Şimdi Ara

YILBAŞI SEPETLERİ 2014 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
611
Cevap
31
Favori
67.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yarin fis ile gitsem verirler mi ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce Sarıyer Carrefour'a uğradım ancak prestij paket sizlere ömür. Diğer paketler mevcut ama almanın bir esprisi yok. Yetkiliye sorduğumda Türkiye genelinde tükendiğini söyledi. Ne kadar doğrudur bilemeyeceğim. Artık alternatif paketlere yöneleceğiz....
  • carrefour bugün itibari ile 150 tl üstü alışverişlere çeyrek bilet vermeye başlamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

hhadi ya..
    yarin fis ile gitsem verirler mi ki

Hocam fiş ile gidin sigaraları alırsınız.. Zaten fişe sigara almıştır diye bir ibare yazıyorlar...
  • Aldım zaten ,teşekkürler.3 tane Malboro :)
  • Özdilek alışveriş merkezi de yılbaşı sepetlerini açıklamış fakat alkol reklamıyasak olduğu için insert lerde sadece alkolsüz sepetler var.gitme imkanı olan varsa bizleride bilgilendirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pahalı lan bunlar ne böyle :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuthem

carrefour bugün itibari ile 150 tl üstü alışverişlere çeyrek bilet vermeye başlamış.

Kaynak var mi magazadakilerin bilgisi yok

• Tekel bayine gidip jw black label ile karton paket malboro deisim yapmak mantikli mi sizce

• Arkadaşlar bugun 2 carrefour dolastım , önce palladiumdaki carrefour expresse baktım ama prestik paket kalmamıştı , sonra içerenköy carrefoura gittim büyük olana , ordada kalmamıştı sordum stoklar bitmiş . bende dedim uğraşamam . alkol reyonları çok güzeldi hele mavi elbiseliler :) daldım içeri topladım bişiler , bu sefer sepet mepet almıycm , düşündüm zaten geçen sene almıştım bu senede keyif için kendim seçtim bişiler . alkollerde güzel ucuzluk vardı bence hepsi 238 TL tuttu .

YILBAŞI SEPETLERİ 2014

YILBAŞI SEPETLERİ 2014

• Bence paketleri erken çıkardılar, içki ile işi olmayanlar bile satmak vs. için aldı. tekelciler zaten hücum ettiler.
  • carrefour 169 tl olan paket yaklaşık 100 lira ucuza satılıyor. ayrı ayrı alınsa 300 civarı tutuyor. nasıl oluyor yada mantıgı nedir?
  • mark87 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım iktisatçı mısın da Fayda-Maliyet analizi yapıyorsun? Sanane! Götürrrr
  • quote:

Orijinalden alıntı: simitci11

Arkadaşım iktisatçı mısın da Fayda-Maliyet analizi yapıyorsun? Sanane! Götürrrr
    tamam.
  • simitci11 S kullanıcısına yanıt
    güldürdün ya
  • Gecen sene migrostan 159tl ye aldim yanılmıyorsam caffour dakinden 10 tl daha ucuz ve 6 tane sigara vardi ,votka yokdu sadece.Bu senede içkiler benzer ama sigara sayisi az ve 10 tl zam gelmiş gibi..

YILBAŞI SEPETLERİ 2014
  • geçen sene evet 6 sigara vardı fakat fiyat 169 tl idi sonra yılbaşına yakın indirime gittiler sepetler satılsın diye
  • bulunduğum yerde ki migrosta prestij paket var hala sordum pek satılmadı dedi adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wild_Eagle

Gecen sene migrostan 159tl ye aldim yanılmıyorsam caffour dakinden 10 tl daha ucuz ve 6 tane sigara vardi ,votka yokdu sadece.Bu senede içkiler benzer ama sigara sayisi az ve 10 tl zam gelmiş gibi..

YILBAŞI SEPETLERİ 2014

migrosta toblerone tek alsan 400 gramlığı 5.45 liraya satılıyordu en büyük pakette 100 200 gramlık toblerone var

diğer nescafe çikolata da beş para etmez.

sadece tekirdağ ve viskinin tek tek alınırsa aynı fiyat olacağını söylüyorlar.

içkisiz paketleri de öyle indirimli falan gelmedi bana.

geçen yine migrosta geçerken baktım konu mankenleri de yılbaşı paketlerinin yanında içki reyonlarında duruyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 23 Aralık 2013; 11:16:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Tekel bayine gidip jw black label ile karton paket malboro deisim yapmak mantikli mi sizce

karton paket marlboro kaç para haberin varmı o tekelcinin sahte olmasa karton marlboroyu 1 lira ucuza vereceğini sanma kimse vermez
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.