Şimdi Ara

Oppo N1, 10 Aralık itibariyle ABD ve Avrupa'da satışa sunulacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Oppo N1, 10 Aralık itibariyle ABD ve Avrupa'da satışa sunulacak

Geçen yıl 5 inçlik Full HD ekrana sahip Find 5 akıllı telefonu ile tüm dikkatleri üzerine çeken Oppo, bir süre önce de 205 derece dönebilen kamera modülüne sahip N1 modeli ile ses getirmişti. 

Oppo N1 modelinde 5.9 inçlik Full HD ekran, Snapdragon 600 yongaseti, 16GB/32GB depolama kapasitesi, 13MP çözüzünürlükte ana kamera, Android 4.2 işletim sistemi, Cyanogenmod imzalı Color OS kullanıcı arayüzü opsiyonu, 3610mAh batarya şeklinde özellikler yer almaktaydı. 

Oppo N1 her ne kadar Çin hücresel ağ altyapılarına uygun olarak üretilse de global pazarlar için 3G destekli bir versiyon da unutulmadı. Firma 10 Aralık itibariyle bu 3G destekli versiyonu ABD ve Avrupa pazarına sunmaya hazırlanıyor. 

Tüketiciler Oppo Style sanal mağazasından ABD için 500$, Avrupa için 449 Avro fiyat etiketi karşılığında modelin siparişini vermeye başlayabilecek. Ancak CyanogenMod imzalı Color OS pakete dahil mi bilinmiyor. 

Çin sınırları içerisinde başarılı iler yapan Xiaomi, Meizu, Oppo gibi firmalar henüz global satış yapmak için yeterli dağıtım altyapısına sahip değiller. Ancak Oppo gib süredir kalıbını kırmak için çalışmalar yapıyor. Geçen yıl Find 5 modelinin ABD pazarına gelmesi epey gecikmişti. N1 ile firmanın daha iyi işler yapması bekleniyor.  

• hani bize
  • Snapdragon 600 olmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuasH

Snapdragon 600 olmamış

i7-3960x mi olacaktı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoseler

quote:

Orijinalden alıntı: QuasH

Snapdragon 600 olmamış

i7-3960x mi olacaktı?

800 e ne dersin ?
  • Hayir s805 olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murad35 -- 3 Aralık 2013; 3:09:12 >
  • biraz geç kaldı gibime geliyor birde fiyatı biraz uygun tutsalar en azından global pazarda biraz tanıtım olur diye düşünüyorum
  • Tasarımı çok güzel telefon aslında. Özellikle kamera kısmı. Masaya bile koyduğunda dikkat çekici bir telefon bence. Görmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HectorBarbossa -- 3 Aralık 2013; 5:45:49 >
  • Hadi hayırlısı, bir kaç seneye Türkiye'ye de gelirler.

• şirket bi kaç senede batmazsa tr gelir tahminim

• Snapdragon 800 de 800, ya arkadaş içine açıp mi kullancaksiniz.size yettektin sonra ne gerek var. 600 olsun bütün olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağda solda türkiyeye gelecek diye okudum, aslı varmıdır acaba ?
  • Mtk6592 versiyonu çıkartırsa alırım çok güzel tasarımı.
  • bizede uğrar inşallah

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.