Şimdi Ara

S4 BİLDİRİM PANELİ SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
14.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar galaxy s4 cihazımda son zamanlar bildirim panelinde sorun yaşamaktayım bildirim paneli kitleniyor ve kesınlıkle aşagıya inmiyor cihazı yenıden başlattıgımda duzeliyor fakat bir süre sonra tekrar kitleniyor bazende yeniden başlatmadan kendi kendıne düzeliyor ne yaptıysam bı çözüm yolu bulamadm bu konu hakkında bana yardımcı olursanız sevınırım ne şekilde düzeltebilirim bunu ?????

• aynı sorun bendede var genelde telefon gorusmesı yaptıktan sonra bildirım panelı kilitleniyor tekrar bi arama yaptıktan sonra düzeliyor.
    telefona o kadar format attım care olmadı artık bi düzeltme guncellemesı beklıcez
  • ben ona dikkat etmemiştim ama konuyla ilgili samsung a mail attım onlarda fabrika ayarlarına dondurmemmi sorun devam edersede servise ayrıntılı ınceleme ıcın goturmemı yazmıslar bende yaptım ama ona ragmen duzelmedı bugun sabahda servise teslim ettim telefonu bakalım sonuc ne olucak aldıgımda sonucu sanada yazarm..
  • Onlarda buyuk ihtimal format atip geri yollucaklar ama insallah duzelir bekliyorum sonucu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de aynı sorun var kapatıp açınca düzeliyor ama sonra aynen devam ediyor
  • cbk90 C kullanıcısına yanıt
    merhaba umarım telefonun sıkıntısı geçmiştir, telefonun servisten geldiyse problem neyden kaynaklanıyormus söylermisin ?
  • Telefonu kapatip acmaniza gerek yok bi arama yapip kapatin sorun cozuluyor

• cbk 90 servis bişi yapabildimi çok sinir bozucu arama yapıp kapatıyorum bi kaç sefer aradım yani unutup

• Beyler, bayanlar olayı çözdüm. Bende de aynı sorun vardı birinle görüştükten sonra bildirim paneli takılıyordu. Ben tekrar arama yapınca düzeliyordu. Sorun kullandığımız kaplarda eğer samsung s4'ün çakma veya orjinal özel kabını kullanıyorsanız (küçük ekranlı) sorun çıkartıyor. Şimdi çıkarıp 5- 10 deneme yaptım hiçbir sıkıntı yok. O kapları kullanmayın derim tavsiye :)... He derseniz ben kap kullanmıyorum yine sıkıntı var o zaman servise gönderin derim.
  • Sag taraftaki guc tusuna arama kapatma ayari yukleyince takiliyor. Onu kaldirinca duzeliyor.

• kurulu olan programlar etken olabilir bu soruna.telefona format atın dosyalarınızı yedekleyerek.sonrasında sorun büyük ihtimal düzelecektir..
    bendede arama sırasın normal olarak ekran kararıyodu fakat aramayı sonlandırmak için telefonu kulagımdan uzaklastırdıgımda ekran halen karanlık kalıyodu.arama kaydetme programının neden oldugunu tespit ettim.kaldırdım olmadı.telefona format atınca düzeldi.
  • 1)merhaba bu gun telefon bildirim ekranında ÖNERİLEN UYGULAMALAR (Yerleştirmeler) diye bi bildirim cıktı ve nasıl kapatıcagımı bulamadım yardımcı olurmusunuz

2) olarak ta telefon ana sayfadayken sol üst köşede kücük telefon simgesi var bu bunamı baglı acaba

ikisininde ekran görüntüsünü yükledim kırmız daire icinde
    bana yardımcı olurmusunuz

S4 BİLDİRİM PANELİ SORUNU S4 BİLDİRİM PANELİ SORUNU

• ezid E kullanıcısına yanıt
    normalde ilk resimdeki durum kulaklık taktığında geliyor. 2. resimdeki simgeyi ilk kez sende gördüm :D format atmayı dene girişlerini bi üfle türk usulü :D
  • canerrc C kullanıcısına yanıt
    Sana ne kadar teşekkür etsem azdır kardeşim. Çok saol hayatımı kurtardın resmen..

• ezid E kullanıcısına yanıt
    Slm ben emre sorununuz cozuldumu bilmiyorum ama aslnda cok basit ayarlardan kapatiliyor o simqe. size foto attim qeldimi bilmiyorm bnm tablettede oldu kendi kendine ins yardmci olabilmisimdir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • wipe yapmayı dene

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.