Şimdi Ara

Counter Strike Source Serverları (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
121.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

87.117.217.129:27016
  • COUNTER STRİKE SOURCE DEMİR SERVERLARI

SİTEMİZ:http://doksanbir.net/

DEMİR PRO STEAM SERVER : 212.175.66.60

DEMİR PRO NON STEAM SERVER : 46.20.15.200

DEMİR SURF, SOCCER, GUN GAME, DEATH MATCH NON STEAM SERVER : 95.130.174.169

SERVERLARIMIZ 24 SAAT AÇIKTIR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

Orijinalden alıntı: M@rKSm@N

orjinal oyun ile nonsteam serverlara giremessin

peki DH'nin steam server ları var mı ?

hayır, DH nin nonsteam serveri da yok, DH de player yok...
  • Arkadaşlar bir şey soracağım,şimdi netten cs-source indirdim non steam vs yazıyordu ama Türk serverlara giremiyorum neden acaba oyunun orjinalmi olması gerekir acaba yabancı swlere giriyorum "sunucu en yeni sürümüne güncellenmemiş"diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metot17

Arkadaşlar bir şey soracağım,şimdi netten cs-source indirdim non steam vs yazıyordu ama Türk serverlara giremiyorum neden acaba oyunun orjinalmi olması gerekir acaba yabancı swlere giriyorum "sunucu en yeni sürümüne güncellenmemiş"diyor.

baglanmaya calistigin serverin patch seviyesi seninkinden eski (seninki kadar guncel degil) ya eski surum indircen yada baska servere baglanmaya caliscan. benim tabsiyem biraz paraya kıyıp STEAM uzerinden oynaman. sahsen ben neredeyse her gun 3-5 (bazen 10-15) kere karma mac (5vs5)yapıyorum. en az 15-20 turk serveri var . bunların 6-8 tanesi mac sunucusu. 10 kisi tamamlandıgında 15 round ilk devre ve 16 sayıya ulasıncaya kadar devam eden ikinci devere'den olusuyor. clan sistemi fln var. clanlar aras mac oluyo. vs. vs. cok guzel ozellikler var.benim siddetle tavsiyem biraz paraya kıyıp * orjinal almanız.

not: su an steam'de tf2 ucretsiz. steam kurup oyunu indirin sonra aradaki farki goreceksiniz zaten.
    not2: steam'de turkce dil destegi mevcut (tf2, cs, hl vs. dahil).

• COLOR-|FOX| #CS: Source Public Steam Sunucusu: 93.187.201.51:27015

Sunucu 30 kişiliktir arkadaşlar.Bol eğlenceler
  • güzel bilgi eyvallah..
  • Turkish Clan Server
    Public & Warmod Server'lerimizle Sizlerleyiz...

PUBLIC: 212.175.66.111:27015

WARMOD: 212.175.66.112:27015

DEATHMATCH: 212.175.66.111:27015

Fun Sayfamız: facebook.com/turkishclan

Siz değerli dostlarımızıda aramızda görmekten mutluluk duyarız 2002 yılından buyana hala hizmet vermekteyiz bizleri destekleyen ve yanımızda olan herkeze tek tek teşekkür ederiz.
  • Counter Strike Source DeMiR Oyuncu Serverları

DeMiR Oyuncu Public Server Non steam : 46.20.15.200
    DeMiR Oyuncu Death Match Server Non steam : 46.45.183.41
    DeMiR Oyuncu Public Server Steam : 46.20.15.199
    DeMiR Oyuncu Death Match Server Steam : 46.45.183.45

Hlstatsx,
    Sourceban,
    Nonsteam webstats,
    Klan wars

www.demiroyuncu.com
  • 46.20.15.120 pro server no sxe

seviyeli oyun profesyonel adminlerle kaliteli oyun oynamak isteyen herkesi bekleriz

adminlik halen verilmektedir servera girip bilgi alınız

not:sw sahibi ben değilim bir arkadaşımın kardeşinindir yani benden adminlik falan istemeyin ben bakmıyorum
  • Online olarak CS source oynamak istiyorum.Elimde versiyon olarak baktıgımda 1.0.0.64 yazıyor.Ne yapmam lazım allah rizası icin yardim edin..Oyun orjinal değil orange box diye bişey yüklettiler.
  • Genellikle en çok tercih edilen ve klasik olan sürüm v34. O nu bulursan işini görür sanırım.
    Buda benim sunucu, bekleriz :D

Counter Strike Source Serverları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkstrike -- 1 Şubat 2013; 14:00:51 >

• Hey gidi hey source'da DEDE Clanının,ihtiyarların serverı felan vardı noldu onlara mefta mı oldular yoksa
  • selamlar umarım burada hala birileri vardır.steam üzerinden cs source aldık.arkadaşım oyun kuruyor onun oyununa girmek istediğimde yerel ağ sunucuları yerel istemcilerle sınırlıdır gibi bir hata alıyorum.ben oyun kurduğumda arkadaşlar kısmında o benim oyunumu göremiyor...sorun nedirrrrrr??????
  • Arkadaşlar scc genellikle steam serverlerde oynanır,uygun fiyata css steam isteyen olursa ilanımda da mevcuttur scc satılık steamlar vardır,hemde uygun fiyata
  • 85.153.58.93:27018

Climbhost.com
  • beyler source nin en son patch i hangisi söylermisiniz.
  • Eyvallah kardeş
  • Şu an itibarı ile v75 oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkstrike -- 22 Ocak 2013; 14:29:09 >
  • 1 sw bılıyorum onun dısında sw bılmıyorum steam olayı varmıs bırde onedır ne degıldır bılgılendırırsenız sevınırım sw ıp lerını pm olarak atabılırsınız
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.