Şimdi Ara

Renault 2014 Liste Fiyatları Açıklanmış (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Euro ncap testine girmemiş, normalde Dacia Logan olup bize Symbol diye satılan aracın fiyatı 34.900 tl
  • 60 bine clio, bugünleride mi görecektik
  • Arkadas ben anlamıyorum Amerika'da da yıllardan beri araba satılıyor onlarda niye bu zamlar olmuyor, neden yıllardır 20 bin dolara dolu focus alıyorlar. Bı de fluence, clio vs. Türkiyede üretiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -FoundeR- -- 7 Aralık 2013; 22:36:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -FoundeR- kullanıcısına yanıt
    Onların 1 USD si hep 1 USD ..Biz de ise sürekli devalüasyon oluyor + devletin sürekli artan ÖTV si KDV si+ Firmaların açgözlülüğü..Daha ne olsun??
  • Bu fiyatlara Reno alacağıma 2. El c sınıfı güzel bir araç alınır ve binilir. Satışları dip yaptınız Reno çırpınsın dursun.

• Yuh birader 75 bin ona verecegime volvo alirim hatta o kadar cikmisken 5 20 i felan dusunurdum
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Vay arkadaş ne para kazandırdık adamlara be..
    Araba üretseler de kurtulsak şu gavırlardan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabadan da markalardan da soğudum yemin ederim... insanın içindeki tutkuyu öldürecekler.. sıfır araç olma hayalim vardı onu da yok ettiniz.. bu ülkede sahip olduğum mertebe bana ne sağlıyor? Aylık kira-yeme-içme-azıcık giyinme- sonra maaş pufffffff...

Üçgenin en dibi.. Barınma,yeme,.. Cinsellik de eksik ama o konuya hiç girmeyelim
  • otomobil tarihinin en aptal arabası fuluyenz'e 60bin lira istemek.. türkiye'ye özgü saçmalıklar no 238947
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.