Şimdi Ara

Gigabyte, 2013'le son 28 yılın rekorunu kıracak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Gigabyte, 2013'le son 28 yılın rekorunu kıracak

Donanım sektörünün lokomotiflerinden Gigabyte için kısa bir süre sonra tamamlayacağımız 2013 yılı farklı bir anlam taşıyacak: Son 28 yılın en iyi satış performansı.

Ocak-Ekim 2013 döneminde 17,5 milyon adet anakart sevkiyatı gerçekleştirdiğini resmi olarak açıklayan Gigabyte Technology'nin kasım ve aralık aylarında bu sayıyı 21 milyona yükselterek; son 28 yılın en yüksek yıllık satış seviyesine ulaşması bekleniyor. Yıllık bazda %10,5'a denk gelen büyüme anlamına gelen bu başarı, ayrıca şirkete seyreltilmiş hisse başına net 0,12 dolar kazanç sağlayarak 2004'den bu yanaki en yüksek kazanç seviyesine ulaşılmasıyla sonuçlanacak.

Sektör uzmanları, şirketin kasım ayında 2 milyon adet anakart sevkiyatı gerçekleştirmiş olabileceğine dikkat çekerken; Gigabyte'ın bu başarı ile birlikte en büyük rakibi olan ve geçtiğimiz sene 22 milyon anakart sevkiyatı gerçekleştiren Asustek'le arasındaki farkı neredeyse yok denecek seviyeye indireceğini söyledi.

Asustek, 2013'ün ilk üç çeyreğinde 15,5 milyon adet anakart sevkiyatı gerçekleştirmişti.

• Gerçekten kaliteli olan ve sevdiğim bir marka. Rekoru kırması dileğimle :)

• intel ve amd cipsetli anakartlarını kullanıyorum gerçekten güzel ürünleri

• bana gore asus daha stabil ve performansli ozelliklede oc konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul2007 -- 3 Aralık 2013; 9:07:42 >
  • gigabyte candır.
  • Özellikle anakartta Gigabyte'ı tek geçerim..!
  • Anakart Asus ve Gigabyte benim için.Bu kadar kar ettiklerine şaşırmadım.Driver konusunda çok iyiler.Tabi bu en basit örneği.
  • Kac yil asus kullandim ama bir daha almam. Alacagim tek anakart gigabyte olur herlade. Dunyanin parasini verdim asus a ses chipi rezalet cikmisti kullanmadim gittim creative aldim. O zaman daha uygun fiyata ayni urunu satan gigabyte varken gittim asus aldim. Tecrube oldu. Zaten belli o zmandan bu zamana bayagi bir arttirmis satislari gigabyte.

• Ekran kartım bozuldu ikiletmeden parasını verdiler. Helal olsun. Yine gigabyte aldım. Sevdiğim bir markadır.

• asusun adi var ama aldigim bir kac anakartda ismine yakismayan sorunlar yasadim. simdiye kadar gigabyte alipda anakartin adini ikinci kere anmami gerektiren hic bir problem olmadi. basarisi rastlanti degil.

• bunu sattıkları muhteşem fiyat-performans ürünlerine borçlular. helal olsun

• yillardir kullanırım kullandırırım hic yarı yolda birakmadi sadece anakart degil tum ürünleri f/p

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anakartı 3 senedir kullanıyrum tas gibi oc. guzel oluyor bravo gigbayte
  • sorun çıkaran bir ürününe rastlamadım yıllardır tebrik etmek gerek ancak bu satış rakamlarında rakiplerinin ilgi odaklarını tablet ve telefon gibi başka alanlara kaydırmasının da payı olsa gerek

• asusun anakartlardaki kalitesi kalmadı pek yerini gigabyteye bırakıcak gibi görünüyor ama gigabytede kafayı kullanıp asus rog serisi gibi anakartlar yapsa herşey güzel olur

• Gigabyte-MSI başka tanımam.
  • bir kere daha GIGABYTE almam..

ASUS her daim!

• amd için aynı şey geçerli değil ud3 ve ud5 en iyi ürünleri fakat bios donması bios güncellerken çökmesi boyuna garantiye giden ürünleri ve alev alev çalışan kuzey köprüsü var. ud7 için yorumlar harika biz burada alamıyoruz. ud5 ve 3 için çok olumsuz yorum var amd için hala msi ve asus. o.c yapacam dersen de tartışmasız asus. onlarda da veri yolu arızası diye kıl birşey var ram yuvaları arızalanıyor. (o.c ile ram frekansı bızıklayınca 2 sene içinde oluyor yoksa taş gibi)

umarım bu dehşet sevkiyatlarında ud7 vardır ya da yeni yılda yeni am3+ anakartlar çıkartırlar. intele 40 günde yeni model çıkıyor am3+ için yılda 3-4 tane

• Bu yıl ben de destek çıkmış oldum, sorun da yaşamadım şu ana kadar.
  • Çevremde alıp da pişman olan görmedim hiç, üstelik benzer özelliklerdeki asus lardan fiyat bakımından da bayağı aşağı olmalarına rağmen...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.