Şimdi Ara

Wargaming'in Tepe İsimleri ile Konuştuk

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Wargaming'in tepe isimleri ile şirketin enteresan kuruluş hikayesinden oyunlarına, e-spor'dan Türkiye faliyetlerine kadar tüm önemli detayları konuştuk.

• Baris manco olmemis :D
  • Türkiye faliyetlerini her fırsatta dile getiren bir firmanın kendine ait oyununda Türklere yapılan aşağılayıcı, terorizm propagandası içeren provokasyonlara engel olamayışı da manidardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevi şahsına münhasır

Türkiye faliyetlerini her fırsatta dile getiren bir firmanın kendine ait oyununda Türklere yapılan aşağılayıcı, terorizm propagandası içeren provokasyonlara engel olamayışı da manidardır.

10BİNden fazla Maçım var daha bir kere bile bu tarz olayla karşılaşmadım. Bu yapılmadığı anlamına gelmez elbette ...

Ama Türk oyuncuların birbirlerine yada farklı ülkelere küfrettiğine çok şahit oldum Hatta bu oyunda bile Türk , kürt kavgasına şahit olmuşluğum var
  • Levent bey artık Wargaming ile çalışıyor herhalde.
  • mczaga kullanıcısına yanıt
    Muratcığım akranlarınla tartış akranın değilim senin. Daha büyümen lazım sana ağır gelirim. O yüzden lüzümatsız sorularına cevap vermiyorum zaten cevabı da yok. Ben ne demişim sen ne sormuşsun.
  • mczaga kullanıcısına yanıt
    İçi şişmiş windows gibisin. Sırf problem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevi şahsına münhasır

İçi şişmiş windows gibisin. Sırf problem.

Kanıtlasana sempazitan olduğumu
  • Nevi şahsına münhasır kullanıcısına yanıt
    Dün akşam ilk defa ( belkide sen uyardıktan sonra dikkat ettiğim içindir :) ) Unica ve TDM den oluşan bir platla TURKS klanı olarak karşılıklı düştük

adamlar senin dediğin gibi özgür bilmem ne felan fişmakan bir sürü şey yazdılar .

Neyse maça başladık Macın sonunda bizim platla onlar kalmıştı ve yendik Bu sefer ben mesaj yazdım

Noob plat Unica and ,Tdm diye sinir oldular :))))))))

demekki neymiş sen oyununu oynaycaksın gerisi tırı vırı :))))))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.