Şimdi Ara

Samsung Galaxy S3 için Android 4.3 güncellemesi yeniden başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
2.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy S3 için Android 4.3 güncellemesi yeniden başladı

Samsung'un geçen yılın amiral gemi modeli Galaxy S3 için Ekim sonlarında yayınlamaya başladığı Android 4.3 güncellemesi, ortaya çıkan sorunlar nedeniyle durdurulmuştu. Ancak sorun çok uzun sürmedi.

Avrupa'dan gelen bilgiler Kies üzerinden güncellemenin yeniden dağıtıma başladığı yönünde. Ancak şu anda yaygın bir dağıtım mevcut değil ve güncelleme için sadece Kies geçerli. İlk izlenimler güncellemenin sorunlarından arınmış olduğunu gösteriyor.

Galaxy S3 modeli Android 4.2'yi atlayıp doğrudan Android 4.3 güncellemesine geçtiği için oldukça kabarık bir yenilik listesi mevcut.

Bunların en önemlisi Galaxy Gear desteği olarak öne çıkıyor. Samsung'un akıllı saati Galaxy Gear böylece 4 cihaz tarafından desteklenir hale geldi. Diğer bir yenilik ise grafik birimi sürücülerinin güncellenmesi. Bu sayede Galaxy S3 grafik performansında önemli iyileştirmeler olacak.

Bunun dışında ANT+ kablosuz iletişim standardı desteği, Galaxy S4'teki bazı arayüz elemanlarının ve ayarlar tasarımının miras alınması, yeni Samsung klavyesi, kilit ekranında çoklu widget ve kişisel mesaj imkanı, düzenlenebilir bildirim paneli, SD karta uygulama aktarma özelliği, sesli fotoğraf özelliği, çekirdek Samsung uygulamalarının yenilenmesi şeklinde yenilikler güncelleme ile sunulacak.  

Kaynak:http://www.sammobile.com/2013/12/05/samsung-resumes-android-4-3-update-roll-out-for-galaxy-s-iii-gt-i9300

• sonunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galaxy Gear desteği öne çıkıyor yazmışsınız da forumdan veya diğer kullanıcılardan Gear desteğini umursayan insan sayısı çok azdır. Bence sürücü güncellemeleri ve arayüzdeki değişiklikler çok daha önemli. Note 2 kullanıyorum darısı başımıza.

• Knox yine yok herhalde
  • İngiltere romu kullanıyorum. Guncelleme falan gelmedi. Bakalım bu sefer inşallah düzgün çalışır.

• Ne güncellemeymiş yalama oldu 1 aydır.

• S3 gerçekten iyi telefon..

• Sammobilenin sitesinden firmwares bolumunde yeni s3 guncellemesi yok hala?

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Knox yine yok herhalde

Knoxun bir halta yaradigi yok aslinda aksine coguna kabus oluyor

• Touchwiz kullanan kaldı mı ya? Cyanogen mod installer diye Bi nimet var S3 kullanıcıları deneyin derim

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Touchwiz kullanan kaldı mı ya? Cyanogen mod installer diye Bi nimet var S3 kullanıcıları deneyin derim

Valla ben cok alistim baska bir launcher kullanmaya basladigimda max 1 saat sonra geri donuyorum cm icinde gecerli bu cok sade geliyor

• Kuran olursa bilgi versin sorunlar gene devam ediyorumu

• Aynen touchwizz sistem kaynaklarını çok kullanıyor falan ama en kapsamlı ve özellikli launcherdan, kullanırken farkına varılmayan faydalı ufak tefek bir sürü özelliği var touchwizzin, bunların kıymetini diğer launcherları kullanınca anlıyorsunuz

• Galaxy s3 de en çok eleştirdiğim şey grafik kartıydı. Bir kaç önceki nesil olan Mali400 bu telefona yakışmamıştı. Zira general mobile discovery nin bile oyun performansı gözle görülür derecede s3 den daha iyi. Kendim birebir test ettim. Umarım çok ciddi performans artışı olur. Bu güncellemeden beklediğim tek şey bu.

• Hala cm ye gecmeyan mı kaldı

• gmd varken s3 e gerek yok.

• Mali400 u begenmeyen varmis. Hatta powervr544 mp daha iyi oynatiyormus..... birde eline alanlar yorum yapsa. S3 bir tane elestirilemeyecek yeri varsa o da oyun performansi.

• quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

Mali400 u begenmeyen varmis. Hatta powervr544 mp daha iyi oynatiyormus..... birde eline alanlar yorum yapsa. S3 bir tane elestirilemeyecek yeri varsa o da oyun performansi.

Ayrica Ses kalitesini de eklemek lazim

discovery diye tutusanlara sunu soyleyeyim. Gecen gun arkadasin telefonu yarim metreden masanin uzerine dustu ve silikon kilif ve jelatin oldugu halde alttan ekranin cami patladi. Malzeme kalitesi bariz fark ediyor, o yuzden su s3 deki yazilim ozelliklerinide bi kenera birakip surekli kotulemenizin alemi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 6 Aralık 2013; 14:45:37 >

• s3 sahiplerine hayırlı olsun
  • Başladı iyi güzel hoş da hotfile sebebiyle daha download linki yok piyasada.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.