Şimdi Ara

Sony taşınabilir şarj istasyonu pil ailesi Sony CycleEnergy video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
3.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'nin 2800, 5000 ve 7000 mAh ekstra güç sağlayan CycleEnergy ailesi taşınabilir şarj istasyonu pil ailesini sizler için inceledik. Pili değiştirilemeyen cihazları sorun olmaktan çıkartan bataryalar hem tasarımları hem de güçleri ile ilgi çekiyor.

• Tasarim olarak goze batmiyor tebrik etmek lazim Sonyi keske telefon tasarimlarida boyle guzel olsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle inceleme icin tesekkurler her zamanki gibi zevkle izledik. Yalniz bildigim kadariyla bu cihazlarda kayip oluyor ve telefon gbi cihazlarin volt deger 3.8 oldugu icin aslinda elinizdeki cihazlarin uzerinde yazan degerleri telefonun bataryasiyla birebir karsilastiramiyoruz. Ek olarak bunu tecrubeyle de onayladim. Samsungun 9000 mah harici sarj istasyonunu ( output 1.8 A) kullandim. Galaxy s4 (2600 mah) tam olarak iki kere sarj edebiliyordum. Sorunlu oldugunu dusunup degistirdim yine aynisi oldum forumda ayni cihazi kullanan arkadaslar da ayni sekilde sonuclar elde ettiler. Bu konuda bilginiz varsa veya denediyseniz tam olarak bilgilendirirseniz memnun oluruz.

• Z1 mini hayal oldu ne yapalım CycleEnergyi

• Sony taşınabilir şarj istasyonu pil ailesi Sony CycleEnergy video inceleme
  • cmengn C kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Cihaz çalışırken şarj ediyorsanız unutmamak gerekli ki çalışırken de pil tüketiyor ve kayıp oradan kaynaklanıyor olabilir.

Tabi ki şarj esnasında elektronik cihazların doğası gereği verimlilikten kaynaklı kayıplar da olacaktır. Cihazların ısınması zaten kayıp anlamına geliyor.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende g2 için böyle bişey düşünüyodum.

Lg'nin 5200mAh olanı var telefona stand da oluyor.O bakımdan iyi.Fiyatı 90-100 TL civarı.
    Samsung'un var 9000mAH 130-140 TL civarı fiyatına göre değeri epeyi iyi ama farklı bi kullanılış kolaylığı yok.
    Sony'nin 5000mAh olanıda 90-100 TL arası ve telefonun arkasına koyunca güzel duruyor.

Bu bakımdan 9000mAH güzel değer ama 3000mAH cihaz için gerek duymam ben ve 5000mAh ler çokta yeterlidir.Bu bakımdan fiyat/kullanışlı olmasına bakarsak
    lg mi sony mi karar veremedim :)
    Fiyatlarda ucuzlasa 50-60 olsa iyiydi :)

• Mesut abi videonun üzerindeki "Sony Taşınabilir Şarj Cihazı" yazısını duvarın açısına göre ayarlasanız nasıl olur?

• 7000 mah fenadir he

• Bu ürünler diğer telefonlara da uyumlu değil mi? Örneğin HTC One için de güvenle kullanabilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joe.Joe -- 3 Aralık 2013; 22:34:35 >
  • İnceleme için teşekkürler.

• 2 gün önce sony cp-f5 aldım .5000mah olan model

malzeme kalitesi süper.alimünyum kasa .

batarya kapasitesi 3.7v 5000mah.
    çıkış 5v 3000 mah. oda zaten 15wh yapıyor.

pratikte cihaz 3.7voltu 5volta çevirip.yine3.7voltluk bataryayı şarj ediyoruz.

teoride kayıp olmaması lazım.
    pratikte nasıl olur test etmek lazım

note3 + iphone u şarj etmesi lazım yaklaşık olarak
  • videoda atlanan birşey var. Bu cihazların verimi %100 değil. Şarj esnasında kayıplar oluşuyor

• Ben 40$ a iAnker aldim imkani olan bundan alsin suanda piyasanin en iyisi. Sony felan tirt yaninda. 9000 mah %80 enerji veririmlilig var. Iphone 5s i rahat 5 kere sarj ediyor.

• Elinize sağlık

pillerin tr de satış linklerini atabilirmisiniz acaba

• cevaplandırırsanız sevinirim ;

iphone 5s e videoda incelediğiniz 2800kapasiteli cihazı alıp taksak çalışırmı.Malum ios 7 ile artık apple onayı olmayan aksesuarlar kullanılmayacak hatta şarj aletleri bile deniliyordu.Bu cihaza kurudan çıkan kabloyu taksak şarj olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fx_57,5 -- 3 Aralık 2013; 23:05:32 >
  • Bu teknoloji o kadar süper bir şey ki bence çıkartılabilir pil olayını tamamen anlamsız kıldı. Zira pil alıyorsunuz o modele özgü kalıyor sonra anca telefonun içinde şarj oluyor vs bir sürü problem açın taşıyamadığından birde kaba koyuyorsun al sana aynı boyuta geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yüreyen sarj istasyonu olacagiz

• quote:

Orijinalden alıntı: war3z

Elinize sağlık

pillerin tr de satış linklerini atabilirmisiniz acaba

http://www.sanalmarketim.com/sony-cpv3v-mor-2800mah-tasinabilir-guc-kaynagi/p_51930/

http://www.ereyon.com.tr/urun/sony-cp-v3-2800mah.aspx

sony taşınabilir şarj cihazı 2800mah diye aratınca çıkıyor ilk sayfada 60tl civarı fiyatlar fena değil

• Arkadaşlar şu konuya bir açıklık getirebilir misiniz? Örn:5000 Mah olan cihazın şarj olma süresi ne kadar sürüyor acaba. Teşekkür ederim şimdiden.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.