Şimdi Ara

YILBAŞI SEPETLERİ 2014 (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
611
Cevap
31
Favori
67.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nuthem

Bursa Kent Meydani Carrefourda bu gun oglen prestij sepet vardi.bende birtane aldim.ama ickiler haric diger yan urunler bes para etmez.ama fiyat uygun ne yapalim.metro paketinde sigara olaydi tadindan yenmezdi.

Hocam, kent meydanında kaç paket vardı? Kalmış mıdır? Ne dersiniz?
  • Soğuksu subesı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara'da var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adil07

Soğuksu subesı

Çarşamba günü gittiğimde kalmadığını söylediler.Bunlar yoksa günlük 1-2 paketmi koyuyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiZoFReN_07

quote:

Soğuksu subesı

Çarşamba günü gittiğimde kalmadığını söylediler.Bunlar yoksa günlük 1-2 paketmi koyuyorlar?

Gelmiş olabilir dün 2tane vardı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SiZoFReN_07

quote:

Soğuksu subesı

Gelmiş olabilir dün 2tane vardı

Ozaman şimdi gidip bakayım kaldıysa alırım hemen.Teşekkürler.
  • Son yapılan Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) artışı ile birlikte, 50 TL’ye satılan bir şişe viskinin, 30 TL’si ÖTV ve KDV’den oluşuyor.

Dışarıya bakıyoruz, 30 TL olan vergi tutarının altında, aynı viski ‘kaçak’ olarak satılıyor. Kaçak viski girişi ve satışı ile yeterince mücadele edilemeyip, viski kaçakçılığı önlenemeyince, ÖTV artışları, kaçak viskiye olan talebi körüklüyor. Bu da kaçakçılığın cazibesini artırıyor. Sonuçta, vergi hasılatı da azalıyor.

Ne demiş David Hume; ‘Vergilendirmede, her zaman iki kere iki dört değildir. Bazen bire de inebilir.’

Kaynak: Dış Ticaret Müsteşarlığı
  • Sigaranın vergisi arttı sigara kaçakçıları zengin oldu.Alkolün vergisi arttı alkol kaçakçıları zengin oldu.Şuan heryerde yığınla tütüncü açıldı ve buralarda paketi 2,5 - 3 TL ye sigara satıyorlar.Buralardan sigara alanlarda öyle azımsanacak cinsten değil.Devlet kendi eliyle kendi vatandaşını kaçakçıların eline mahkum ediyor.
  • Kimse verginin dogru oldugundan ya da devletin iyi bir sistem islediginden bahsetmedi zaten
    Devletin kacakciligi onleyememesi, ilgilenmemesi ayri konular, uluderede 30-40 kisi kacakcilik yaparken, terorist sanip vuruldular sonra butun millet agladi.
    En onemli kisim kacak icki ve sigarada paranin kime gittigi? sanirim akli basinda cogu insan doguda kacakciligin pkk kontrolunde oldugunu biliyordur.
  • Hakkari de migros vardı da biz mi almadık
  • Nerden istiyorsan oradan al kardesim.
    Ucuza absolut iciyorum dedigin zaman paranin kursun olarak bize, yemek olarak teroristlere gittigini bil sadece.

"urfa'da oxford vardi da biz mi okumadik" lafi ile ayni sig kafada olduktan sonra yapacak bir sey yok.
  • Bizim burada hem Migros hem Carrefour paketleri olduğu gibi duruyor. Yancı bulsam hemen bir pakete gireceğim ama tek arkadaş dışında yılbaşı akşamı müdavimi bulamadım daha. Bu paketlere 6-7 kişi girmek gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Bizim burada hem Migros hem Carrefour paketleri olduğu gibi duruyor. Yancı bulsam hemen bir pakete gireceğim ama tek arkadaş dışında yılbaşı akşamı müdavimi bulamadım daha. Bu paketlere 6-7 kişi girmek gerekir.

Orası neresi acaba. :)

• Ist Sarıyer çevresindeki Carrefour larda prestij kalmamış.Geç kaldık galiba almak için

• izmirdeki 3 carrefourda da yok bugun itibariyle hatta alaybey de ustunu cızmisler bir daha gelmeyecek diye
    abi dedi cocuk ilk gun butun tekel bayileri aldı gelenleri ....
  • Arkadaşlar alkol kullanmayan dostlarımız oluyor eğer İzmir 'de migros prestij paketi almak isteyen olupta alkolleri istemezse almak için talepliyim. Pm ile irtibat kurunuz lütfen. Sigaraları ise konuşuruz karşılıklı.
  • eskişehir carrefour'dan prestiji almış bulunuyorum. yalnız toplu alıcıları önlemek amaçlı bir sistem yapmışlar zannediyorum. normal reyonda göremeyince görevliden istedim paketi ve kaç tane alacağımı sorduktan sonra depoda üstüste duran 4-5 paketten birtanesini verdi. eğer alacak olan varsa öncelikle görevliye danışsın derim. iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Migros sepetlerini aldıktan sonra GDI dan yararlanan oldu mu ? sepetler alkol içerikli diye geçiyor mu fişte ?

soruyu yineleyelim ))

• metro paket ankarada var mı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: melmur

quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Bizim burada hem Migros hem Carrefour paketleri olduğu gibi duruyor. Yancı bulsam hemen bir pakete gireceğim ama tek arkadaş dışında yılbaşı akşamı müdavimi bulamadım daha. Bu paketlere 6-7 kişi girmek gerekir.

Zonguldak Merkez.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.