Şimdi Ara

94/1 Şubat Uzun Dönem Askerleri ( ANA KONU )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
581
Cevap
5
Favori
27.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün 15.01.14 itibari ile 94/1 devre arkadaşlar olarak yerlerimiz belli oldu,bu başlık altında tüm arkadaşlar bana özelden pm ile acemilik yapacağı ili bilgilendirirlerse eğer bende bu sayfa altında elimden gelen düzeni yapmaya çalışacağım,ayrıca bu sayfa altında aynı il'de askerlik yapacak olan arkadaş olarak buradan önceden kaynaşarak acemi birliğini daha kolay geçirme imkanıda bulabiliriz.

Facebook sayfamızı beğenir isek oradanda irtibata geçebiliriz,

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/groups/259205770906481/

ALLAH yardımcımız olsun arkadaşlar,hepinizi saygı ile selamlıyorum.

İlk olarak kendimden başlıyorum

1.mypearl06 = 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 58 İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI/BURDUR MERKEZ

2.Necrosust1903 = 3.Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığı(EZİNE)

3.Bilmece38=125.JNDRMA Er Eğitim Alayı Safranbolu/Karabük.

4.cem1907 =ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. 1 İNCİ ULŞ.EĞT.TB./İZMİR GAZİEMİR
    5.Barışa Özlem: 116.J.EĞT.A.K.LIĞI/ÇANAKKALE

6.ozan_kaya1 = Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığı - Ankara/Etimesgut

7.David SancheZ = 15 İNCİ P.EĞT.TUG.P.ÇVŞ.EĞT.TB./SAMSUN MERKEZ

8.Sarıaslan = JANDARMA MUHABERE EĞİTİM TABUR KOMUTANLIĞI SEFERİHİSAR/İZMİR
    9.BlackMarshall =İÇ GÜVENLİK EĞİTİMİ VE TATBİKAT MERKEZ K.KOMANDO EĞİTİM A,KOMANDO SİLAHLI E TABURU EĞİRDİR/ISPARTA
    10.spartac = BİLECİK 9.J.EĞT.A.K.LIĞI/BİLECİK
    11.populerdeli = 116.J.EĞT.A.K.LIĞI/ÇANAKKALE
    12.ReQueM_87 = İS.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI/İZMİR NARLIDERE
    13.baris.kus = 1.İNCİ P.EĞT.TUG.K.LIĞI MANİSA/MERKEZ
    14.haritateknikeri = 59.UNCU TOP.EĞT.TUG.K.LIĞI/ERZİNCAN
    15.raqqa = 3.JANDARMA EĞİTİM TABUR KOMUTANLIĞI - ÇANAKKALE/EZİNE

16.rockmann = 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 58 İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI/BURDUR MERKEZ
    17.gedkalesin = 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 58 İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI/BURDUR MERKEZ

18.kemal31 = 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 58 İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI/BURDUR MERKEZ
    19.beykoztc = İSTİHKAM OKULU VE EĞİTİM MEREKZ KOM. İZMİR/NARLIDERE
    20.emreduman = 9.J.EĞT.A.K.LIĞI / BİLECİK.

21.magandalar18 = MEBS. OKL. VE EĞT. MRK. K.LIĞI ANK/MAMAK
    22.Beycoast = 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 58 İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI/BURDUR MERKEZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mypearl06 -- 18 Ocak 2014; 1:20:43 >

• 24 ocak büyük ihtimal. Devrem bende uzun dönemim... Şubatta gidecekler bu konu altında konuşalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: spartac

24 ocak büyük ihtimal. Devrem bende uzun dönemim... Şubatta gidecekler bu konu altında konuşalım

Devrem uzun dönem olduğundan nasıl bu kadar emin olabiliyorsun? Bildiğim kadarıyla açıklanmadı henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dennizmever

quote:

Orijinalden alıntı: spartac

24 ocak büyük ihtimal. Devrem bende uzun dönemim... Şubatta gidecekler bu konu altında konuşalım

Devrem uzun dönem olduğundan nasıl bu kadar emin olabiliyorsun? Bildiğim kadarıyla açıklanmadı henüz.

lise mezunu olursan olursun :D
  • Bende kasıma yetiştiremedim subatta gidiyorum.90'lıyım Bursada ikamet memleket artvin bakalım şansımıza neresi çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Etkisiz Eleman

Bende kasıma yetiştiremedim subatta gidiyorum.90'lıyım Bursada ikamet memleket artvin bakalım şansımıza neresi çıkacak.

Bende tecilimi bozdurdum sevk tarihim 4 şubat yazıyor siz neye göre şubatta gideceğiz diyorsunuz?
  • Merhaba Arkadaşlar
    Ben de 94/1 gidiyorum uzun dönem. Antalya /Kepez'den selamlar :D
  • Devreler merhaba istanbul beylikdüzünden selamlar. şubat 2014 uzun dönem er celbi sonuçları 15 ocaktan itibaren yayınlayacaktır.
  • Edirne Enez liyim

İstanbul Küçükçekmecede oturuyorum.

Yerler açıklandığında buraya yazacağım aynı yere gideceklerle haberleşiriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gedkalesin -- 7 Ocak 2014; 10:57:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMarshall

Devreler merhaba istanbul beylikdüzünden selamlar. şubat 2014 uzun dönem er celbi sonuçları 15 ocaktan itibaren yayınlayacaktır.

24 ocakta aciklanicak yerler
  • Arkadaşlar hepimiz hakkında hayırlısı olsun,insallah sağ sağlim gidip geleceğiz,bu konu üzerinden konuya devam edebiliriz.
  • Benide ekleyin gencler konunun basliginida degistirip subatta uzun donem gidecek arkadaslar toplanalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haritateknikeri

Benide ekleyin gencler konunun basliginida degistirip subatta uzun donem gidecek arkadaslar toplanalim

Arkadaş doğru söylüyor hareketlendirelim sayfamızı katılım düzeyi çok az
  • beyler bende şubatda gidicem büyük ihtimal yaş 22 tecili bozdurdum muaynemi oldum ilk posta gidmek istediğimi söyledim gecen aylarda ekimde falan bozdurdum subata yazdırdım kendimi ehliyet var satış tecrübesi var pc bakım onarım var pc office programları kullanabiliyorum kursunu bitirdim pc bakım onarım kursuna gitdim bizzat usta birliğinde bunlar işe yararmı
  • Sayfamızın başlığı değiştirilmiştir.
  • bende şubatta gidiyorum arkadaşlar. şubeden bana verdikleri kağıtta sevk tarihi 4 şubat diyor. 4 şubatta kesin yolcumuyum yoksa bir kaç gün oynama ihtimali varmıdır?
  • bunu merak ediyorum bende ona göre tedbirimi alayım
  • Gideceginiz yere bagli sanirim + yol suresi veriliyormus
  • 94/1 Kütahya'ya düşenler olacaktır aranızda şimdiden yazayım çok soğuk bir memleket. Cuma günü acemiliğimi tamamladım. 50 gündür acemilik yaptım. Bu iki aya yakın sürede affedersiniz götüm dondu.
  • Ocağın son haftasında yerler ve son teslim tarihin belli oluyor..O tarihten önce hiçbirşey belli olmaz

Örnek vermek gerekirse ; 7 şubat sevk tarihi xxx ( 7 şubata kadar teslim olman lazım öncede gidebilirsin 4-5-6 gibi :))
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.