Şimdi Ara

ASUS Fonepad Note 6

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu cihaza bayıldım.Fakat satışını yapan bir yer bulamadım. Bu ürünü almak istiyorum nerden alabılırım.? Lütfen yardımcı olun. Teşekkür ederim şimdiden.

• Dostum selamlar. Ben teknosada calisiyorum. Bizim magazada asus fonepad var. Nerede yasadigini bilmiyorum en yakin teknosaya gidip sorabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eses2658

Dostum selamlar. Ben teknosada calisiyorum. Bizim magazada asus fonepad var. Nerede yasadigini bilmiyorum en yakin teknosaya gidip sorabilirsin.

Arkadaşın sorduğu cihaz fonepad note 6 beyaz, kalemle giriş yapılabiliyor. Bu cihaz daha türkiyede çıkmadı, teknosa da olan normal 7 inçlik fonepad.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

quote:

Dostum selamlar. Ben teknosada calisiyorum. Bizim magazada asus fonepad var. Nerede yasadigini bilmiyorum en yakin teknosaya gidip sorabilirsin.

Arkadaşın sorduğu cihaz fonepad note 6 beyaz, kalemle giriş yapılabiliyor. Bu cihaz daha türkiyede çıkmadı, teknosa da olan normal 7 inçlik fonepad.

Aynen öyle hocam.Beyaz kalemli model note serisi oluyor asus un acaba onu mu beklesem almak için yoksa teknosa stoklarında olan modelımı.Ah bilsem fiyat farkı ne kadar olacak beyaz cıhazın fıyatı nedır keske bılsek
  • blacknovemberrain kullanıcısına yanıt
    Şu anda almanız en kötüsü olur beklemenizi öneririm.

Asus fonepad 6'nın avrupa fiyatı 350 euro olacak.(Asus bu sene telefon pazarında agresif bir strateji izleyecek) Türkiye'de de 1200-1300 lira olur diye düşünüyorum.

Onu düşünmezseniz bile aynı zamanda fonepad 2 çıkacak(7 inç)
    Şimdiki aynı fiyat ve çok daha iyi özelliklerde olacak. Onu tercih edersiniz. Piyasadaki fonepad cihazı özellik olarak eskidi.

Kesinlikle bekleyin
  • Arkadaşlar ben ürünü Almanya dan getirttim. Muhteşem bir pil ömrü var. Kalem özellikleri çok iyi .Ekran parlaklığı çok güzel. Yani çok memnunum. Ürünü 347 Euro ya aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacknovemberrain

quote:

quote:

Aynen öyle hocam.Beyaz kalemli model note serisi oluyor asus un acaba onu mu beklesem almak için yoksa teknosa stoklarında olan modelımı.Ah bilsem fiyat farkı ne kadar olacak beyaz cıhazın fıyatı nedır keske bılsek

Arkadaşlar ben ürünü Almanya dan getirttim. Muhteşem bir pil ömrü var. Kalem özellikleri çok iyi .Ekran parlaklığı çok güzel. Yani çok memnunum. Ürünü 347 Euro ya aldım.

• Dogrudur hocam ;) Bizdeki Fonepad 7" umarim Turkiye'de de satisi gerceklesir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelse bile aman diyim teknosadan alma kazığı yersin :)
    bu arada fonepad note 6 mı yoksa 7" lik normal fonepad mi alsam diye soruyorsan git galaxy mega al derim ya da huawei ascend mate çünkü sen stylus özelliği ile ilgilenmiyorsun demektir
  • fonepad 7-2 geldi zaten bu ay. her tarafta satışına başlandı. 1.6 intel dual core işlemci, 1 gb ram, 8 gb dahili hafıza.
    fonepad note 6'nın gelmesine muhtemelen 2-3 ay var. önce fonepad stoklarını bitirmek isteyeceklerdir.
    fonepad 7-2'nin fiyatı 700 küsürden gidiyor. fonepad note 6'nın fiyatı muhtemelen 1200 TL olabilir.

edit: arkadaşlar cihazın özelliklerine tekrar baktım;

6" LED Backlight Full HD (1920x1080) Screen
    Intel® Atom™ Z2580 Dual-Core, 2.0 GHz
    Memory 2GB
    Storage 16GB/32GB
    Camera 1.2 MP Front, 8 MP Rear Camera with Auto focus( 1080p Video Recording )

türkiye'de nereden baksanız en az 1200 TL'den satışa çıkar. fiyatının daha az olabileceğini sanmıyorum.
    fiyat/performans açısından fonepad 7-2'nin cazibesini düşürmezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heyvan -- 12 Ocak 2014; 2:35:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crank23

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar ben ürünü Almanya dan getirttim. Muhteşem bir pil ömrü var. Kalem özellikleri çok iyi .Ekran parlaklığı çok güzel. Yani çok memnunum. Ürünü 347 Euro ya aldım.

Selamlar ürünü getirdiğinizde telefon kullanımını nasıl hallettiniz, diğer teller gibi pasaport kaydımı yaptırdınız yoksa hemen sim takıp çalıştırmaya başladınızmı, telde sorun varmı acaba!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: milliyan

quote:

Orijinalden alıntı: crank23

quote:

quote:

quote:

Selamlar ürünü getirdiğinizde telefon kullanımını nasıl hallettiniz, diğer teller gibi pasaport kaydımı yaptırdınız yoksa hemen sim takıp çalıştırmaya başladınızmı, telde sorun varmı acaba!!!

Tabikide pasaporta kaydettiriyorsunuz. Normal telefon çünkü. Kullanımı gayet rahat ve güzel. Kalem özellikleride iyi. Ve sürekli güncelleştirmeler geliyor ayda en 2 defa. Ben hiç sıkıntıyla karşılaşmadım ama güncellemeleri daha stabil olsun diye çıkarıyorlar.

• kesinlikle asus almayın!!!! hele bu tableti asus memo hd 7 hiç ama hiç almayın...

yaklaşık 4 yıldır android dunyası içerindeyim. kullandığım cihazların, destek verdiğim cihazların haddi hesabı yok.
    22/01/2014 tarihinde derin bilgisayardan faturalı 2 yıl garantili aldığım tablet bir hafta sonra hafif bir sarsıntıda ekran kesmeye başladı...
    musteri hizmetleri görüşmemde wipe data ları yapmamı önerdiler.gönderip göndermeme arasındayken akabinde hafıza kartı takmak istedim. baktım kartı görmüyor. başka telde deniyorum görüyor.kart yuvasına bıraz dıkkatlı baktıgımda kart full içine göçük şekilde duruyor. cihazı ters çeviriyosun kart eline düşüyor. cihaz cahili değilim. bir gariplik olduğunu hissettim.yine aradım bize gönderin dediler. hafıza kartında özel bilgilerimin olduğunu söyledim.herhnagi bir silinmeye karşı garanti veremiyoruz kartınızı çıkarın öyle gönderin dendi.belgeyi okudum ordada belirtmişler bilgi güvenliğinden sorumlu değiliz diye. bende çıkardım kartı o şekilde gönderdim...
    ayrıca ayıplı malın 30 gün içerisinde değişimi yapılmaktadır diye yazıyor garantide.
    11/02/2014 te kargoya verdim.
    bugun itibari ile bir alo geldi. cihazınızın tamirat bedeli 350 tl dir diye. yahu ben bunu faturalı vergisi ödenmiş 10 gun önce 290 a aldım nasıl olur. efendim açıklamaya bakarmısınız.
    hafıza kartı bölümü yerinden çıkmış. bu kullanıcı hatasıdır. dolaısıyla cıhaz garanti kapsamında olmadıgından sarsıntı anında ki kesilmeyede bakamayız. çıldırdım. ve supanallah dedim alttan aldım aman yaman dedikçe baktım azar işitmeye başlıyorum kapattım hemen.
    ardından müşteri hizmetlerini arayayım bu kabalığın bu umarsamazlığın nedenini sorayım ,,, arkadaş bir sinirli konuştuğum kişi böyle bişeyle hayatımda karşılaşmadım. bu kadarmı ilgisiz olur. ne diyor ne anlatıyorsam servistekiler öle dediyse öledir diyor başkada bişey demiyor.

aldığım yeri aradım bi takım bilgiler aldılar size döneceğiz dediler.

şimdi nemi yapacağım.
    şikayet var com la başlyacam. üyesi olduğum bütün android platformlarına yazacağım durumu... ıkı gunde bir bu sayfaya gelip bu yazıyı ban lanana kadar hergun yazacağım...
    ardından tüketici hakları hakem heyetine başvuracam. dava açacam elimden ne gelirse onu yapacam.

sizlerin yorum ve fikirleri ışığında ne yapmam gerekiyorsa onu.

insanlar bu paraları kolay kazanmıyorlar...

• @blacknovemberrain alacağınız ürünü kullanım ihtiyacınıza uygun olarak seçin derim. Örneğin kendimden örnek vermek gerekirse benim not tutmaya yönelik aynı zamanda da bu amaca uygun olarak mümkün olabilecek en büyük boyutlu cihaza ihtiyacım var ! Ama aynı zamanda da telefon özelliği de olmalı ! Bu yönden bakıldığında note 6 modeli benim için biçilmiş kaftan ama malesef Türkiye'de yok ve nezaman gelecek yada en önemli soru gelecekmi onu çok merak ediyorum. Aslında tam amacıma uygun olarak Samsung galaxy note 8" modeli var ama bununda kötü tarafı tablete telefon özelliği kazandırdığınız zaman garanti dışı kalıyor, normalde bize telefon özelliği kapalı olarak geldiği için. Bundada izledikleri politika, özel iletişim vergisi'ni Türk kullanıcılarına yansıtmayıp olabilecek en ucuz şekilde sunabilmek ama benim ihtiyacım olan yukarıda bahsettiğim özellikler göz önüne alındığında, küfür edilesi bir durum ortaya çıkıyor. Zira bu cihazı aldım ve telefon özelliğinide hadi uğraşıp açtım diyelim (ki işlemlerle uğraşmakta büyük hengame ve cihazı brik [herne hasbaysa yanlış yazmış olabilirim] hale getirme durumu da sözkonusu) . Akabinde cihazın başına birşey gelse 2 senelik garanti çöp konuma gelmiş olacak. Neyse uzamiyayım bunu yine konumuza dönmek gerekirse, benim için Samsung note 3'ü almak fiyatı bakımından imkansız. Fonepad note 6 muadili olarak Samsung note 2'yi görelim desek buseferde madem 1000 küsür lira para sayacağım neden fonepad'in ekran ve diğer üstünlükleri varken aynı parayı note 2 ye vereyim mantığı ortaya çıkıyor... Velhasıl kelam, benim amacım üstte de belirttiğim gibi not tutmaya yönelik phablet ama sizin not tutma gibi bir derdiniz yoksa eğer ozaman 7 inç'lik modeli de tercih edebilirsiniz bence. Keşke bu Asus note telefonunun 7 inç olan modeli de olsaymış diye iç geçirmiyor değilim ama eminim ki 6 inç lik model de çok rahat işimi (yani genel konuşursak herkezin işini) görecektir... Yeterki Türkiye'ye biran önce gelsin... Bu arada bu mesajı okuyan ve benim gibi deli gibi bu telefonu arzulayan arkadaşlardan ricam hepimiz ayrı ayrı Asus Türkiye'ye ahvalimizi bildirelim ki adamlar Türkiye'ye getirmeyecekleri bile varsa fikir değiştirmelerine vesile olabilelim.... Zira benim ve benim gibi birçok kişinin yurt dışından bu telefonu alabilme imkanı yok malesef :(

• çok güzel telefon yaklasık 2 aydır kullanıyorum kalite akıyor telefondan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.