Şimdi Ara

Göz Neden Kanlanır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
4.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • neden kanlanır,cidd bişey midir?yoksa alerji gibi bişey midir? ya da pc başında fazla oturmaktan mıdır? 10-15 gündür sağ gözüm kanlı da hafiften...doktorluk bişey war mıdır acep

• fazla yorgun olmasından
    Alerjiden
    Güneşten
    Işıktan
    sıcaktan
    Uykusuzluktan
    Hastalıktan dolayı olabilir.

Kanlanmanın yanında yanma ve acı var mı?Gözünde herhangi bir görme sorunu , dikkat bozukluğu falan?
  • Alerjiden veya yorgunlukdan olur mesela benim gözümde bahar aylarının başlarında kızarır;imzandaki resimdede kızın gözü resmen kan çanağına dönmüş senin değilde onun bi doktora görünmesi iyi olur.
  • Çok fazla pc başında durmaktan
  • 15 20 Gün diyorsan kesin mikrop kapmıştır sen bir doktora git sana damla verir.
  • üveyit üveit üveyt olabilir bende var çünkü sinirlenince kanlanıo
  • pc basinda cok fazla vakit geciren arkadaslar, eger gozlerinizde kanlanma varsa ve de monitorunuz CRT ise buyuk ihtimal Ultraviyole'den dolayidir.
    Ayni problem bende de vardi, kaliteli bir ekran filtresiyle sorun cozuldu. Tavsiyem ya ise yarar filtre alin veya butceniz uygunsa LCD'ye gecin...
  • arkadaşların dediklerinin hepsinden olabilir benimde geçen yaz öyle olmuştu gözlerim ama ikiside kanlandı doktora gittim güneşten, tozdan, vs...vs...böle şeyler söledi ama esas nedeni KLİMADAN mış gözlerimi ağrıtıodu nedense ama bu yaz da mı öyle olacak bilmiyorum daha antalyaya gitmedim
  • bwnimde şampuan kaçınca bi kaç gün kanlanıo
  • şampuan sabun v.s çok kaçıo banyo yaparken biraz dikkatsizim de...sora monitör crt diil lcd...yalnız harbici mikrop kapmış olabilir ben en iisi bi doktora gidim yarın bi damla fln werir heralde...ama benim göz ara ara kanlanıo böle kesin alerji fln war kıllanmaya başladım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Piêr Dé Sans

fazla yorgun olmasından
    Alerjiden
    Güneşten
    Işıktan
    sıcaktan
    Uykusuzluktan
    Hastalıktan dolayı olabilir.

Kanlanmanın yanında yanma ve acı var mı?Gözünde herhangi bir görme sorunu , dikkat bozukluğu falan?

yok pier yaw acı yok ...ama saki hafif bi kuruluk,yanma war
  • gözlern yeterince oksijen almıyor olabilir.

lenslerde uzun süre kalınca o nedenden öyle oluyorda
  • lens kullanmıorm yaw...ama bi doktora gitmekte fayda olduğunu anladım herkeşlere teşekkürler...
  • banada oldu 24 saat pc - bilgisayar vs uzxak durdum bir sorun kalmadı
  • nerazzuri kuruma falan varsa bi doktora git.Ben de de vardı seninkine benzer bi durum.Hipermetrop astigmat birde göz tembelliği çıktı.Sende de aynı şey çıkacak diye bir şart yok gerçi ama bi git göster.Belki alerji falan vardır da sebebini öğrenir ona göre davranırsın.Göz çok hassastır ihmale gelmez
  • madde filanda kullanıosan eğer iyisine denk geldiğin zamanda da kanlanır visine kullan geçer
  • büyük ihtimal alerjidendr bişi falan kaçmş olmasın
    bencede en iisi doktora git
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackbox46

madde filanda kullanıosan eğer iyisine denk geldiğin zamanda da kanlanır visine kullan geçer

eroin,koko moko herşey war

@live2live

taam gideriz emir büyük yerden geldi

• evet büyük yerden git we hallet
  • Benim sol gözümde yaklaşık bir haftadır kızaryordu doktor bi damla verdi baya bi can yakıyor ama büyük oranda geçti...

Sebebi vücuttan mış bazen böyle anormallik olrmuş ufak bi iltihaplanmaydı benimkisi...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.