- x
Göz Neden Kanlanır?
21 Cevap3205 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3207 Mesaj
2 Ağustos 2006; 21:57:25 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

neden kanlanır,cidd bişey midir?yoksa alerji gibi bişey midir? ya da pc başında fazla oturmaktan mıdır? 10-15 gündür sağ gözüm kanlı da hafiften...doktorluk bişey war mıdır acep

8369 Mesaj
2 Ağustos 2006; 22:00:08 

fazla yorgun olmasından
Alerjiden
Güneşten
Işıktan
sıcaktan
Uykusuzluktan
Hastalıktan dolayı olabilir.

Kanlanmanın yanında yanma ve acı var mı?Gözünde herhangi bir görme sorunu , dikkat bozukluğu falan?

Moulin Rouge! www.sadansamli.com

5660 Mesaj
2 Ağustos 2006; 22:00:50 

Alerjiden veya yorgunlukdan olur mesela benim gözümde bahar aylarının başlarında kızarır;imzandaki resimdede kızın gözü resmen kan çanağına dönmüş senin değilde onun bi doktora görünmesi iyi olur.

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,

1044 Mesaj
2 Ağustos 2006; 22:03:19 

Çok fazla pc başında durmaktan

İnsanın çöküşünün durdurulduğu an, Sınırsız Kudrete ihtiyacını itiraf edip O'nun takdirine teslim olduğu andır.
Gerçek değerinizi dünya malından biriktirdiklerinizde değil, eylem defterinizde yazdırdıklarınızda arayın.
İstediğinizin ne kadarını alabileceğinizi, ona ne kadar derin bir içtenlik sunduğunuz belirler.
Zaman, kimi acıları zevke, kimi zevkleride acıya dönüştürecektir.
Geleceğimiz, dileyişlerimizin büyüklüğü kadar yükselecek.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Ağustos 2006; 22:04:31 

15 20 Gün diyorsan kesin mikrop kapmıştır sen bir doktora git sana damla verir.

Uzaklaştırılmış
2 Ağustos 2006; 22:04:40 

üveyit üveit üveyt olabilir bende var çünkü sinirlenince kanlanıo

290 Mesaj
2 Ağustos 2006; 22:13:03 

pc basinda cok fazla vakit geciren arkadaslar, eger gozlerinizde kanlanma varsa ve de monitorunuz CRT ise buyuk ihtimal Ultraviyole'den dolayidir.
Ayni problem bende de vardi, kaliteli bir ekran filtresiyle sorun cozuldu. Tavsiyem ya ise yarar filtre alin veya butceniz uygunsa LCD'ye gecin...

ASUS F8Va-C1 Laptop. Core2Duo T9400 2.53 Ghz, 1066 MHz FSB, 6MB L2 Cache islemci, 2x2 GB OCZ DDR2 800MHZ RAM (CL5), 320 GB Western Digital 7200 RPM 2.5" Harddisk, ATI Mobility Radeon HD3650 Ekran Karti (1 GB Video RAM), 14.1" 1440x900 LCD, Gigabit Ethernet, V92 Modem, 5-in-1 Card Reader, Infrared port, Intel 5100 (802.11 a-b-g-n) Wireless LAN, DVD Super Multi, ...

254 Mesaj
2 Ağustos 2006; 22:15:19 

arkadaşların dediklerinin hepsinden olabilir benimde geçen yaz öyle olmuştu gözlerim ama ikiside kanlandı doktora gittim güneşten, tozdan, vs...vs...böle şeyler söledi ama esas nedeni KLİMADAN mış gözlerimi ağrıtıodu nedense ama bu yaz da mı öyle olacak bilmiyorum daha antalyaya gitmedim

103 Mesaj
2 Ağustos 2006; 22:16:41 

bwnimde şampuan kaçınca bi kaç gün kanlanıo

Eğer bir dış etken seni üzerse, duyduğun acı , o şeyin kendisinden değil,senin ona verdiğin değerden geliyordur. Onu da her an ortadan kaldırma gücün vardır.

3207 Mesaj
2 Ağustos 2006; 22:20:56 

şampuan sabun v.s çok kaçıo banyo yaparken biraz dikkatsizim de...sora monitör crt diil lcd...yalnız harbici mikrop kapmış olabilir ben en iisi bi doktora gidim yarın bi damla fln werir heralde...ama benim göz ara ara kanlanıo böle kesin alerji fln war kıllanmaya başladım

3207 Mesaj
2 Ağustos 2006; 22:23:29 

quote:

Orjinalden alıntı: Piêr Dé Sans

fazla yorgun olmasından
Alerjiden
Güneşten
Işıktan
sıcaktan
Uykusuzluktan
Hastalıktan dolayı olabilir.

Kanlanmanın yanında yanma ve acı var mı?Gözünde herhangi bir görme sorunu , dikkat bozukluğu falan?

yok pier yaw acı yok ...ama saki hafif bi kuruluk,yanma war

3721 Mesaj
2 Ağustos 2006; 22:39:06 

gözlern yeterince oksijen almıyor olabilir.

lenslerde uzun süre kalınca o nedenden öyle oluyorda

Mobil imza versek?

3207 Mesaj
2 Ağustos 2006; 22:51:25 

lens kullanmıorm yaw...ama bi doktora gitmekte fayda olduğunu anladım herkeşlere teşekkürler...

Uzaklaştırılmış
2 Ağustos 2006; 22:54:35 

banada oldu 24 saat pc - bilgisayar vs uzxak durdum bir sorun kalmadı

8369 Mesaj
2 Ağustos 2006; 23:05:43 

nerazzuri kuruma falan varsa bi doktora git.Ben de de vardı seninkine benzer bi durum.Hipermetrop astigmat birde göz tembelliği çıktı.Sende de aynı şey çıkacak diye bir şart yok gerçi ama bi git göster.Belki alerji falan vardır da sebebini öğrenir ona göre davranırsın.Göz çok hassastır ihmale gelmez

Moulin Rouge! www.sadansamli.com

121 Mesaj
2 Ağustos 2006; 23:08:58 

madde filanda kullanıosan eğer iyisine denk geldiğin zamanda da kanlanır visine kullan geçer

129 Mesaj
3 Ağustos 2006; 1:49:04 

büyük ihtimal alerjidendr bişi falan kaçmş olmasın
bencede en iisi doktora git

down where i am that's where darkness rules the silence shall be only friend .....

3207 Mesaj
3 Ağustos 2006; 17:57:29 

quote:

Orjinalden alıntı: blackbox46

madde filanda kullanıosan eğer iyisine denk geldiğin zamanda da kanlanır visine kullan geçer

eroin,koko moko herşey war

@live2live

taam gideriz emir büyük yerden geldi

129 Mesaj
3 Ağustos 2006; 18:20:14 

evet büyük yerden git we hallet

down where i am that's where darkness rules the silence shall be only friend .....

320 Mesaj
3 Ağustos 2006; 18:25:06 

Benim sol gözümde yaklaşık bir haftadır kızaryordu doktor bi damla verdi baya bi can yakıyor ama büyük oranda geçti...

Sebebi vücuttan mış bazen böyle anormallik olrmuş ufak bi iltihaplanmaydı benimkisi...

Yerinde olsam Ctrl+W yapmazdım :)

3757 Mesaj
3 Ağustos 2006; 18:49:11 

gözün kanlamsı aşırı değise çok önemli değildir
.
.
zaten aynaya bakmadanda zor farkedersin gözün kanlmasını
.
.
nedeini sabit noktaya çok bakmak ,pc başinda çok bulunmak ,aşiri kitab okumak
.
.
.
vücüdun yorulması ile göz kanlanmaz...

1953 Mesaj
3 Ağustos 2006; 19:00:59 

benimde gözlerim uzun süreliğine pc başında kalınca kan doluyor. banyodan sonrada kan doluyor,.. uzun süre pc başında kalınca ki özellikle geceleri kan doluyor kırmızılaşıyor.. ilginçdir resmlerimin %90ındada kırmızı gözlü çıkıyorum o esnada gözlerim kırmızı olmamasına rağmen

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Göz Neden Kanlanır?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.289