Şimdi Ara

94/1 Şubat Uzun Dönem Askerleri ( ANA KONU ) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
580
Cevap
5
Favori
27.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun dönemlere revirci yazıcı gibi görevleri vermiyorlar kısa dönemler alıyor o görevleri %80. Acemilik bazılarının 23 24 gün sürecek bazılarının 50 55 gün civarı sistem çok karışık ne kadar kısa olursa acemilik o kadar iyidir acemilikte resmen süründürüyor pez***ler.
  • Arkadaşlar bn 94/3 gidiyordum fakat 21 yaşa çıktı askerlik ben şimdi ne zaman gidicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • |M|N|Ç| kullanıcısına yanıt
    eğer tecilin yoksa , yani askere gitmeye hazırsan celp dönemlerini takip etmelisin kimse ben 94/4 gidiyorum diyemez edevlette veya askerlik şubesinde belirtilmediği sürece şimdi sen bir sonraki celp dönemini takip et ve edevletinni kontrol et ayrıca gitmek istiyorsan askerlik şubesine gidip erken sevk formunu doldurabilirsin
  • Uzun dönemler sayıca fazla olmalarına rağmen forumdaki konuları daha az görüntüleniyor yazılıyor vs...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mixeror

eğer tecilin yoksa , yani askere gitmeye hazırsan celp dönemlerini takip etmelisin kimse ben 94/4 gidiyorum diyemez edevlette veya askerlik şubesinde belirtilmediği sürece şimdi sen bir sonraki celp dönemini takip et ve edevletinni kontrol et ayrıca gitmek istiyorsan askerlik şubesine gidip erken sevk formunu doldurabilirsin

Hocam asal in sitesintde bulundugum yer 3 tertip diyor şubeye sordum oda 3 demişti benim sorduğum 21 yasa çıktı askerlik ne zaman alacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: |M|N|Ç|

quote:

Orijinalden alıntı: mixeror

Hocam asal in sitesintde bulundugum yer 3 tertip diyor şubeye sordum oda 3 demişti benim sorduğum 21 yasa çıktı askerlik ne zaman alacaklar

Ben muayene olurken şube ne zaman aliyosa o zaman dedim şimdi gidip onu erkene 2 tertibe alabilirmiyim dilekçeyle

• dedeniz bekler sizi siz gelir biz kacar

• quote:

Orijinalden alıntı: unemployedadam

Uzun dönemler sayıca fazla olmalarına rağmen forumdaki konuları daha az görüntüleniyor yazılıyor vs...

Şafak saymaktan vakit bulamıyorlardır..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FA5T

quote:

Uzun dönemler sayıca fazla olmalarına rağmen forumdaki konuları daha az görüntüleniyor yazılıyor vs...

Hiç sorma 240larda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre-Dylan

quote:

Orijinalden alıntı: FA5T

quote:

Hiç sorma 240larda

93/4 sün sanirim biter biter

• Bitmiyor gelin be torunlar şafak:248

• quote:

Orijinalden alıntı: Aziz Kancar

Bitmiyor gelin be torunlar şafak:248

valla bnimki hiç bitcek miş gibi görünmüyor 94/1'im sen gene şafağın 3t 1'ini yemişsin biz ne yapalım :S
  • Şu torun muhabbeti bitmedi gitti...

• bilecikten yazıyorum alayın internet cafesinden burası güzel yer herkes kötülemiş. Adam olanı el üstünde tutuyorlar gevşekleri .....
  • Çok şükür dün acemilik bitti. Burdurdaydım belki en rahat acemilik yapılacak yer ama lanet birşey acemilik çok şükür bitti.Usta birliği Şanlıurfa ceylanpınar bakalım hayırlısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Etkisiz Eleman

Çok şükür dün acemilik bitti. Burdurdaydım belki en rahat acemilik yapılacak yer ama lanet birşey acemilik çok şükür bitti.Usta birliği Şanlıurfa ceylanpınar bakalım hayırlısı.

kardeş kaçıncı bölükte idin?
  • Gelinde 93/4ler olarak rahatlayalim :))

• Ulş.Per.Okl ve EM Ulş. Okl. Gös ve Tatb Brl İZMİR/GAZİEMİR'e usta olarak 94/1 düşen varmı arkadaşlar
  • kk lojistik komutanlığı ulaştırma ağ oto 2 ulaştırma ağ oto tb1.tabur ulaştırma ağ oto bölük burası nedir beyler fikri olan varmı
  • Arkadaşlar ayın 28 inde ailem gelip beni aldı öğlen 1 de çıkışım yapıldı merak ettiğim husus şu ayın 28 i dahil 7 gün mü yoksa ayın 1 inden mi başlıyor izin lütfen cevap atarsanız sevinirim.Ne zaman teslim olmam gerekiyor?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.