkmasına ne kaldı .
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hmm kötüymüş. Acaba yazılımsal bir sorun mu yoksa donanımsal mı... Bende almaktan vazgeçeceğim galiba, zaten şunun şurasında yenisinin çıkmasına ne kaldı .

Yazılımsal olduğunu zannetmiyorum,bence ekranla alakalıdır,ipad mini 3 geleceğine ait bir duyum mu var? :)

edit:yazım yanlışı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErenA. -- 7 Mart 2014; 18:19:29 >
  • Her sene çıkmıyor mu bir tane zaten :), 2GB ram koyarlar çıkarırlar bir tane daha . Şaka bir yana ghosting falan önemli değilde sende ki sorun beni ciddi rahatsız eder, o yüzden kararsızım...
  • quote:

Her sene çıkmıyor mu bir tane zaten :), 2GB ram koyarlar çıkarırlar bir tane daha . Şaka bir yana ghosting falan önemli değilde sende ki sorun beni ciddi rahatsız eder, o yüzden kararsızım...

Haklisiniz
    Bir de tableti almamin tek sebebi film-dizi izlemekti.Ama diziye odaklanamiyorum gelen dalgalardan

• arkadaşlar 32gb wifi modelini arıyorum. fakat hep paralel ithalat :( türkiye garantili alabileceğim bir yer biliyor musunuz?
  • alphi3458 kullanıcısına yanıt
    Tamam işte, bu şekilde kullanmaya başla. Belli bir süre sonra çıkar kullanım süresi. Bir de o kadar çok kafana takma. Bende de arada kayboluyor kullanım süresi. Önemli olan senin kullanım deneyimin. Ben abartmıyorum, en son ne zaman şarja taktığımı unuttum. Günde 1-2 saat anca kullanıyorum, resmen 1 hafta gidiyor. Önemli olan bu, yoksa orada yazan süre değil.
  • imagine_breaker kullanıcısına yanıt
    Ben tvt.com dan aldım garantili dendi.

• Içindeki Avea data hattından ama gönderip alamıyor muyum? Kullanım hakkı sorgulama yapacağım da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • U. kullanıcısına yanıt
    Sms yazacaktınız sanırım ama yerine. Tablet üzerinden hangi uygulama ile sms göndereceksiniz? telefona takarsanız her türlü işlemi yapabilirsiniz sim kar t ile.
  • Merhaba Arkadaşlar, Elinde Apple Orjinal Smar Cover ( Siyah ) Renk Kılıf Olan Var ise Kullanmıyorsa Pm Atarsanız Sevinirim. [ Mini Retina İçin ]
  • Herkes ışık sızması sorunundan bahsetmiş bende almıştım beyaz renk eve geldim çok titiz olduğum için hemen karanlık bir ortamda kontrol ettim ekranın köşelerinde bariz belli ışık sızması vardı..Ayrıca siyah ekrandayken bile sanki gökkuşağımsı karışık bir renk tonu vardı.Normal görüntü varken hiçbirşekilde belli olmuyor ama neden kabul edelimki bunu kabul edecek olsam gider pirana tablet alırdım.Şuanki piyasanın en gelişmiş tabletinden bahsediyoruz.Neyse aynı gün gittim bunun tamamen normal olduğunu hepsinde aynı olduğunu ve kesinlikle değişim yapamayacaklarını söyleyip isterseniz teknik servise gönderelim dediler onuda ben kesinlikle kabul edemem dedim:)Değişim yoksa o zaman müşteri memnuniyeti dahilinde iade ediyorum dedim o zaman değiştirdiler.Çünkü ayıplı ürünlerde doğrudan iade hakkı var biz sanki hiçbişey bilmiyoruz:)Bu sefer siyahını aldım hiçbir sorun yok çok şükür.Bence beyazlarda olan bişey telefon tablet gibi şeylerde siyahı tercih etmek lazım beyaz ışığı kolay geçiriyor.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.