Şimdi Ara

Huawei Honor 4 lansman davetiyesi ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Huawei Honor 4 lansman davetiyesi ortaya çıktı

Huawei'nin sevilen Honor akıllı telefon serisine eklenecek olan Glory 4 kod adlı Huawei Honor 4 modeline ait basın davetiyeleri dağıtılmaya başlandı.

16 Aralık tarihine işaret eden basın davetiyesinde Honor kelimesi dikkat çekici bir şekilde işlenirken, H harfinde de 4 rakamına gönderme bulunuyor. Davetiyeler dün itibariyle dağıtıma başladı.

Huawei Honor 4 modelinde firmanın gerçek 8 çekirdekli MT6592 yongasetinin kullanılacağına kesin gözüyle bakılıyor. Çin'den sızan bilgi ve görsellerde bu yongasetinin kullanılma ihtimali epey yükselmişti. MT6592 beraberinde 8 çekirdeğe kadar ölçeklenebilen Mali-450 grafik birimini getiriyor. 

Yapılan açıklamalara göre yüksek saat hızı sayesinde Mali-450 grafil birimi Full HD çözünürlükte ve 60Hz tazeleme hızında akıcı bir şekilde 3D içerik oynatımı sağlıyor. ARM da mükemmel akıcılıkta oyun tecrübesi iddiasında bulunuyor. 

Bununla birlikte Honor 4 amiral gemi seviyesinde özelliklere sahip değil. 5.5 inçlik ekranda 720p çözünürlük, 2GB RAM, 13MP çözünürlükte arka kamera, 5MP çözünürlükte ön kamera, Android 4.2.2 işletim sistemi bunlar arasında sayılabilir. Lansman esnasında modelin fiyatı ve çıkış tarihi de netlik kazanacak. 

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/MT6592-powered-Huawei-Glory-4Honor-4-to-be-introduced-next-week_id50080

• 720p de bu telefon uçar. Zaten 1080 e yetecek gücü pek yok. Her ne kadar öyle iddia etsede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiyeye gelse keşke !

• Beyler model sadece 4 mm kalınlığında olacak.Dikkatinizi çekerim bunu yapan çinli mühendis kör oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ascend d3 ü daha çok merak ediyorum ben

• HODOR

• O değil de inşallah bu modeli ülkemize Yanlislikla getirirler :D :D

• donanımhaber.com'da davetiyenin haber olduğunu da gördüm ya, bu sitede beni şaşırtacak bir şey kalmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: kablosuzadam

donanımhaber.com'da davetiyenin haber olduğunu da gördüm ya, bu sitede beni şaşırtacak bir şey kalmadı.

Bakiym 03.50 tabi normal...

• quote:

Orijinalden alıntı: karakaya_o

quote:

Orijinalden alıntı: kablosuzadam

donanımhaber.com'da davetiyenin haber olduğunu da gördüm ya, bu sitede beni şaşırtacak bir şey kalmadı.

Bakiym 03.50 tabi normal...

Apple, Google, Samsung, Sony...
  • Ülkemize gelirse süper olur

• Posta fişi bu , davetiye gibi durmuyor hiç :D

• Haberi yazan arkadaşa sormak istiyorum: Bu telefonun neresi amiral gemi özelliklerine sahip değil? HTC one gibi bir telefona full hd ekrana s600 koyup ,üstüne 4 MPkamera ekleyince mı amiral gemi oluyor? Haberi yazan arkadaş kendi fikirlerini kendine saklayıp sadece haber yazsa daha iyi olacak bence .yorum yapacaksa aşağıya yazsın böylece haberde kirlilik olmamış olur

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Haberi yazan arkadaşa sormak istiyorum: Bu telefonun neresi amiral gemi özelliklerine sahip değil? HTC one gibi bir telefona full hd ekrana s600 koyup ,üstüne 4 MPkamera ekleyince mı amiral gemi oluyor? Haberi yazan arkadaş kendi fikirlerini kendine saklayıp sadece haber yazsa daha iyi olacak bence .yorum yapacaksa aşağıya yazsın böylece haberde kirlilik olmamış olur

Acaba amiral gemi derken hangi özelliklerde olmalı haberi yazan arkadaşa sormak lazım!!!
  • 1080p li 6592 li UMI nin x2s antutudan 26k alıyor
    720p ekran ile bu telefon uçar.
    (Yanlış anlaşılmasın antutu ile cihaz değerlendirmiyorum kıyaslamak için söyledim)
    Ayrıca haberi yazan arkadaş amiral gemi olması için ne gibi özellikler istiyorsun söylede ona göre yapsınlar telefonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 7 Aralık 2013; 13:12:15 >
  • 4mm mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: webdh

Beyler model sadece 4 mm kalınlığında olacak.Dikkatinizi çekerim bunu yapan çinli mühendis kör oldu.

bu bilgiye nerden ulaştın

• Bu markaya nedense ısınamadım.Geçen gün biri garantili huawei almış.Servise göndermiş oradakiler garanti dışı yani garantisi yok demişler arızadan kaynaklı bir garanti dışı kalma söz konusu değil.
  • Medal of Honor okudum nolmuş bunun simgesine dedim :)))

• 10 numara telefon cok tutar bu fiyattada bi güzellik yapar cinli dostlar ben p6 kullanıyorum nefret ettiğim androidi sevdirdi bana bu kadar stabil android tel görmedim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.