Şimdi Ara

Köşe Yazarları uygulaması ile 3000'e yakın köşe yazısı elinizin altında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Köşe Yazarları uygulaması ile 3000'e yakın köşe yazısı elinizin altında

40'a yakın ulusal gazeteden günlük 3000 adet köşe yazısını ziyaretçilerine ulaştıran Yazaroku.com, mobil uygulamalar ile de köşe yazarlarını cebinize getiriyor.

Sadece ve basit bir arayüze sahip olan uygulamada yazara göre, gazeteye göre, kategoriye göre, en çok okumaya göre, yazar puanlarına göre filtreleme yapabilir ve favori yazar listenizi oluşturabilirsiniz. 

Ayrıca istediğiniz yazarın tüm geçmiş köşe yazılarını da okuyabiliyorsunuz. Uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.

• ama ama windows phoneeeee
  • köşe kapmış yazar istemiyoruz !

• Baya başarılı bir uygulama ama gazetelerin ekleri de eklense örneğin sabah gazetesinin günaydın eki gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce kullanmıştım bu programı ve o zaman en önemli özelliği eksikti:seçtiğim yazarların yazılarını nete başlandığında telefona indirip Offline okuma özelliği. Suan geldim acaba bu özellik? Gazeteye bağlanmadan okuyabiliyormuyuz reklamsiz sadece makale olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gidakontrol G kullanıcısına yanıt
    Bahsettiginiz gibi bir programı ben de arıyorum hocam netteki dosyaları offline olarak kaydetip makale tarzında okuyabileceğim var mı böyle bir program

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3yuq

Bahsettiginiz gibi bir programı ben de arıyorum hocam netteki dosyaları offline olarak kaydetip makale tarzında okuyabileceğim var mı böyle bir program

Mozillanın bir eklentisi var dostumbi araştır derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3yuq

Ben bulamadım, şimdilik feedly ve pocket ile idare ediyorum. Greader kapanmadan önce newsrob guzeldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.