Şimdi Ara

YILBAŞI SEPETLERİ 2014 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
610
Cevap
31
Favori
67.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Migros prestij paketi çok sönük kalmış bence geçen seneye göre, geçen sene 6 adet kent veriyordu yanlış hatırlamıyorsam (sigara içmeyen biri olarak o zaman en pahalı sigara olduğunu öğrendim). Annem konmasa sigaralarına onları satıp paketlerin yarı parasını çıkaracaktım . İki paket almıştım geçen sene prestijden, black label ve tekirdağ vardı yine, içinde 400 gr toblerone +1 efes filtresiz + 1 burn 500ml diğerleri aynı ıvır zıvırlar galiba. Ama o zaman world kampanyası filan vardı galiba birleştirip bayağı uyguna getirmiştim ben. Şu anki halleriyle bence uygun dğeil hiç biri, çünkü içkileri herkes en yüksek fiyatından hesaplıyor bir de ıvır zıvırları da öyle alıyorsunuz. Mesela sıcak fırsat ahalisi için toblerone 400 gr 5 tldır :D
  • Carrefour
    Prestij Sepet - 169 TL

Alırım yoluma devam ederim , mis gibi walla .
  • şunu göremedik daha hiçbirinde...
    http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/100345/jgermeister-turkey-yeni-yil-reklami

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 8 Aralık 2013; 2:18:45 >
  • carreforu 169 mu en iyisi şimdi ?
  • Arkadaşlar rakıyı (uygun fiyattan) satmak isteyen varsa ben alırım. Viskiyle rakı takas şeklindede yapabiliriz izmir içinden.
  • bu paketleri alanlar , kaç kişisiniz siz, kendiniz için mi alıyosunuz, karı koca çift misiniz, aile için mi, misafir gelirse misafire de olsun mu, durum nedir?
    ben tekim. böyle paketler bana fazla geliyo gibi ? ama bi 70 'lik smirnoff aliyim, enerji alayım, 3-5 cips, çerez, bi paket sigara, bana bi gün yeter böyle. 100-110 lira fiyat çıkar bana. siz de tek tek alsanız ya? bana bu paketler hiç uygun gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

bu paketleri alanlar , kaç kişisiniz siz, kendiniz için mi alıyosunuz, karı koca çift misiniz, aile için mi, misafir gelirse misafire de olsun mu, durum nedir?
    ben tekim. böyle paketler bana fazla geliyo gibi ? ama bi 70 'lik smirnoff aliyim, enerji alayım, 3-5 cips, çerez, bi paket sigara, bana bi gün yeter böyle. 100-110 lira fiyat çıkar bana. siz de tek tek alsanız ya? bana bu paketler hiç uygun gelmiyor.

Herkesin durumu farklı zaten kardeş... Dediğin gibi sen tek yaşıyosan sana belki fazla gelebilir. Bende tekim mesela ama bana fazla gelmiyor, çünkü hepsini bi kerede bitirecez diye kaide yok Ayrıca yılbaşında herkes toplanıp eğlenir, yılbaşı gecesi tek kalan çok az kişi var. Dört beş sekiz on toplanınca içiliyor ama tek başınayken sana uygun gelmemesi normal

• Votka'dan dolayı Carrefour sepeti öne çıktı bende. Keşke Migros da en azından bir Binboa koyup sepete 200 yapsaydı. Ya da Carrefour Black Label Koyup 190 falan. Neyse Sağlık olsun. Carrefour alırım sanırım.
  • drhardware D kullanıcısına yanıt
    Tek başına bir gece için elbette fazla hatta bence çifte bile fazla... Lakin stokluyoruz biraz ucuz bulmuşken...

O değil de hocam nicki görünce aha dedim paketi Damat gömlek ve triko gibu ucuza almanın bir yolunu bulduk...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carrefour paketi guzel.

• @sevenhillli: En iyisi diye bir şey söylemek doğru olmaz... Tüm paketleri aşağı yukarı başroldeki alkollerin toplam fiyatının ortalama 10TL-15TL aşağısına alabiliyorsun... Yancılar olarak şahsi fikrim Migros prestij paketin daha iyi oldugu... Bence tercihini neyi içip neyi içmeyeceğine göre var... Viskiye önem veren arkadaşlar Migros'a yönelirken benim gibi votka daha önemli viskiyle aram yok diyenler Carrefour'dan alıyor...

• Herkes de carrefour paketi güzel demiş de red label içilebilecek bir viski değil ki. Yolda bedava verseler almam walla. Amaç sarhoş olmaksa en ucuz şarap da votka da iş görür ama viski içmek de amaç farklı olmalı. Kusura bakmayın çok ukalalık gibi oldu ama viski hassas olduğum bir nokta ve bu red label a uyuz oldum. En lüks uhd otellerde de gidip bunu veriyorlar bi de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osonguler -- 8 Aralık 2013; 12:39:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osonguler

Herkes de carrefour paketi güzel demiş de red label içilebilecek bir viski değil ki. Yolda bedava verseler almam walla. Amaç sarhoş olmaksa en ucuz şarap da votka da iş görür ama viski içmek de amaç farklı olmalı. Kusura bakmayın çok ukalalık gibi oldu ama viski hassas olduğum bir nokta ve bu red label a uyuz oldum. En lüks uhd otellerde de gidip bunu veriyorlar bi de.

black label hakkındaki görüşünüz nedir? Red label'ı sek mi denediniz
  • sıradan çinko karbon pil kullanıcısına yanıt
    Ben hep sek içerim ve esasen genelde talisker, lagavulin, laphroig gibi single malt içerim ama TR fiyatları aşırı olduğundan marketten chivas veya black label da alırım. Black label her zaman için güzel bir harman viskidir. Fakat red label da inanılmaz kötü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • osonguler kullanıcısına yanıt
    red label ancak kokteylle yada kolayla gidebilen bir viski ama black yerine red yanına votka cazip geliyor.yoksa iki viski kıyaslanmaz bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: osonguler

Ben hep sek içerim ve esasen genelde talisker, lagavulin, laphroig gibi single malt içerim ama TR fiyatları aşırı olduğundan marketten chivas veya black label da alırım. Black label her zaman için güzel bir harman viskidir. Fakat red label da inanılmaz kötü

Carrefour paketinde ekstra fazladan vodka var ama bende sizin gibi black label hastasiyim bu yüzden migros almak dahami mantikli acaba diye dusunuyorum

• drhardware D kullanıcısına yanıt
    ben de tek yaşıyorum da hepsini bir gecede bitirmek zorunda değiliz
  • Hem migros hem de carrefeur paketlerini alacağım , rakı ve şarap içmiyorum bu yüzden takas yapmak isteyen olursa seve seve İstanbul içi yapabilirim.

• Metronun alkolsüz sepeti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

alkol konuştuk diye konu kapatılacaksa, donanımhaber'in çizgisini de öğrenmiş oluruz daha da uğramam

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.