Şimdi Ara

//// ZOPO C2& ZP 980 ANA KONU //// (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
9
Favori
18.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Android Tweaker yükledim, auto tweak yaptım, reset attı ve öyle kaldı.Brick oldu sanırım.Brickten kurtardım, şuan istediğim romu yüklüyorum sorun yok ama busefer WİFİ açılmıyor.Wifi düğmesi hep kapalı.

android tweaker seçeneklere baktım, interval wifi scan int 60 dan 180 e çıkarma gibi birşey var, ondn şüpheleniyorum ama, bunu geri alma yolu nedir acaba?

Format, yeni rom yükleme vs bi işe yaramıyor.

varmı bilen duyan

teşekkürler
  • Arkadaşlar win 8 için mtk driver bulamadım.
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bu imei atma işini nasıl hallediyoduk.
  • Merhaba arkadaşlar. Bu telefonun dahili hafızası 32 gb görünmesine rağmen kullanılabilir alan sadece 1,59 gb gibi bir değer gösteriyor. Geriye kalan alanı nasıl kullanabiliyoruz. Konuda 7 gb falan yapılabildiği söylenmiş. Bu hafızanın gerisi nerde? Miui rom kurdum telefon bilgilerinde 32 gb hafıza yazıyor kullanılabilir alan 1 küsür gb... Telefonu usb ile pcye bağladığımda da sadece o kadar kısım görünüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • chevanton kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=84719923

32 Gb rom'a rağmen 1.59 gibi bir değer görünüyorsa şunu yapın.
    DİKKAT! Bu işlemi yapmadan önce her ihtimale karşı yedekleme yapmayı unutmayın

Telefonu pc'ye bağlamadan Ayarlar/Depolama seçeneklerinden "Telefon Belleğini Sil" derseniz telefon gerçek bellek boyutuna gelecektir.

Bu sayfadaki programı indirip dahili hafıza alanını çoğaltabilirisiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=84719923

• selam
    zp980 orjinal versiyon
    için rom tavsiyesi ve adresi arıyorum
    teşekkürler
  • minik73 M kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada var hepsi
    http://www.zopomobileshop.com/content/9-download-zopo-mobile-latest-rom
  • TheNorth kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkurler hocam :) Telefonun kendi hafizasini duzelttim sirada uygulama hafizasini yukseltmekte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayarlar/Uygulama 'ya girince ayarlar durduruldu hatasi veriyor.

• Arkadaşlar sizdede dialerde takılma oluyomu ilk bi iki rakama basınca takılıyo sonra düzeliyor. Romu yeniden yükledim full wipeleride yaptım ama yine o takılma devam ediyo.
  • arkadaşlar merhaba,

Türkiye'de telefonlara fazla para vermektense çok güzel özellikleri olan ve marka telefonlarla başa baş performans sunan çin üretimi telefonlardan almaya karar verdim. aşağıdaki 3 model den hangisini önerirsiniz? yardımcı olabilir misiniz?

1- Zopo ZP980 Upgraded 32 GB+2 GB
    2- Zopo C2 Platinum 32 GB+1 GB (bu modelin sanırım 2 GB RAM olanı da var, varsa zaten onu tercih ederim)
    3- Jiayu G4 Advanced 32 GB+2 GB

zp980 ile C2 platinum arasında ne fark var bilmiyorum, her şeyiyle iki telefonda aynı gibi, tek gördüğüm fark C2 platinum da light sensor yok, zp980 de var. ikisi de gorilla glass değil mi? birde bu telefonların ekranları ve dokunmatik hassasiyetleri General Mobile Discovery kadar hassas ve iyi midir? ilk başlarda GMD almayı düşünüyordum ama bu telefonları görünce vazgeçtim.

jiayu biraz daha sağlam olarak duydum o yüzden onu da tercihlerimin arasına koydum.

• arkadaşlar şöyle eli yüzü düzgün hızlı ve stabil bir rom yokmu ?
  • Öncelikle kolay gelsin ağustos ayında zopo c2 980 aldim firma bana işletim sisteminin Alinyum oldugunu söyledi bende androit yüklemesini istedim suan takilma felan oluyor garip garip şeyler oluyor tekrar default işletiim sistemine nasil dönebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

arkadaşlar şöyle eli yüzü düzgün hızlı ve stabil bir rom yokmu ?

Ilk sayfadakı oppo color os romunu sıddetle onerırım hocam. Gorsel olarak hız ve pıl performansı gercekten cok ıyı deneyın bence

• C2 bu telefon hakkında olumsuz bir şey duymadım

• Arkadaslar telefonun ekrani kirildi turkiyede yaptira bilecegim bir yer varmi acil yardim
  • quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

arkadaşlar şöyle eli yüzü düzgün hızlı ve stabil bir rom yokmu ?

Ilk sayfadakı oppo color os romunu sıddetle onerırım hocam. Gorsel olarak hız ve pıl performansı gercekten cok ıyı deneyın bence

hocam onu kurdum yalnız rehberi biraz sıkıntılı iüö ile başlayan isimleri en başa atıyo birde bluetooth ile bir türlü bağlanamadım. bluetooth kulaklıkla müzik filan dinliyorum ama bir türlü arama gerçekleştiremiyorum arama yaparken telin ekranda
    kulaklık çıkıyo ona tıklıyom ama ses yinede gelmiyor. Üç kulaklığım var sony mw1 ,mw600 ve samsung hs 3000 kulaklığım var hiçbirinde arama sesini vermedi kulaklığa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Trkklc

Arkadaslar telefonun ekrani kirildi turkiyede yaptira bilecegim bir yer varmi acil yardim

Hocam ben de aradım bulamadım, kendim yapmayı deneyeceğim.Ekranı 98-100$ arasında değişiyor, ben c2 için sipariş verdim geldiğinde becerebilirsem haber veririm.Yalnız geliyordu deniyordum vs. derken 15-20 günü bulur
  • Arkadaslar benim telefonda bazenleri sebekeede carpi isareti cikiyor ve pin kodu istiyor sim yuvasindan kaynaklandigini dusundum mikro sime taktim ama ayni sorun devam ediyor telefonda sadece imei degistirdim neden kaynaklaniyor olabilir c2 16 gb 1.5 ghz modeli
  • arkadaşlar bu telefonu recovery modda nasıl açıyoruz bilen varmı.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.