Şimdi Ara

SwiftKey 4.4 ile daha basit bir başlangıç menüsü geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• SwiftKey 4.4 ile daha basit bir başlangıç menüsü geliyor

Tablet, Phablet ve akıllı telefon klavye düzenlerini biraraya toplayan SwiftKey 4.3 indirmeye sunulmuşken, Swiftkey 4.4 için de beta çalışmaları başladı.

SwiftKey 4.4 beta sürümünde ilk göze çarpan yenilik kullanıcılara daha basit bir başlangıç menüsü sunması oldu. Bilindiği gibi uygulama ilk açıldıktan sonra birkaç adımda dil ve yazım ayarlarını yapıyor ve kullanıma hazır hale geliyordu.

Yeni sürümde artık 3 adımda kurulum gerçekleşebilecek. Uygulamaya özellikle uzun kurulum adımları için tercih etmeyen kullanıcıların ilgi göstermesi bekleniyor. 

• Sayilarin oldugu kisim nasil normal oluyor. Hesap makinesi gibi kullanamiyorum bu turlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balawitz -- 7 Aralık 2013; 9:20:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Swype döver:)

• Tema sayisi artarsa super olur

• kemaloztin kullanıcısına yanıt
    +1 tema çok az ve olanlar da kötü

bu arada sayıların bulunduğu kısmı hesap makinesi diziliminden normal dizilime nasıl çeviriyoruz biliyor musunuz? Galiba 2. kez sordum aynı konuda ama olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balawitz -- 7 Aralık 2013; 11:54:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

+1 tema çok az ve olanlar da kötü

bu arada sayıların bulunduğu kısmı hesap makinesi diziliminden normal dizilime nasıl çeviriyoruz biliyor musunuz? Galiba 2. kez sordum aynı konuda ama olsun

Nasil yapildigini bilmiyorum ama hesap makinesi tarzi bana daha kullanisli geliyor

• Swiftkey çok iyi bir uygulama fakat 1gb ram ve 4 inc ekran altında verimli çalışmadığını düşünüyorum. Zira Xperia u kullanıcısıyım, klavye geç açılabiliyor, şişme yapabiliyor. Ayrıca ekranım küçük olduğundan tuşlara basmakta zorlanıyorum. Bu konuda biraz daha özelleştirmeye izin vermeleri gerekiyor kanımca.

• note 3 kalem destegı var mı acaba ?
  • güzel gelişme ama tercihim touch pal

• Samsung ve LG klavyede olduğu gibi en üste rakam satırı eklenebilsin, tema desteği iyileştirilsin, önerilen kelime kutu sayısı 3'ten 4 veya 5'e çıksın başka bir şey istemez.

• konuyla tam alakalı sayılmaz ama birşey sorcaktım. bu swiftkey de kelime düzeltmeyi nasıl kapatıyoruz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.