Şimdi Ara

Note 3 Replika MT6592/2GB RAM/32 GB ROM/16 MP-8MP/FHD IPS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu aralar telefon alma arifesindeyim cihaz araştırırken HDC Galaxy note 3 sunny modeline denk geldim,cihazda mt6592 2 gb ram 32 gb rom,ayrıca arka kamera 16 ön kamerada 8 megapixel olduğu yazılmış,fastcardtech de gördüm ürünü acaba gerçekten böyle bi cihaz varmı,siz ne diyorsunuz bu işe ?

http://www.fastcardtech.com/HDC-Galaxy-Note-3-Sunny-MTK6592-Octa-Core

HDCnin kendi sitesindede aynı bilgiler yazılmış sanırım böyle bir cihaz var gerçekten ?

http://hdcmobile.com/hdc-galaxy-note-3-sunny-6592-octa-core.html

Aklımda umi cross vardı sizce karşılaştırmak gerekirse eğer bu cihaz gerçekse umi cross almakmı daha iyi olur yoksa bu cihazımı,hangisi daha performanslı olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmtcnars -- 7 Aralık 2013; 9:50:42 >

• Hocam sakata gelmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sakata gelmeyin derken neyi kastettiniz anlamadım
  • Arka 16, ön 8 mi ?

• KediTartaklayanBodyciFare K kullanıcısına yanıt
    hocam valla öyle yazıyor bende fastcardtechin yalancısıyım nick güzelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmtcnars

hocam valla öyle yazıyor bende fastcardtechin yalancısıyım nick güzelmiş

Sanmıyorum gerçek olduğunu hocam.Hiç bulaşma bence.Sağolasın.

hocam biraz araştırdım gerçeklik payı var gibi mt6592lerin 16 mp kamera desteğiyle geldiğini söylüyolar bi çok yerde HDCnin iyi bi çakma üreten firma olduğu yazıyor KediTartaklayanBodyciFare
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmtcnars

hocam biraz araştırdım gerçeklik payı var gibi mt6592lerin 16 mp kamera desteğiyle geldiğini söylüyolar bi çok yerde HDCnin iyi bi çakma üreten firma olduğu yazıyor KediTartaklayanBodyciFare

MediaTek'in 8 çekirdekli işlemcisiydi dimi bu ? Kamera desteğini bi araştırayım hocam.Fiyatı da iyiymiş.

evet hocam 8 çekirdekli 26-30bin arası puan veriyor antutuda bu bebekler mali450 var gpu olarak
  • Gerçeğinden f/p olarak çok daha iyi.
  • beyler cihaz alınırmı sizce? umi crossla arada kalmıştım ama bu cihaz hem cpu hemde gpu olarak daha iyi crossdan,siz ne diyorsunuz bu işe ayrıca cross 330 dolar civarında bu cihaz ise 250 dolar,alınmalımı sizce yoksa jiake v8mi almalıyım,iki cihazda aynı para
  • up
  • bu siteden cihaz alınınca gümrükte takılmıyor mu arkadaşlar
  • bonder kullanıcısına yanıt
    yok bir tek bu siteden alınca gümrüğe takılmıyor. sadece buradan alıyoruz biz
  • quote:

Orijinalden alıntı: jporta

yok bir tek bu siteden alınca gümrüğe takılmıyor. sadece buradan alıyoruz biz

Bende sepete 1 cihaz ekledim ne mesaj yazaağım yeri bulabildim satcıya. Ne de siparişi onaylayabildim sepete öyle kaldı :(
  • Ahmtcnars A kullanıcısına yanıt
    UMI Cross MTK6589T işlemcili. MTK6592 işlemcili telefonlarının hepsinin gerisinde kalır performans olarak.

HDC'nin bu özelliklerle bu fiyata olmasına temkinle yaklaşmak lazım. Bazı özellikleri yazdığı gibi değildir diye düşünüyorum, ama hangi özellikleri olduğunu bilemiyorum. RAM, ROM, kameralar, ekranının çözünürlüğü ve bataryasından bazıları belirtildiği gibi olmayabilir.

Daha yurtdışında da kimsenin eline geçmediği için bilen de yok. Biraz bekleyip ilk alanların yorumlarına göre hareket edebilirsiniz.

Huawei'nin MTK6592 işlemcili G750 modelinin 240$ civarda bir fiyata çıkacağına dair bir dedikodu vardı. 5,5" 1280*720p, 2GB RAM, 8GB ROM, 5 megapiksel ön kamera, 13 megapiksel arka kamera.
  • hocam biraz temkinli yaklaşıyorum fakat HDC sanırım şuan replika yapan firmalar arasında parmakla gösterilen bir firma olduğunu söylüyolar,ayrıca bi yerlerden eksiltmişler cihazda s-pen yok,yani batarya kapağının orda ne bir kalem girişi nede bir kalem var,cihaz antutudan 27500 point veriyormuş nette incelemeleri mevcut,ama gönlüm bi yandanda umi cross diyor ama mt6592 olduğu için bu cihazda kafamı karıştırıyor
  • Özellikleri iyiymiş alınabilir

• konu eskimiş olsada bu telefon güncel.kullanan varsa deneyimlerini yazsın bilgi edinelim!bide MT6595 işlemcili çıkmış
    internet fiyatı 290$ chinaecarts'da ama burda replikacılarda 490tl (goophone n3)güvenilir bi tele benzio almayı düşünüyorum.
    goophone N3 özellikleri:
    -5.7 inç'lik Full HD ekran (1920x1080 piksel çözünürlüğünde)
    -2 GHz'lik 8 çekirdekli MT6592 işlemci
    -2 GB RAM
    -16 GB dahili depolama alanı
    -13 megapiksel arka, 5 megapiksel ön kamera
    -2800 mAh batarya
    -Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi
    Telefon 350 dolarlık satış fiyatına sahip.

• eric77 kullanıcısına yanıt
    Kasa ve speniyle tam olarak note 3 replikası olan tek cihaz var, oda guophone g9092 olması lazım, MT6592 olupta spenli note 3 replikası tek o cihaz var forumda bir arkadaş satıyordu,görüşmüştük eğer nickini ve konusunu bulbilirsem pm atarım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.