Şimdi Ara

Xiaomi : iPhone dünyadaki en iyi akıllı telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Xiaomi : iPhone dünyadaki en iyi akıllı telefon

Genelde Android üreticileri ve Apple'ın birbiri ile mücadelelerine hatta mahkeme koridorlarında suçlamalarına şahit oluyoruz. Ancak isim yapmış bir Android üreticisinin son açıklaması dikkat çekici oldu.

Çin'in Apple'ı olarak adlandırılan ve başarılı akıllı telefonlara imza atan Xiaomi patronu Lei Jun, firması popüler Android akıllı telefonlar satıyor olsa da halen dünyadaki en iyi akıllı telefonun iPhone olduğunu belirtti. Jun, Xiaomi olarak öğrenme ve yetenek için çok fazla imkanlarının olduğunu da sözlerine ekledi. 

Telefon üreticilerinin lansmanlarda kendi ürünlerinin en iyisi olduğunu ısrarla vurgulamaları artık gelenek haline geldi. Xiaomi patronunun açıklaması bu açıdan bir ilki temsil ediyor. 

Xiaomi 2011 yılında akıllı telefon pazarına girmesine rağmen, bu yıl 15-20 milyon satış rakamına ulaşmayı hedefliyor ve Çin'de ilk 5 üretici arasında yer alıyor. Firma Google'ın başkan yardımcısı Hugo Barra'yı da kadrosuna katmıştı. 

Kaynak:http://bgr.com/2013/12/04/best-smartphone-iphone-android-xiaomi/

• Kime göre: Lei Jun
    Neye göre: ?
  • Biri çıkıp forumda bunu söyleseydi -manyağı olurdu.

• nihahahhahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahaahahahahahhahahahahahhahahahahahahahahahhahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SystemApps -- 4 Aralık 2013; 23:33:18 >
  • Carnador: iPhone dünyadaki en iyi akıllı telefon

• Çünkü androidler cep bilgisayarı.Konu kapanabilir.
  • iPhone yazılım olarak çok çeşitliliğe sahip android ile kıyaslanamayacak kadar kaliteli uygulama ve oyuna sahip bu su götürmez bir gerçek ama iPhone'u çoğu insanın sevmemesinin sebebi ekran ufaklığı ve batarya ömrü. 5 inch, iyi bir batarya ömrüne sahip bir iPhone'u sabit hafıza , çıkarılmayan batarya ve iTunes zorbalığına rağmen severek kullanırım. Bakalım iPhone 6 nasıl çıkacak ümitliyim ondan
  • yalak karı

• Kukuletalılar Samsung'un üzerini çizmişler anlaşılan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen kahin misin

• adam haklı biladerrrrr

eheheheeee

• Samsung hissedarı arkadaşlar birazdan doluşurlar yine.

• Minimum 4.7 inc telefon çıkarsın, tek tip kasadan vazgeçsin belki o zaman alabileceğim telefonlar listesine girer.

• Windows Phone 8 li bir cihaz kullanıyorum benim için en ideal yazılım ama genel olarak baktığımızda henüz iPhone ve Android'in çok arkasında. Bu yüzden WP8 i dışarıda bıraksakta, Android'li cihazların kesinlikle iPhone'lara göre işlem ve yetenek eksikliği olduğuna inanmıyorum. Kullanınışlılık kişiden kişiye göre değişebilir bu yüzden bana uygun yazılım WP8 ama yetenekler çok bariz artık standart kullanıcılar tarafından bile biliniyor bu sebeple Android e göre iPhone daha akıllıdır demek benim nezlimde kesinlikle boş bir ifade.

Habere gelince Açıklamanın tamamını dinlemeden ya da okumadan net olarak ne kastettiğini anlamak zor diye düşünüyorum. Sanki biraz konuşmanın içinden bir cümle çıkarılarak anlam kaymasına sebeb olunmul gibi tabi böyle olmaya da bilir

• kendisine göre öyle bana göre değil hatta sonlarda iphone artık

• yav he he
  • android baslı basına bi ekosistem oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: spaydix

kendisine göre öyle bana göre değil hatta sonlarda iphone artık

adam slikon vadisinin kayıp CEO su beyler, dağılabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: paardon

Minimum 4.7 inc telefon çıkarsın, tek tip kasadan vazgeçsin belki o zaman alabileceğim telefonlar listesine girer.

Derhal yapmalari lazim o zaman

• Bir firma neden rakibi hakkında böyle söyler anlamadım numunelikler anlaşılan

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.