Şimdi Ara

Touch Control Tarzı Program

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
2.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba. general mobile için güç tuşunu kullanmadan sensörler yardımıyla yada ses açma kapama tuşları ile ekranı uyandırmak için program ararken, aşağıda linkini verdiğim ve nexus için yapılmış bir program buldum. bu programın çalışma mantığı anladığım kadarı ile herhangi bir sensör kullanmadan ve tuşa basmadan ekranı kilitleyip tekrar uyandırması. ama araştırdığım kadarı ile program kernelde değişiklikler yaparak bunun olmasını mümkün kılıyor.

soruma gelecek olursam; acaba bu tarz bir program bu telefon içinde var mıdır, yoksa riskleri alıp bunu denemenin bir zararı olur mu?

programın linki:https://play.google.com/store/apps/details?id=me.paranoid.touchcontrol&hl=tr

• Ben de merak ediyorum, keşke böyle bir uygulama olsa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeleriNx

Ben de merak ediyorum, keşke böyle bir uygulama olsa.

daha yeni port edilen colos os'dan umutluydum fakat o özellikte maalesef bizim telefonlarda çalışmıyormuş. bu iş için de sensörleri kullanmak pek işime gelmiyor açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redsmoke -- 8 Ocak 2014; 19:25:28 >
  • sleep wake 2 gibi bir şey bu sensetion romlarda çoğunda var ama sadece kapasitif tuşlarda çalışıyor ve şarz yiyor gençler
  • Vayy program çok iyimis bee isterdim boyle bisey olsun asil istediğim aslında LG G2 gibi olmasini isterdim ekranin istediğin yerine iki tik tuşkilidi acilsin ama bizde ekran aalto sensor yokmus öyle bisey yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.