Şimdi Ara

İngiltere'deki patent davasında HTC One Two izleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İngiltere'deki patent davasında HTC One Two izleri

Nokia ile HTC arasında İngiltere'de devam eden ve dün One Mini modeline satış yasağı getirilmesi kararı çıkan patent ihlali duruşması esnasında gelecek yılın amiral gemi modeli ile ilgili de bazı bilgiler ortaya çıktı.

BBC tarafından verilen bilgilere göre Nokia, gelecek yılın ilk çeyreğinde HTC One Two adında yeni amiral gemi modelinin İngiltere'de satışa sunulacağına dair mahkemeye bazı deliller sundu. Ancak bu deliller HTC avukatı tarafından itiraz görmeyince, hakim Richard Arnold Nokia'nın iddiasında haklı olduğu kanaatine vardı.

Duruşma esnasında gündeme gelen konu sadece yeni modelin satışa sunulacağı tarih ile ilgili oldu. Bunun haricinde herhangi bir donanım bilgisi veya ürünün fotoğrafı gündeme gelmedi. 

HTC M8 olarak da bilinen yeni amiral gemi modelinin HTC One Two şeklinde adlandırılacağı sadece tahmin şeklinde bazı kaynaklar tarafından dile getirilmişti. Ancak haber doğru ise HTC'nin yeni amiral gemi modeli için bu isimlendirmeyi uygun gördüğü anlaşılıyor. Zira internete sızan ilk görsellerden yeni modelin biraz daha büyüyeceği ancak HTC One'daki alüminyum kasa tasarımının devam edeceği ortaya çıkmıştı.

HTC One Two modelinde yer alması beklenen özellikler ise 5 inçlik Full HD ekran, Snapdragon 800 yongaseti, Android 4.4 KitKat, Sense 6 kullanıcı arayüzü, 4MP çözünürlükte Ultra Pixel kamera şeklinde sıralanıyor.  

Kaynak:http://www.pocket-lint.com/news/125585-htc-s-next-gen-flagship-htc-one-two-launches-in-q1-2014-judge-reveals

• Resmen batmaya mahkumum diyor
  • Van tu tiri fora :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • halen 4mp diyorsan bat, bat , bat....
  • HTC One Two Three...

• "4 mp" olmamış.
  • HTC senede bir amiral gemi model sözünü 2013 de tuttu 2014 de aynı şekilde olacaksa Snapdragon 805 yongaseti kullanılmalı..

• Htc one two diye isim koymak kimin aklına gelmiş merak ettim.
    Htc kendi ayağına sıkmaya devam ediyor. Bu seferde ifşa team iş başında.
  • HTC Two olmasın o?

HTC One Two diye tahmin yapan şirketle iş ilişkilerimi keserdim. Gerizekalıyı CEO yapsan o bile One Two diye model ismi koymaz.

• 4mp zarar etmekten bıkmadılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 4 Aralık 2013; 17:21:02 >
  • Htc one two three foroooooo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 4 Aralık 2013; 17:22:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tegra 4 koy bari.
  • İsim bile failsa telefonu düşünemiyorum. :D Umarım ben yanılırım.. :)
  • : D
  • HTC her sene 3 tane amiral gemisi telefon çıkarsa keşke.
  • One Two nedir yahu zaten One X Plus gibi bir model isminden sonra direk One diye model çıkardılar bari bunu yapmasınlar.

Kamerası 4 UP değil de OIS destekli 13mp yada 8 UP olursa Nexus 4'ten geçmeyi düşünüyorum. Kasası çok güzel gerçekten.
  • ONE TWO THEREE FROO

• htc kendi bacağına sıkmaya devam etsin

• Bu sene HTC ONE almamamın nedeni 4 UP kamerasının olmasıydı..2014 yılında belki bu inatlarından vazgeçerler diye bekleme kararı aldım..Ama yine yanıldım..HTC bu pazarlama taktiğiyle başarılı olamaz..4UP nedir arkadaş..Yap şunu 13 MP..Bu stratejilerle pazarda zor barınırlar diye düşünüyorum..Rakiplerinin 1 sene gerisinden geliyorlar..Samsung S5 almayı planlıyorum yada İPHONE 5S..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.