- x
MATLAŞAN BOYA
9 Cevap1278 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

391 Mesaj
2 Ağustos 2006; 14:07:59 

arkadaşlar babamın arabasının boyası yer yer (bu yerler baya çok ) matlaşmış boyanın üzerindeki cila tabakası tamamen yok olmuş sizce ne yapmalı bu ayın sonunda rizeye gidiyor arabası burada kalacak bu işi halledeyim diyorum sizlerinde yardımıyla şimdiden teşekkürler

TOYOTA TAKIMI
2006 COROLLA TERRA 1.6 HB

10734 Mesaj
2 Ağustos 2006; 14:10:35 

Piyasada boya canlandırıcı,parlatıcı,koruyucu bir sürü ürün var, onlara bi baksana.
Formda bu ürünleri kullanan arkadaşlarımız varsa sana yardımcı olurlar.

1547 Mesaj
2 Ağustos 2006; 14:16:26 

matlaşmışdediğin yerleboya yanığı ise yapacak birşey yok.
ama parlaklığpın gitmesiyse turtlewax'ın filan cilaları var.kendi kendine uygulayabilirsin

55 Mesaj
5 Ağustos 2006; 22:27:02 

eğer kendim yapamam diyorsan bu işi iyi yapan firmalar var. bu yöntemi uygulatıp memnun olan birkaç kişi tanıyorum google'den aratırsan ulaşabilirsin.

Geliyoruz!

391 Mesaj
7 Ağustos 2006; 9:10:18 

pardon hangi yöntemi?

quote:

Orjinalden alıntı: bizimev

eğer kendim yapamam diyorsan bu işi iyi yapan firmalar var. bu yöntemi uygulatıp memnun olan birkaç kişi tanıyorum google'den aratırsan ulaşabilirsin.

TOYOTA TAKIMI
2006 COROLLA TERRA 1.6 HB

1910 Mesaj
7 Ağustos 2006; 9:20:42 

şimdi matlaşma dediğin şey verniğin bozulması gib bişeyse ve hafifse pasta sonra da cila uygulanır. Ama derin bişeyse boyanması lasım

85 Mesaj
7 Ağustos 2006; 9:29:05 

Firma ismi vermeyeceğim ama Unkapanı'nda bi firma var S....X die 100 euroya boya koruma yapıyorlar şahsen kendim yaptırdım gayette memnunum.Kaportaya kadar inmemiş çizikleri sürtünmeleri lekeleri yok ediyor ayrıca extra bir parlaklıkta sağlıyor.

[DH]OpelTakımı
2008 OpeL Combo 1,7 CDTI 100 hp Gümüş gri[34 UK 661]
97 Kartal SLX Ateş kırmızı [53 AK 726]
...SERKAN/1986/TRABZON'lu ama ISTANBUL'da/BEŞIKTAŞ-SARIYER ARASI MINIBUS PILOTU...

1147 Mesaj
7 Ağustos 2006; 10:17:57 

quote:

Orjinalden alıntı: LazRaiL53

Firma ismi vermeyeceğim ama Unkapanı'nda bi firma var S....X die 100 euroya boya koruma yapıyorlar şahsen kendim yaptırdım gayette memnunum.Kaportaya kadar inmemiş çizikleri sürtünmeleri lekeleri yok ediyor ayrıca extra bir parlaklıkta sağlıyor.

741 Mesaj
7 Ağustos 2006; 10:25:24 

Kardeş Televizyonda izledim geçen Adam Aurio Gold mu Auro goldmuı öyle birşey adam beze dökür sürdü sonra sırıtarak hepsi bu dedi ve 100%100 Memnuniyet garantisi dediler iade garantiside var fiyatı 69ytl ve yanındada şampuan cam koruma falan filan feşmekan veriyolar
ve bu ürünü matlaşmış boyalara sürün diyolar ilk günkü canlılığına kavuşacak diyolar izle al Araba Boyatması Kolaymı Nere Kime Boyatcan 2 milyardan aşa boyarlarmı.

garip

1720 Mesaj
14 Ağustos 2006; 12:21:12 

benim eski arabada da sorun vardı. boyası güneşten matlaşmış hatta yıkamadan sonra silerken beze leke bırakıyordu.
babam cila attırmış pırıl pırl oldu diyor. ben arabayı henüz görmedim. araba mersinde ben istanbuldayım

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.172