Şimdi Ara

Quechua ve Archos'tan zorlu koşullara dayanıklı Quechua Phone

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Quechua ve Archos'tan zorlu koşullara dayanıklı Quechua Phone

Dağcı giysileri ve ekipmanları ile bilinen Quechua, Fransız mobil cihaz üreticisi Archos ile işbirliği yaparak zorlu koşullara dayanıklı bir akıllı telefon modeli hazırladı.

Son dönemde tüketici ilgisinin daha çok arttığı dayanıklı akıllı telefon trendine katılan Quechua Phone adlı cihaz, orta seviye segmente de bu ayrıcalığı getirme amacını taşıyor.

5 inçlik bir ekrana sahip cihazda nasıl bir çözünürlüğe yer verildiği açıklanmazken, Qualcomm imzasını taşıyan 1.2GHz saat hızında 4 çekirdekli bir işlemci cihaza gücünü veriyor. 

Modelin dayanıklıık sertifikası ise IP54 olarak verilmiş. Bu sertifika cihazın su sıçramasına ve toza belirli bir oranda maruz kalmasına karşı dayanıklı olduğunu gösteriyor. 

Bunun dışında 1GB RAM, 4GB depolama kapasitesi, microSD desteği, 5MP çözünürlükte arka kamera, Android 4.1 işletim sistemi, 3500mAh batarya, sağlamlaştırılmış kasa yapısı şeklinde diğer özellikleri mevcut. Quechua Phone modelinin satış fiyatı 230 Avro seviyesinde olacak. Satış tarihi ise şimdilik bilinmiyor. 

Kaynak:http://www.ubergizmo.com/2013/12/quechua-and-archos-unveils-rugged-smartphone/?utm_source=mobilerepublic

• 3500mAh batarya ?

• Çözünürlük en kötü ihtimal 540x960 olsa yine alınır yine alınır fiyat göz önüne alınınca kapışılır hemde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran 720 p Olursa süper bir telefon olmuş denebilir.

• Quechua calisaniyim,telefon cikardigimizi burdan ogreniyorum..

• Boyutuna göre pilide çok iyi eğer 3500 mah ise eğer öyle birşey varsa tebrik etmek lazım firmayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe7182

Quechua calisaniyim,telefon cikardigimizi burdan ogreniyorum..

Objektif olarak bakarsan , çantaları nasıl kaliteli mi sence dostum ? Yakın zamanda dağcı çantası alacağımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puzzles

quote:

Objektif olarak bakarsan , çantaları nasıl kaliteli mi sence dostum ? Yakın zamanda dağcı çantası alacağımda

Profesyonel sporcu olsam ordan almam kardeşim,ama normal kullanici icin ortalamanin birazcik ustunde o kadar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Profesyonel sporcu olsam ordan almam kardeşim,ama normal kullanici icin ortalamanin birazcik ustunde o kadar..

Teşekkürler
  • telefon nokia c3 serisine benziyr

• 3500 mAh batarya muhteşem
  • 3500mAh batarya? demekki isteyince oluyormuş

• Outdoor takılanlar için biçilmiş kaftan

• quote:

Orijinalden alıntı: web101

3500mAh batarya? demekki isteyince oluyormuş

+3500

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Puzzles

quote:

keşke bu yorumu daha önce görseydim :( yakın zamanda Dechatlondan Forclaz Backpack 40 Air Çanta aldım bir heves ama acele etmişim şimdi çok kullanışsız geliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.