Şimdi Ara

Ezcool üç yeni tablet modelini satışa sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Ezcool üç yeni tablet modelini satışa sundu

Bütçe dostu tablet modelleriyle uzun süredir ülkemizde faaliyet gösteren Ezcool, tablet ailesine 3 yeni model daha eklediğini duyurdu. Modeller Ezcool X5, Ezcool M3, Ezcool Z3 şeklinde sıralanıyor. 

Modellerde pek çok donanım bileşeni ortak olarak geliyor. Bunlar sırasıyla çift çekirdekli işlemci, 1GB RAM, 1024x600 piksel çözünürlük, 5 noktadan dokunmatik ekran, 8GB dahili depolama, microSD desteği, Android 4.2.2 işletim sistemi, 2MP çözünürlükte arka, 0.3MP çözünürlükte ön kamera, WiFi, harici 3G desteği şeklinde. 

Farklara bakacak olursak Ezcool X5 modelinde 10.1 inçlik ekran, 11.5mm kalınlık, 572gr ağırlık, 6000mAh batarya bulunuyor. Ezcool M3 modelinde 7 inçlik ekran, 11mm kalınlık, 312gr ağırlık, 2800mAh batarya yer alıyor. Ezcool Z3 modelinde ise 9 inçlik ekran, 105.mm kalınlık, 482gr ağırlık, 4000mAh batarya özellikleri mevcut.

Fiyat olarak ise Ezcool X5 300TL fiyat etiketine sahipken, Ezcool Z3 280TL, Ezcool M3 modeli ise 230TL civarında prekande mağazalarından temin edilebiliyor.  

Kaynak:http://ezcool.com.tr/ezcool.asp

• Ezcool üç yeni tablet modelini satışa sundu

Ezcool hala bu tablet karşısında ne yapmaya çalışıyor 250TL lik fiyata sahip hem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çözünürlük güzelmiş(!)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modasi geçmiş ürünler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çöp
  • Ezcool Yerli bir firma ve Satış sonrası desteği oldukça iyi. Yazdıklarınız gerçekten çok ilginç..
  • malzeme kalitesi olarak fıyatına göre cok kaliteli ürünler yapiyor
  • concord varken ezcool ne
  • Çöp diyenler hayatlarında çöp görmemişler ..ezcool u çekinerek almıştım..ama çok memnunum..hizmetleri ve destekleri mükemmel..ayrıca ezcool ile bi alakam da yok..öğretmenim inanmayan pm atsın..daha önce artes almış ve pişman olmuştum..almak isteyenlere öneririm kardeşim..

• donanım biraZ daha iyi modelleri de olsa :)

• 2 yıl öncesinin doonanımı

• Daha ne olsun. Oyun oynarken klip iizliyorum (ezcool mini)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ymc2121 -- 7 Aralık 2013; 20:15:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.