Şimdi Ara

AVEA 0555 444 15 00

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
134.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu sabah arandım 0555 444 15 00 numaradan avea müşteri hizmetleri dedi. 10 yıldır bende olan hattımın başkası üzerine kayıtlı olduğunu ve bilgi güncellemesi yapılasını gerektiğini söyledi. Bende öğleden sonra arayın dedim. 0555 444 15 00 bu numara gerçekten Avea müşteri hizmetlerimi ?

• numarayı bilmem ama hiç bir firma bilgi güncellemesi için aramaz hatta dikkatli olun derler. bence normal müşteri hizmetlerini ara şikayet et sakın bilgilerini bilmediğin kişilerle paylaşma 40 çeşit dolandırıcılık türemiş
  • 555 444 1 500;aveanın numarası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • numara doğru da güncelleme ne alaka. başkasının adına ise ya üstüne aldırırsın yada o başkası kapattırır telefonunu. telefonda bilgi güncelleyerek üstüne hat alamayacağına göre saçmalamışlar sanki.
  • Arkadaşlar numarayı öğrendim avea müşteri hizmetlerine ait. Yalnız benim üstümdeki hat nasıl başkasının üstüne geçiyor anlamış değilim. Avea bayine gittim dün akşam bana denilen hattı üstüme almam için şuan kimin üstüne ise o kişinin de olması gerekiyormuş. Ben nereden bulacağım o adamı ayrı muamma. BTK kanunu varmış sanırım. Bu hat sahibi olmadan da hattı üstünüze alınabiliyormuş. Bu BTK hakkında bilgisi olan arkadaşlarım bilgilerini paylaşabilirler mi ? Teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar hattımı kendi üstüme taşımayı başardım şuan işlem aşamasında fakat benden 54.65 TL bir ücret aldı AVEA mecbur verdik. Şuan geçiş aşamasında fakat forumda gezinirken bir arkadaşın yazısına denk geldim. ''http://btk.gov.tr/mevzuat/kurul_kararlari/dosyalar/2013_DK-ETD-528.pdf '' HAT devir ücreti 8.78 TL olarak belirlenmiş. Ben bir bardak su alayım yoksa şikayette bulunayım mı ?
  • Beni de şimdi aradı bakmadım.
    Bi daha ararsa bakayım bakalım hat mat bişey diyecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mllm -- 28 Mayıs 2014; 11:29:01 >
  • Tekrar aradı baktım.
    Aboneliğiniz süresince size özel %10, 15, 20 indirimleri ÜCRETSİZ OLARAK (sanki beni ücretli arayacak) size bildirmemizi ister misiniz?
    diye sordu. Teşekkür ettim, ben takip ederim dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mllm

Tekrar aradı baktım.
    Aboneliğiniz süresince size özel %10, 15, 20 indirimleri ÜCRETSİZ OLARAK (sanki beni ücretli arayacak) size bildirmemizi ister misiniz?
    diye sordu. Teşekkür ettim, ben takip ederim dedim.

Veri işleme izni istiyor sakın vermeyin. Dolandırıcılara kadar bilgilerinizi satarlar (gerçi vermeseniz de satıyorlar)
  • indirim kartı adı altında verilen kartların çoğu, size hiç bir bilgi vermeden bilgilerinizi firmalarla paylaşıyor indirim kartlarının yanında verilen o güccüycük yazılarla dolu hesap cüzdanı görünümündeki broşürlerde bilgilerinizin birçok firmayla paylaşılacağı milyonlarca kesimin anlamayacağı bir dille belirtilmekte gerçi anlasalar ne olacak açıp o karınca yazılarını okuyan kim
  • Bunların yüzünden her gün abuk subuk firmalar tarafından aranıyoruz yada mesajla taciz ediliyoruz be kardeşim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu numara benide aradı faturalı hatta geçiş yapmak için başvuruda bulunmuştum bunun için aradığını söyledi hoş bi bayan hiçbir dolandırıcılık yok işin içerisinde hattımı faturalıya taşıdım şuan hç bi sorun yok güvenebilirsiniz
  • 444 1 500 Avea'nin numarasi, acmanizda fayda var, beni ilk olarak aradiklarinda %25 tarifeye indirim teklif ettiler, kabul etmedim, 1 hafta sonra tekrar aradilar bu sefer %50 indirim olarak, kabul ettim, 1 senedir %50 indirimli kullaniyorum taahhut bitecek neredeyse.
  • beni de bugün aradılar. tarifemden memnunum dedim. :))
  • bu numara beni de bugün aradı.
    konuşan kız pek çağrı merkezi çalışanı gibi değildi. normalde akıcı ve sonuca dönük konuşur çağrı merkezi çalışanları. bu kız çok daha amatör konuşuyordu. bu kafada şüphelendirdi beni.
    sonra evimde hangi firmanın internet paketimi kullandığımı sordu. cevap verdim. bu bilgiyi aldıktan sonra görüşmeyi sonlandırdı.

ayrıca yeter ulan artık işin gücün ortasında bu kadar çok rahatsız edilmekden gına geldi.
  • https://tuketici.btk.gov.tr buradan şikayetinizi yapın. İşin iyice suyunu çıkardılar artık. Eşimiz dostumuzdan çok çağrı merkezleriyle görüşür olduk.
  • bu numara size özel indirim varsa avea nın sizi aradığı size özel indirim veren numara.
  • Arkadaşlar +90 555 444 1 500 Türktelekom'a ait bir numara değil dolandırıcılar sakın bilgi filan vermeyin ararsanız cevap vermiyor zaten.
  • ya arkadaşlar panik yaptırdınız bu numara telekom a aitmiş arayıp teyit aldım sorun yok insanları yanlış yönlendirmeyin
  • akapunktur A kullanıcısına yanıt
    Ben türk telekom müşteri hizmetlerini aradım. Bana da bu numara bize ait değil dediler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.