Şimdi Ara

94/1 Şubat Uzun Dönem Askerleri ( ANA KONU ) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
581
Cevap
5
Favori
27.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mixeror

Saat kacta belli olur acaba :))

Gece yarisinda bakicam:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blurskyline kullanıcısına yanıt
    Bende kontrol ederim gün dönünce hiç bir tahminim yok açıkcası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yarın 11de
  • Oha şok oldum, 24'ü diye bekliyordum. Hadi bakalım hayırlısı o zaman..
  • Saatler kaldı (: hiçbirşey götürmeyin demişsiniz ama spora flan eşofman gerekmiyor mu yoks veriyorlar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Etkisiz Eleman

Saatler kaldı (: hiçbirşey götürmeyin demişsiniz ama spora flan eşofman gerekmiyor mu yoks veriyorlar mı?

mantık olarak spor için eşofman veriyor ama yatarken neyle yatacaksın ? bunu düşünerek yanında kendi uyuyacağın eşofmanı götürmen gerekirmi gerekmezmi sana kalmış :)
  • İhtiyacın olan ne varsa veriyorlar kardeş. Kişisel bakımın için gerekli olanları al kafi.

Şimdiden abilik yapmaya başladık, 27 yasında askerlik mi yapılır ameka. Şükredin halinize, şükredin.
  • Ben garantici adamım götürmeyi düşünüyorum. Aslında philips traş makinamıda götürmek istiyorum fakat biz neyin ne olduğunu anlayana kadar yürütmesinler (:

Allah'ın izniyle bi gidip gelsekde işimize baksak

• 21 OCAK OLMASIN BU TARİH ?

Şubat 2013 Er Celbinde Silah Altına Alınacak Yükümlülere Ait Trt Duyurusu , 15.01.2013

Şubat 2013 er celp döneminde silahaltına alınacak er statüsündeki yükümlülerin, celp ve sevk faaliyetlerine ait tebliğ yerine geçecek duyuru, 1111 sayılı Kanunun 45. maddesi gereğince Milli Savunma Bakanlığı’ndan alınmakla aşağıda sunulmuştur.

“1. Şubat 2013 er celp döneminde silahaltına alınacak er statüsündeki yükümlülerin, celp ve sevk işlemlerine ilişkin hususlar, 1111 sayılı Askerlik Kanunu’nun 45’inci maddesi uyarınca müteakip maddelerde açıklanmıştır.
    2. Şubat 2013 er celbi 1’inci grupta sevke tabi yükümlülerin 4-7 Şubat 2013, 2’nci grupta sevke tabi olanların 18-20 Mart 2013 tarihleri arasında sevkleri yapılacaktır.
    3. Şubat 2013 er celp döneminde;
    A. 1993 doğumlu ve bunlarla işleme tabi er statüsündeki yükümlülerden, kayıtlı olduğu askerlik şubesinin genel celp dönemi Şubat 2013 olanlar,
    B. Celp dönemi Şubat 2013 olmadığı halde, Şubat 2013 celp döneminde silahaltına alınmak isteyen yükümlülerden bu talepleri uygun bulunanlar,
    C. Yasal nedenlerle askere sevkleri tehir edilenlerden, Şubat 2013 er celp döneminde sevke tabi olanların sevkleri yapılacaktır.
    4. Sevke tabi yükümlüler, sevk edilecekleri eğitim merkezlerini 21 Ocak 2013 tarihinden itibaren e-Devlet kapısı üzerindenwww.turkiye.gov.tr adresinden öğrenebileceklerdir.
    5. Şubat 2013 er celp döneminde sevke tabi yükümlülerin isim listeleri, 21 Ocak 2013 tarihinden itibaren askerlik şubelerinde ilan edilecektir.
    6. Yükümlüler sevk işlemlerini yaptırmak için; nüfus cüzdanları ile birlikte 21 Ocak 2013 tarihinden itibaren askerlik şubelerine başvurarak sevk evrakını alabileceklerdir.
    7. Şubat 2013 er celbi 1’inci grupta sevke tabi olanlardan 7 Şubat 2013 dahil, 2’nci grupta sevke tabi olanlardan 20 Mart 2013 dahil tarihlerine kadar askerlik şubelerine müracaat ederek, sevk işlemlerini yaptırmayanlar ile sevk evrakını aldıkları halde, kendilerine tanınan yasal yol süresi sonuna kadar birliklerine katılmayanlar, 1111 sayılı Askerlik Kanunu’nun 89’uncu maddesi gereğince bakaya işlemine tabi tutulacaklardır.
    8. Ayrıntılı bilgiwww.asal.msb.gov.tr internet adersinde ve TRT teletekst sayfalarında yer almaktadır.
    9. 1111 sayılı Askelik Kanunu’nun 45’inci maddesi gereğince bu duyuru yükümlülere tebliğ niteliğindedir.”
    Toplum üyelerimize saygıyla duyurulur.
  •  94/1 Şubat Uzun Dönem Askerleri ( ANA KONU )
  • Şuan teletex hala 15 i diyor yarın belli olur.

O değilde teletex'e işim düşeceğini hiç tahmin etmezdim.

• Teletex mi dogru yoksa trt mi beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: haritateknikeri

Teletex mi dogru yoksa trt mi beyler

ikiside doğru hocam
  • yarın belli olacak hangisi doğru
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARIŞA ÖZLEM

21 OCAK OLMASIN BU TARİH ?

Şubat 2013 Er Celbinde Silah Altına Alınacak Yükümlülere Ait Trt Duyurusu , 15.01.2013

Şubat 2013 er celp döneminde silahaltına alınacak er statüsündeki yükümlülerin, celp ve sevk faaliyetlerine ait tebliğ yerine geçecek duyuru, 1111 sayılı Kanunun 45. maddesi gereğince Milli Savunma Bakanlığı’ndan alınmakla aşağıda sunulmuştur.

“1. Şubat 2013 er celp döneminde silahaltına alınacak er statüsündeki yükümlülerin, celp ve sevk işlemlerine ilişkin hususlar, 1111 sayılı Askerlik Kanunu’nun 45’inci maddesi uyarınca müteakip maddelerde açıklanmıştır.
    2. Şubat 2013 er celbi 1’inci grupta sevke tabi yükümlülerin 4-7 Şubat 2013, 2’nci grupta sevke tabi olanların 18-20 Mart 2013 tarihleri arasında sevkleri yapılacaktır.
    3. Şubat 2013 er celp döneminde;
    A. 1993 doğumlu ve bunlarla işleme tabi er statüsündeki yükümlülerden, kayıtlı olduğu askerlik şubesinin genel celp dönemi Şubat 2013 olanlar,
    B. Celp dönemi Şubat 2013 olmadığı halde, Şubat 2013 celp döneminde silahaltına alınmak isteyen yükümlülerden bu talepleri uygun bulunanlar,
    C. Yasal nedenlerle askere sevkleri tehir edilenlerden, Şubat 2013 er celp döneminde sevke tabi olanların sevkleri yapılacaktır.
    4. Sevke tabi yükümlüler, sevk edilecekleri eğitim merkezlerini 21 Ocak 2013 tarihinden itibaren e-Devlet kapısı üzerindenwww.turkiye.gov.tr adresinden öğrenebileceklerdir.
    5. Şubat 2013 er celp döneminde sevke tabi yükümlülerin isim listeleri, 21 Ocak 2013 tarihinden itibaren askerlik şubelerinde ilan edilecektir.
    6. Yükümlüler sevk işlemlerini yaptırmak için; nüfus cüzdanları ile birlikte 21 Ocak 2013 tarihinden itibaren askerlik şubelerine başvurarak sevk evrakını alabileceklerdir.
    7. Şubat 2013 er celbi 1’inci grupta sevke tabi olanlardan 7 Şubat 2013 dahil, 2’nci grupta sevke tabi olanlardan 20 Mart 2013 dahil tarihlerine kadar askerlik şubelerine müracaat ederek, sevk işlemlerini yaptırmayanlar ile sevk evrakını aldıkları halde, kendilerine tanınan yasal yol süresi sonuna kadar birliklerine katılmayanlar, 1111 sayılı Askerlik Kanunu’nun 89’uncu maddesi gereğince bakaya işlemine tabi tutulacaklardır.
    8. Ayrıntılı bilgiwww.asal.msb.gov.tr internet adersinde ve TRT teletekst sayfalarında yer almaktadır.
    9. 1111 sayılı Askelik Kanunu’nun 45’inci maddesi gereğince bu duyuru yükümlülere tebliğ niteliğindedir.”
    Toplum üyelerimize saygıyla duyurulur.

aslında hocam bu paylastığınız konu benm gibi herkesin kafasını karıştırmış olsa gerek,ben bundan yaklasık 5 ay önce muayene olmustum şubat ayında askersin demislerdi,umarım 2.gruba kalmam ve bir an önce sağ sağlim herkes gider gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMarshall

quote:

ikiside doğru hocam

Simdi asaldan baktim yedek subaylar ve kisa donem icin 21 inde bizimki galiba yarin olcak

• quote:

trt de farklı açıklamamı var?
    quote:

Şuan teletex hala 15 i diyor yarın belli olur.

bu gece 24:00da düşermi sisteme acaba
  • quote:

quote:

trt de farklı açıklamamı var?
    quote:

Şuan teletex hala 15 i diyor yarın belli olur.

bu gece 24:00da düşermi sisteme acaba

Vala devre sabirsizlikla bekliyoz

• quote:

quote:

quote:

ikiside doğru hocam

Simdi asaldan baktim yedek subaylar ve kisa donem icin 21 inde bizimki galiba yarin olcak

bu haber bizler için iyi oldu devrem,hakkımızda hayırlısı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.