Şimdi Ara

Android 4.4.1 güncellemesi Nexus 5, Nexus 4 ve Nexus 7 LTE için erişilebilir durumda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Android 4.4.1 güncellemesi Nexus 5, Nexus 4 ve Nexus 7 LTE için erişilebilir durumda

Android işletim sisteminin 4.4 KitKat sürümünü yayınlanmasının ardından fazla bir süre geçmeden ilk güncellemesini almaya başladı.

Android 4.4.1 güncellemesi bir süredir site loglarında görünmekteydi. Güncelleme Nexus 5 için kablosuz olarak yayınlanırken, Nexus 4 ve Nexus 7 LTE için ise ROM halinde erişime sunuldu.

Android 4.4.1 güncellemesi esas olarak Nexus 5 modeline önemli yenilikler getiriyor. Daha hızlı açılan kamera uygulaması, daha hızlı otomatik odaklama, renk ve parlaklık iiyleştirmeleri, HDR+ çekimlerde işleyiş çubuğu şeklinde bu yenilikleri saymak mümkün.

Nexus 4 ve Nexus 7 LTE modelleri için ise bazı hataların giderilmesi ve performansta iyileştirme dışında gözle görülür bir yeniliğe rastlanmıyor. Bu modeller için Android 4.4.1 ROM'ları kaynak linklerinden edinilebilir 

Nexus 4

• Nexus 4'te hdr+ ozelligi var mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

Nexus 4'te hdr+ ozelligi var mi

malesef yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeamAnimus -- 6 Aralık 2013; 16:27:26 >
  • nexus 4üme şimdi kurdum çıkan 2 güncellemeyi ard arda (KRT16S-KOT49E) şuan telefon açılıyor bakalım transparan butonlar gelmiş mi
    edit: değişen hiçbir şey göremedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüsnü008 -- 6 Aralık 2013; 16:34:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeamAnimus

quote:

malesef yok

Hdr ozellikleri yazilimsal diye biliyorum. Nexus 5 camera uygulamasini apk olarak yuklemeyi denediniz mi? Eger sahipseniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TeamAnimus

quote:

malesef yok

Hdr ozellikleri yazilimsal diye biliyorum. Nexus 5 camera uygulamasini apk olarak yuklemeyi denediniz mi? Eger sahipseniz

valla yedek almadan temiz kurulum yaptığım için şu an sıfırdan uygulama ayarları, root, kernel vb şeylerle uğraşıyorum. eğer fırsatım olursa dener size haber veririm fakat olacağını sanmıyorum
  • Hüsnü008 H kullanıcısına yanıt
    Transparan derken şeffaf sanal tuşlardan mı bahsediyorsunuz?
  • quote:

evet hocam ama şuana kadar gerçekten bir fark göremedim bir changelog olursa güzel olacak
    ama herzaman dediğim gibi yenilik iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüsnü008

quote:

evet hocam ama şuana kadar gerçekten bir fark göremedim bir changelog olursa güzel olacak
    ama herzaman dediğim gibi yenilik iyidir

O zaman google'a nexus 5 launcher apk(ismi de googleexperience launcher di ya da benzee bir sey unutttum tam adini) indirin. Cunku nexus 4 launcheri farkli. Ve android 4.4 ile uygulamalar sanal tuslarin kodlarina erisebilecek istedikleri gibi seffat yapacaklar. Bunun faydasini ilerki zamanlarda goreceksiiz

• Arkadaşlar bu güncellemeyi nasıl kurabilirim? Sanırım rom kurmaktan farklı bir yöntemi var.
  • art sisteminde hatalar düzeltilmiş whatsapp vs,batarya süresinde iyileştirmeler var,benim gözlemlerim bukadar

• google hızlı çalışıyo daha kitkatı diğer cihazlarda görmeden 4.4.1 sürümü geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: atp96

google hızlı çalışıyo daha kitkatı diğer cihazlarda görmeden 4.4.1 sürümü geldi

G2 alıyor şu an 4.4.

• Nexus 5 için çıksa ne olacak ki daha Türkiye'ye gelmedi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.