Şimdi Ara

Lumia 929 aksesuarları muhtemel bir lansman için ipuçları veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Lumia 929 aksesuarları muhtemel bir lansman için ipuçları veriyor

Nokia'nın amiral gemi akıllı telefonu Lumia 1520 modelini lanse etmeden çok önce gündeme gelmeye başlayan Lumia 929 modeli bununla birlikte henüz resmiyete kavuşmuş değil. Yıl bitmeden lanse edilmesi beklenen model ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor.

Kısa süre önce beyaz renkli bir Lumia 929 versiyonu internete sızdırılmışken dün de Amazon'da ilk aksesuar örnekleri ortaya çıkmaya başladı.

Amazon'da satışa sunulan aksesuar bir ekran koruyucu kaplama ve IQ Shield LIQuidSkin adını taşıyor. 14$ fiyat etiketine sahip olan bu aksesuar 20 Aralık tarihinde sevkiyata başlayacak. Diğer bir aksesuar olan iLLumiShield ekran koruyucu ise yine aynı tarihte sevkiyata başlıyor.

Aksesuarların sevkiyat tarihine bakıldığında Lumia 929 modelinin en geç 15-20 Aralık arasında lanse edileceği tahmin ediliyor. Lumia'nın ikinci Full HD ekranlı akıllı telefonu olacak Lumia 929'da 5 inçlik ekran, Snapdragon 800 yongaseti, 2GB RAM, 32GB depolama kapasitesi, Windows Phone 8 işletim sistemi şeklinde özellikler olması bekleniyor.

Lumia 929 görsellerinde ABD'li Verizon operatörünün logosu dikkat çekiyor. Kaynaklar modelin ilk olarak Verizon operatörü tarafından piyasaya sürüleceğini belirtiyor. Global lansman için ise gelecek yılı beklemek gerekecek.  

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Nokia-Lumia-929-accessories-shipping-date-confirms-latest-launch-date-rumor-for-the-phone_id49881

• Bu lansmanda da 8.1'i tanıtırlar. Gelmesi ooooooooooooooo diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokiada samsung misali telefon çıkartıp duruyor.

• İşte beklediğim telefon!
  • kamera ?
  • Lansman deyince aklıma Apple ve Samsung geliyor.Baya şaşalı lansmanları var.Ben Microsoft ta böyle bir lansman görmedim.Son günlerdeki tablet reklamlarıdaki gibi lansman yapmasalar iyi olur.
  • allahını seven şu nokianın üstüne tasarımcı atsın

• Nokia da yeni gelişmeler karşısında ne yapacagını sasırdı. Gün gecmiyorki yeni bir lumia serisi cıkmasın.Bu arada lumia ailesinde en basarılı buldugum model bu modeldir...

• Yok yani niye sadece Verizon için çıkarıyorsun. Verizona çıkardığın gibi global olarakta piyasaya sür.. Sonra vay efendim nokia niye fazla satmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

allahını seven şu nokianın üstüne tasarımcı atsın

Tarasımcı bence Nokia ve HTC hariç diğer firmalara atılmalı
  • acil bu modeli piyasaya sürmesi gerekli

• Tam ideal bir cihaz olmuş bide pil iyi oldumu tadından yenmez

• bu seferki tasarımı beğendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EsmeR

quote:

Orijinalden alıntı: inexo allahını seven şu nokianın üstüne tasarımcı atsın

HTC tamamda Nokia ve Samsung'a özel olarak tasarım şirketi kurulmalı. Hep aynı tasarımı büyütüp küçültüp kalınlaştırıp inceleştirip satıyorlar.

Tasarım diyorsan Sony , HTC , LG.

• Lumia 929 aksesuarları muhtemel bir lansman için ipuçları veriyor
  • Bence ideal bir telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ensar_cakmak -- 2 Aralık 2013; 12:41:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SrhtCnr44

quote:

Orijinalden alıntı: _EsmeR

quote:

Orijinalden alıntı: inexo allahını seven şu nokianın üstüne tasarımcı atsın

HTC tamamda Nokia ve Samsung'a özel olarak tasarım şirketi kurulmalı. Hep aynı tasarımı büyütüp küçültüp kalınlaştırıp inceleştirip satıyorlar.

Tasarım diyorsan Sony , HTC , LG.

Nokia ya böyle demen çok garip.

• günlük telefon mu çıkartıyor nokia anlamadım
    hergün yeni bir haber karşımıza çıkıyor

• dextro22 D kullanıcısına yanıt
    Bu cihaz sadece Amerika ya özel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • millet 1 yıldır yenii amiral gemi modelini bekliyor Nokia tanıtımı 2014 başlarından önce yapmalı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.